Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CM9SR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CM9SR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 985597 2.85 3.45

Beugelhandgreep (oud 322141)
2 323993 63.66 77.03

Spindelblokkeringsknop
3 306888 1.04 1.26

Veer
4 320219 1.35 1.63

O-ring
5 320218 1.20 1.45

Blokkeringpin
6 306890 1.80 2.18

Veerring D12 (10 Stuks)
7 939542 1.50 1.82

Machineschroef M5x10 (10 Stuks)
9 949236 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M5x10
9A 992038 1.04 1.26

Lagerpakking
10 320229 1.35 1.63

Kogellager 6302vvcmps2s
11 6302VV 9.30 11.25

Vilt Pakking
12 990852 1.04 1.26

As
13 320234 6.96 8.42

Afsluitplaatje
14 320228 1.35 1.63

Tandwieldeksel
15 320227 4.96 6.00

Schroef M5x16
16 994192 1.04 1.26

Tandwielset
17 330032 20.90 25.29

Rubberen Ring
18 994208 1.04 1.26

Lagerpakking (a)
19 320220 2.55 3.09

ANKER 110 VOLT
20 360762C 63.25 76.53

Anker 230v
20 360762E 67.65 81.86

Luchtgeleider
21 320215 1.35 1.63

Tapschroef D5x60
22 961501 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
23 340664C

Veld 220-230 Volt
23A 340664H 50.88 61.56

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
24 958032 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
25 984509 1.05 1.27

Tapschroef D5x35 Met Ring Zwart
26 323209 1.35 1.63

Tandwielhuis Ass'y
27 320217 17.76 21.49

Moer M10
28 320226 1.35 1.63

Afdichtingsring
30 320221 1.35 1.63

Vilt Pakking
31 320222 1.35 1.63

Kogellager 6301vvcmps2s
32 6301VV 8.55 10.35

Klemband
33 328754 1.95 2.36

Stofzakadaptor
34 328748 15.13 18.30

Deksel
35 328752 6.30 7.62

Vleugelmoer
37 997467 4.20 5.08

Adapter
38 328758 2.10 2.54

Ring
39 328761 1.95 2.36

Tapschroef D4x12
40 305720 1.05 1.27

Bout M6x57
41 324877 1.65 2.00

Adapter (a)
42 328759 2.10 2.54

Adapter (b)
43 328760 2.10 2.54

Afdekdop Voor Stofafzuiging
44 324865 6.45 7.80

Houder (b)
46 885414 1.65 2.00

Busje
47 328841 1.05 1.27

Vleugelmoer M6
48 314622 3.30 3.99

Label
49 311492 1.20 1.45

Ring
50 673489 1.04 1.26

Vastzetpin
51 321546 3.00 3.63

Zijkap
52 321545 3.00 3.63

Bout M8x22
53 306887 1.05 1.27

Veerring M8 ( 10 Stuks )
54 949457 1.05 1.27

Beugel Voor Beschermkap
55 321544 1.50 1.82

Beschermkap + Klembeugel
56 328745 21.04 25.46

Niet meer leverbaar
57 328843

Niet meer leverbaar
58A 376202

Niet meer leverbaar
59 937909Z

Deksel
60 328749 5.25 6.35

Houder
61 328750 6.30 7.62

Veer
62 314429 1.04 1.26

Geleider
63 328751 3.00 3.63

Veerring
64 974577 1.05 1.27

Busje
65 328755 2.10 2.54

As
66 328756 3.00 3.63

Bout M5
67 328757 3.00 3.63

Voetplaat
68 328747 22.83 27.62

Stofafdichting Voor G23u2
69 320216 1.35 1.63

Kogellager 6000vcmps2s
70 6000VV 6.15 7.44

Bearing Bush Assy (old 320244)
71 321536 11.55 13.98

Behuizing (oud 326019)
72 325640 55.14 66.72

Handgreep (a)
74 325642 7.28 8.80

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
75 305812 1.04 1.26

Koolborsteldop
77 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
78 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
78 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
79 980487 5.68 6.87

Inbusstelschroef M5x8
80 938477 1.05 1.27

Schakelaar
81 320238 22.55 27.29

Snoerklem
82 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
83 984750

Handgreepdeksel
84 325641 7.73 9.35

Draadeindhuls
85 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.7
86 940778 2.10 2.54

Cord For Gbr 110 Volt
87 321539 32.04 38.77

Snoer 230 Volt Gbr
87 500450Z 31.63 38.27

Niet meer leverbaar
88 328744

Moer M8
93 944950 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
501 320994

Niet meer leverbaar
502A 325491

Niet meer leverbaar
503 328844

Niet meer leverbaar
601 310337

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.