Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR13VB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR13VB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat
1 326575 6.75 8.17

Stopring
2 872971 1.05 1.27

Tapschroef D4x8
3 310222 1.05 1.27

Plaatveer
4 326595 4.50 5.44

Tapschroef D4x25 Zwart
5 307028 1.05 1.27

Front Cover
6 326584 24.75 29.95

VERSTELHENDEL
7 326597 4.20 5.08

Drukknop
8 326596 4.20 5.08

Druk Veer
9 326594 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10 Zwart
11 303851 1.05 1.27

Wisselknop (c)
12 326593 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
13 872654

Nylock Bout M6x35
14 318451 1.65 2.00

Ring (g)
15 318452 1.20 1.45

BOUT M10
16 318493 6.45 7.80

Voetplaatadapter
17 326574 2.10 2.54

Beschermrubber
18 326779 1.05 1.27

Zaagbladhouder (c)
19 326589 7.95 9.62

Niet meer leverbaar
20 326582

Vilt Sluitring
21 318458 1.65 2.00

BORG RING
22 326576 2.10 2.54

V-ring
23 318459 1.65 2.00

METAL (C) (OUD 326579)
24A 334994 1.05 1.27

GELEIDEBUS
25 326578 20.90 25.29

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
26 949566 1.04 1.26

Zaagas
27 326580 34.24 41.43

Afdekdop Voor Cr13vc
28 321130 1.35 1.63

Houderpin
29 321134 12.45 15.06

Veer (b)
30 318483 1.20 1.45

Bout M5
31 326590 1.05 1.27

Vergrendelingshendel
32 326588 7.50 9.08

Bladveer
33 326591 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
34 326592

Pendelroller
35 321136 1.65 2.00

PIN D6 (OUD 318491)
36 326585 3.15 3.81

Kogellager 6003ddcmps2s
37 6003DD 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
38 326587

Lagerdeksel (b)
39 318476 4.65 5.63

Seal Lock Schroef M4x10
40 326573 1.65 2.00

Ring
41 967261 1.05 1.27

Reciproplaat
42 326581 14.55 17.61

Kogellager 6003vvcmps2s
43 6003VV 7.65 9.26

Veerring D35 (10 Stuks)
44 939556 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
45 326586

Tandwiel
46 318473 14.03 16.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
47 608VVM 5.70 6.90

Schroef Hd M4x10 Seal Lock
48 314430 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
49 326583

Verstelas
50 326602 4.20 5.08

Veerring
51 974577 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
52 6001VV 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
53 360783E

Niet meer leverbaar
53 360783F

Niet meer leverbaar
53 360783U

Luchtgeleider
54 318467 2.10 2.54

Tapschroef D5x55
55 953174 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
56 340563J 31.55 38.18

Contactpunt Koolborstelhouder
57 930703 2.40 2.90

Huis
58 322120 9.60 11.62

Koolborsteldop
59 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
60 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
61 958900 6.45 7.80

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
62 307224 1.05 1.27

Handgreepset
63 326600 28.60 34.61

Schakelaarhendel
64 322133 1.05 1.27

Draadeindhuls
65 981373 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
66 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
67 981373 1.05 1.27

Triac Houder
68 326598 1.05 1.27

Tapschroef D4x30 Zwart
69 305490 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
70 321959

Niet meer leverbaar
70 321962

Niet meer leverbaar
71 318504

Niet meer leverbaar
71 320142

Niet meer leverbaar
72 984750

Klemstrip (old 994566)
73 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.8
75 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
76 500434Z

Niet meer leverbaar
76 500439Z

Bout M5
77 334921 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
501 318613

Niet meer leverbaar
501 318621

Niet meer leverbaar
502 327054

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 318611

Niet meer leverbaar
609 318612

Niet meer leverbaar
610 318614

Niet meer leverbaar
611 318617

Niet meer leverbaar
612 318618

Niet meer leverbaar
613 324818

Niet meer leverbaar
614 324819

Niet meer leverbaar
615 318619

Niet meer leverbaar
616 318620

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.