Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR13V


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR13V

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat (b)
1 321116 9.69 11.72

VOORHUIS
2 321125 24.61 29.78

Zaagbladhouder
3 321132 15.95 19.30

MOER M4 ( 10 STUKS )
4 949554 1.05 1.27

Plunjer Set
5A 333738 91.30 110.47

Tandwiel Huis
6 321123 37.95 45.92

Vilt Sluitring
7 318458 1.65 2.00

Ring
8 321117 1.35 1.63

V-ring
9 318459 1.65 2.00

Klemring Stofzak Cr13vc
10 321118 1.65 2.00

Metal
11 321214 4.80 5.81

Pendelroller
12 321136 1.65 2.00

PIN D6 (OUD 318491)
13A 326585 3.15 3.81

Clip
14 321126 5.71 6.91

Bout M4
15 322134 1.65 2.00

Afdekdop Voor Cr13vc
16 321130 1.35 1.63

Zijkap
17 321131 9.69 11.72

Veer
18 321135 2.55 3.09

Houderpin
19 321134 12.45 15.06

Veer (b)
20 318483 1.20 1.45

Nylock Bout M6x35
21 318451 1.65 2.00

Ring (g)
22 318452 1.20 1.45

Nylock Bout M5x12
23 322142 1.65 2.00

Kogellager 6002dducmps2s
24 6002DD 7.05 8.53

NYLOCK BOUT M4X12
25 317196 1.65 2.00

Asje
26 322119 2.10 2.54

Ring
27 967261 1.05 1.27

Reciproplaat
28 322118 13.35 16.15

Kogellager 6003vvcmps2s
29 6003VV 7.65 9.26

Veerring D35 (10 Stuks)
30 939556 10.20 12.34

Tweede As (b)
31 321128 22.31 27.00

Tandwiel
32 318473 14.03 16.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
33 608VVM 5.70 6.90

TANDWIELHUISDEKSEL
34 321124 18.98 22.96

Kogellager 6001vvcmps2l
35 6001VV 6.60 7.99

Schroef Hd M4x10 Seal Lock
36 314430 1.05 1.27

ANKER 110-115 VOLT
37 360616C 45.30 54.81

Anker 230v
37 360616E 45.30 54.81

ARMATURE ASS'Y 120 VOLT
37 360616U 78.79 95.33

Luchtgeleider
38 321122 2.55 3.09

Tapschroef D5x55
39 953174 1.04 1.26

Veld 110-115 Volt
40 340563H 34.65 41.93

Veld 220-230 Volt
40 340563J 31.55 38.18

Contactpunt Koolborstelhouder
41 930703 2.40 2.90

Kogellager 608vvmc2eps2l
42 608VVM 5.70 6.90

Huis
43 322120 9.60 11.62

Koolborsteldop
44 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
45 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
46 958900 6.45 7.80

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
48 307224 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
50 307028 1.05 1.27

Handgreep (c+d)
51A 324823 11.85 14.34

Draadeindhuls
52 981373 1.05 1.27

Schakelaarhendel
53 322133 1.05 1.27

Schakelaar
54 322135 46.75 56.57

Niet meer leverbaar
56 984750

Klemstrip (old 994566)
57 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
58 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 500234Z

Niet meer leverbaar
59 500434Z

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 318621

Niet meer leverbaar
503A 327054

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 318611

Niet meer leverbaar
609 318612

Niet meer leverbaar
610 318613

Niet meer leverbaar
611 318614

Niet meer leverbaar
612 324818

Niet meer leverbaar
613 324819

Niet meer leverbaar
614 318617

Niet meer leverbaar
615 318618

Niet meer leverbaar
616 318619

Niet meer leverbaar
617 318620

Niet meer leverbaar
618 321113

Niet meer leverbaar
619 996423

Niet meer leverbaar
620 996422

Niet meer leverbaar
621 996421

Niet meer leverbaar
622 996424

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
623 949755 3.00 3.63

Voetplaat (b)
624 321116 9.69 11.72

Plate (b)
625 321427 21.04 25.46

Huls
626 321428 7.95 9.62

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
627 949665 2.10 2.54

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
628 949755 3.00 3.63

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
629 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
630 944458

Niet meer leverbaar
631 944459

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.