Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR10DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR10DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat
1 329981 12.90 15.61

Schroef D3 X 16
2 313687 1.04 1.26

Behuizing (a+b)
4 329994 55.69 67.38

Afdekdop Voor Cr13vc
6 321130 1.35 1.63

Houderpin
7 321134 12.45 15.06

Veer (b)
8 318483 1.20 1.45

Zaagbladhouder
9 321132 15.95 19.30

Moer M4
10 322709 1.65 2.00

Seal Lock Hd Bout M3x12
11 318832 1.65 2.00

Plaatmoer
12 329982 1.65 2.00

Hd. Bout M4x10 (met Ring)
13 329983 1.65 2.00

Bout M4
15 322134 1.65 2.00

Zijkap
16 321131 9.69 11.72

Veer
17 321135 2.55 3.09

Zaaghouder
18 329979 14.99 18.13

Pakking
19 329978 3.30 3.99

Lager
20 322695 3.15 3.81

Zaagashouder
21 329980 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
22B 329369

Niet meer leverbaar
22B 329371

Niet meer leverbaar
22A 331065

Niet meer leverbaar
22A 331067

Vilt Pakking
23 329977 1.05 1.27

Zaagashouder
24 329976 3.30 3.99

Zaagas
25 329971 29.01 35.11

Ring (a)
26 329975 6.45 7.80

Ring
27 329974 3.30 3.99

Tandwiel
28 329973 29.43 35.60

As
29 329972 4.80 5.81

Machineschroef M3x6 (10 Stuks)
30 949202 1.04 1.26

Veerring M3 (10 Stuks)
31 949451 1.05 1.27

Motor Houder
32 329989 6.45 7.80

Schakelschuif
33 329970 1.65 2.00

Motor 10.8 Volt
34 329988 19.11 23.13

Niet meer leverbaar
35 329991

Niet meer leverbaar
36 329992

Led Lampje
37 329990 8.70 10.53

Lasdop 50091 (10 Stuks)
38 959140 3.30 3.99

Schakelaar
39 329987 46.89 56.73

Regelaar
40 329986 35.20 42.59

Vilt Pakking
41 330729 1.05 1.27

Plaatveer
42 330728 1.05 1.27

INTERNAL WIRE FERRITE SET
43 334851 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
501 958185

Niet meer leverbaar
502 318617

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 329993

Beschermkapje Voor Batterij
506 331086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
601 958182

Niet meer leverbaar
602 958183

Niet meer leverbaar
603 959611

Niet meer leverbaar
604 958186

Niet meer leverbaar
605 958187

Niet meer leverbaar
606 959800

Niet meer leverbaar
607 318611

Niet meer leverbaar
608 318617

Niet meer leverbaar
609 324818

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.