Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM7SR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM7SR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef M5x16
1 994192 1.04 1.26

Tandwieldeksel
2 320227 4.96 6.00

Afsluitplaatje
3 320228 1.35 1.63

As
4 320234 6.96 8.42

Vilt Pakking
5 990852 1.04 1.26

Kogellager 6302vvcmps2s
6 6302VV 9.30 11.25

Lagerpakking
7 320229 1.35 1.63

Veerring D12 (10 Stuks)
9 939542 1.50 1.82

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
10 323209 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
11 984509 1.05 1.27

Tandwielhuis Ass'y
12 320217 17.76 21.49

Niet meer leverbaar
14 331045

Veer
15 320219 1.35 1.63

Spindelblokkeringsknop
16 306888 1.04 1.26

Moer M10
17 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
19 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
20 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
21 6301VV 8.55 10.35

Rubberen Ring
22 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
23 320220 2.55 3.09

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
24 949236 1.05 1.27

Blokkeringpin
25 306890 1.80 2.18

O-ring
26 320218 1.20 1.45

Tandwielset
27 330032 20.90 25.29

ANKER 110 VOLT
28 360762C 63.25 76.53

Anker 230v
28 360762E 67.65 81.86

Luchtgeleider
29 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
30 961501 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
31 340664E 41.11 49.75

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
32 958032 1.04 1.26

Stofafdichting Voor G23u2
33 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
34 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
35 321536 11.55 13.98

Behuizing (oud 326019)
36 325640 55.14 66.72

Inbusstelschroef M5x8
38 938477 1.05 1.27

Koolborsteldop
40 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
41 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
41 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
42 980487 5.68 6.87

Handgreepdeksel
43 325641 7.73 9.35

Schakelaar
44 320238 22.55 27.29

Niet meer leverbaar
45 984750

Snoerklem
46 331336 1.20 1.45

Snoerklem
46 960266 1.04 1.26

Handgreep (a)
47 325642 7.28 8.80

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
48 305812 1.04 1.26

Draadeindhuls
49 981373 1.05 1.27

Snoertule D11.2
50 331335 1.20 1.45

Snoertule D10.7
50 940778 2.10 2.54

Snoer 230 Volt Gbr
51 500450Z 31.63 38.27

Niet meer leverbaar
52 937981

Handle Arm (b)
53 331027 33.83 40.93

Handle Arm (a)
54 331058 16.15 19.54

Nylon Ring
55 331053 1.05 1.27

Plug
56 331037 1.05 1.27

Slipkoppeling Compleet
57 331026 50.68 61.32

Handle Rachet (a)
59 331059 14.10 17.06

Niet meer leverbaar
60 331043

Niet meer leverbaar
61 331044

Niet meer leverbaar
63 331028

Niet meer leverbaar
64 331031

As
65 331029 10.88 13.16

Knopbout
66 331052 10.50 12.70

Sluitring
67 331062 2.48 2.99

Niet meer leverbaar
68 331040

Schachtdop
69 331041 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
70 331046

Afstandshouder
71 331032 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
72A 376202

Niet meer leverbaar
73 331042

Rubber Afdekdop
74 331038 12.30 14.88

Bout M14
75 331050 4.13 4.99

Afschermplaat (a)
76 331056 28.13 34.03

Niet meer leverbaar
77A 332984

Niet meer leverbaar
78 331034

Niet meer leverbaar
79 331033

Niet meer leverbaar
80 331035

Afstandshouder
81 331030 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
82 331049

Gear Box Clamp
83 331060 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
84 331051

Niet meer leverbaar
85 331048

Niet meer leverbaar
86 331047

Niet meer leverbaar
88 331057

Niet meer leverbaar
89 331061

Beschermkap + Stofafzuigadapter
90 331025 519.75 628.90

Vilt Sluitring
91 937033 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 331036

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.