Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR13VC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR13VC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voetplaat (b)
1 321116 9.69 11.72

VOORHUIS
2 321125 24.61 29.78

Zaagbladhouder
3 321132 15.95 19.30

Plunjer Set
4A 333738 91.30 110.47

Tandwiel Huis
5A 326232 49.64 60.06

Vilt Sluitring
6 318458 1.65 2.00

Ring
7 321117 1.35 1.63

V-ring
8 318459 1.65 2.00

Klemring Stofzak Cr13vc
9 321118 1.65 2.00

Metal
10 321214 4.80 5.81

Pendelroller
11 321136 1.65 2.00

PIN D6 (OUD 318491)
12A 326585 3.15 3.81

Clip
13 321126 5.71 6.91

Bout M4 Set
14A 322708 3.30 3.99

Afdekdop Voor Cr13vc
15 321130 1.35 1.63

Zijkap
16 321131 9.69 11.72

Veer
17 321135 2.55 3.09

Houderpin
18 321134 12.45 15.06

Veer (b)
19 318483 1.20 1.45

Nylock Bout M6x35
20 318451 1.65 2.00

Ring (g)
21 318452 1.20 1.45

Nylock Bout M5x12
22A 322142 1.65 2.00

Kogellager 6002dducmps2s
23 6002DD 7.05 8.53

Schroef Hd M4x10 Seal Lock
24 314430 1.05 1.27

Asje
25A 322119 2.10 2.54

Ring
26 967261 1.05 1.27

Reciproplaat
27A 329898 24.20 29.28

Kogellager 6003vvcmps2s
28 6003VV 7.65 9.26

Veerring D35 (10 Stuks)
29 939556 10.20 12.34

Tweede As (b)
30 321128 22.31 27.00

Tandwiel
31A 318473 14.03 16.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
32 608VVM 5.70 6.90

TANDWIELHUISDEKSEL
33 321124 18.98 22.96

Kogellager 6001vvcmps2l
34 6001VV 6.60 7.99

ANKER 110-115 VOLT
35A 360616C 45.30 54.81

Anker 230v
35A 360616E 45.30 54.81

ARMATURE ASS'Y 120 VOLT
35A 360616U 78.79 95.33

Luchtgeleider
36 321122 2.55 3.09

Tapschroef D5x55
37A 953174 1.04 1.26

Tapschroef D5x60
37 961501 1.04 1.26

Veld 110-115 Volt
38A 340563H 34.65 41.93

Veld 220-230 Volt
38A 340563J 31.55 38.18

Kogellager 608vvmc2eps2l
39 608VVM 5.70 6.90

Huis
40A 322120 9.60 11.62

Koolborsteldop
41 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
42 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
43 958900 6.45 7.80

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
45 307224 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
47 307028 1.05 1.27

Handgreep (b)
48 321140 14.03 16.97

Schakelaarhendel
50A 322133 1.05 1.27

Schakelaar
51 318505 61.33 74.20

Schakelaar 110 Volt
51 318817 61.33 74.20

Draadeindhuls
52 981373 1.05 1.27

Handgreep (a)
53 321139 14.03 16.97

Contactlipje
54 938108 1.20 1.45

Condensator (oud 930030/991313)
55 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
56 984750

Klemstrip (old 994566)
57 937631 1.04 1.26

Snoertule D10.1
58 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
58 953327 1.04 1.26

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
59 500237Z 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
59 500447Z 6.60 7.99

Schakelaar
60 321960 32.18 38.93

Contactpunt Koolborstelhouder
61 930703 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
62 321120

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 318613

Niet meer leverbaar
503A 327054

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 318611

Niet meer leverbaar
608 318612

Niet meer leverbaar
609 318614

Niet meer leverbaar
610 324818

Niet meer leverbaar
611 324819

Niet meer leverbaar
612 318617

Niet meer leverbaar
613 318618

Niet meer leverbaar
614 318619

Niet meer leverbaar
615 318620

Niet meer leverbaar
616 318621

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.