Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR13V2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR13V2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat
1 330833 8.78 10.62

Front Cover (f)
2 330821 13.89 16.80

Deksel
3 330834 1.13 1.36

Tandwielhuis (f)
4 330818 14.30 17.30

Zaagbladhouder (c)
5 326589 7.95 9.62

Vilt Sluitring
6 318458 1.65 2.00

Ring
7 321117 1.35 1.63

V-ring
8 318459 1.65 2.00

Klemring Stofzak Cr13vc
9 321118 1.65 2.00

Metal
10 321214 4.80 5.81

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
11 949566 1.04 1.26

ZAAGAS
12 330828 30.45 36.84

Verbindingspin (f)
13 330829 6.08 7.35

Pendelroller
14 321136 1.65 2.00

Nylock Bout M5x12
15 322142 1.65 2.00

Nylock Bout M6x35
16 318451 1.65 2.00

Ring (g)
17 318452 1.20 1.45

Afdekdop Voor Cr13vc
18 321130 1.35 1.63

Houderpin
19 321134 12.45 15.06

Veer (b)
20 318483 1.20 1.45

Bout M5
21 326590 1.05 1.27

Vergrendelingshendel
22 326588 7.50 9.08

Bladveer
23 326591 1.05 1.27

Kogellager 6002dducmps2s
24 6002DD 7.05 8.53

NYLOCK BOUT M4X12
25 317196 1.65 2.00

Asje
26 322119 2.10 2.54

Ring
27 967261 1.05 1.27

Reciproplaat
28 330830 16.03 19.39

KOGELLAGER 6003VVCM (NYLON RETAINER)
29 327694 5.25 6.35

Veerring D35 (10 Stuks)
30 939556 10.20 12.34

Tweede As (f)
31 330831 14.18 17.15

Tandwiel
32 330832 10.65 12.89

Kogellager 608vvmc2eps2l
33 608VVM 5.70 6.90

Tandwielhuisdeksel
34 330819 8.40 10.16

Kogellager 6001vvcmps2l
35 6001VV 6.60 7.99

Schroef Hd M4x10 Seal Lock
36 314430 1.05 1.27

ANKER 110 VOLT
37 360872C 41.80 50.58

Anker 230v
37 360872E 41.80 50.58

Luchtgeleider
38 330820 4.20 5.08

Tapschroef D5x55
39 953174 1.04 1.26

Veld 110 Volt
40 340751C 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
40 340751E 32.31 39.10

Contactpunt Koolborstelhouder
41 930703 2.40 2.90

Kogellager 608vvmc2eps2l
42 608VVM 5.70 6.90

Huis
43 330817 11.48 13.88

Koolborsteldop
44 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
45 999043 4.50 5.44

Koolborstel (2 Stuks)
45 999056 6.45 7.80

Koolborstelhouder
46 958900 6.45 7.80

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
47 307224 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
48 330835

Niet meer leverbaar
49 330839

Tapschroef D4x25 Zwart
50 307028 1.05 1.27

Schakelaar 110-120 Volt
53 330837 18.15 21.96

Schakelaar 220-240 Volt
53 330838 18.15 21.96

Condensator (oud 987178)
54 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
55 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 984750

Klemstrip (old 994566)
59 937631 1.04 1.26

Snoertule D10.1
60 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
60 953327 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
61 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
61 500461Z 17.88 21.63

Handle (g+h) Set (old 330823 + 330826)
62 334841 16.78 20.30

Bout M5
63 334921 4.05 4.90

Tandwielhuis Compleet
64 336374 12.45 15.06

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 327129

Niet meer leverbaar
503 327054

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 318611

Niet meer leverbaar
609 318612

Niet meer leverbaar
610 318613

Niet meer leverbaar
611 318614

Niet meer leverbaar
612 318617

Niet meer leverbaar
613 318618

Niet meer leverbaar
614 324818

Niet meer leverbaar
615 324819

Niet meer leverbaar
616 318619

Niet meer leverbaar
617 318620

Niet meer leverbaar
618 318621

Niet meer leverbaar
619 330852

Niet meer leverbaar
620 996423

Niet meer leverbaar
621 996422

Niet meer leverbaar
622 996421

Niet meer leverbaar
623 996424

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
624 949755 3.00 3.63

Plate (b)
625 321427 21.04 25.46

Huls
626 321428 7.95 9.62

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
627 949665 2.10 2.54

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
628 949755 3.00 3.63

Ring M6 ( Oud 949425z , 10 St )
629 949425 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
630 944458

Niet meer leverbaar
631 944459

Voetplaat
632 330833 8.78 10.62

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.