Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR13VEYWSZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR13VEYWSZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

LED HOLDER
1 375183 1.35 1.63

UPPER COVER
2 373501 10.20 12.34

SHAFT (A)
3 375184 3.00 3.63

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
4 305574 1.05 1.27

CHANGE SHAFT (OLD 373497)
5 375185 5.10 6.17

O-ring (s-5)
6 872822 3.00 3.63

Retaining Ring D6
7 955479 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x12
8 307127 1.05 1.27

Bolt Washer M4 (black)
9 323210 1.05 1.27

CHANGE KNOB
10 373503 1.04 1.26

SPRING (B)
11 373499 1.04 1.26

SPRING CAP
12 373500 1.04 1.26

LEVER PLATE
13 373508 1.04 1.26

SPRING (A)
14 373490 1.04 1.26

PLUNGER HOLDER
15 373487 8.25 9.98

Base
16 371382 4.05 4.90

Base Plate
17 371383 1.04 1.26

Bout M5x12
18 332662 3.45 4.17

BASE LEVER SHAFT (OLD 373502)
19 375186 2.70 3.27

BASE LEVER
20 373504 1.04 1.26

FRONT COVER
21 373506 14.58 17.64

ADJUSTING PIN
22 375187 1.35 1.63

SEAL WASHER
23 373477 1.04 1.26

DUST SEAL
24 373478 1.65 2.00

SLEEVE PLATE
25 373479 1.04 1.26

FELT WASHER
26 373480 1.04 1.26

SEAL SLEEVE (A)
27 373481 1.05 1.27

O-RING
28 373482 1.04 1.26

SEAL SLEEVE (B)
29 373483 1.04 1.26

METAL (A)
30 375189 2.40 2.90

PLUNGER
31 373486 34.38 41.59

PLATE (A)
32 373489 1.04 1.26

Spiral Retaining Ring D16
33 371368 1.04 1.26

BLADE HOLDER
34 373475 6.60 7.99

SLEEVE
35 375190 4.95 5.99

HOLDER PIN (A)
36 374951 1.04 1.26

Blade Spring
37 371379 1.04 1.26

BLADE HOLDER COVER
38 373476 1.04 1.26

Retaining Ring For D13 Shaft
39 371367 1.04 1.26

Pin
40 371380 1.04 1.26

METAL PLATE
41 373491 1.04 1.26

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M6x20
42 371991 1.04 1.26

ORBITAL GUIDE
43 373492 5.55 6.72

GEAR
44 373494 16.09 19.47

BASE LEVER SHAFT (OLD 373502)
45 375191 4.20 5.08

NEEDLE BEARING
46 373959 5.55 6.72

KOGELLAGER 6803
47 6803BB 12.30 14.88

METAL (A)
48 373485 1.65 2.00

LUBRICATOR (F)
49 374952 1.04 1.26

LUBRICATOR (R)
50 374953 1.04 1.26

PACKING
51 373498 1.50 1.82

GEAR COVER
52 375192 19.39 23.46

Tapschroef D5x30 Met Ring Zwart
53 328707 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
54 6201VV 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
55 301936

SPINDLE
56 375193 5.55 6.72

COUNTER GEAR
57 375194 13.05 15.79

Kogellager 6001vvcmps2l
58 6001VV 6.60 7.99

Veerring D12 (10 Stuks)
59 939542 1.50 1.82

UNDER COVER
60 373510 4.95 5.99

O-RING (I.D 31.5)
63 373527 1.04 1.26

RETAINING RING D15 NEW
64 375195 1.04 1.26

Kogellager 6002vvcmps2l
65 6002VV 7.35 8.89

WASHER D34.8
66 373511 1.04 1.26

BUSHING (OLD 373512)
67 375196 2.10 2.54

DAMPER
68 373513 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x8 (10 Pcs)
69 949818 2.40 2.90

BEARING COVER
70 373514 1.05 1.27

ROTOR ASS'Y NEW
71 361114 39.74 48.08

DUST SEAL (606)
72 373515 1.04 1.26

Kogellager 606zzmc3ps2s
73 606ZZM 15.40 18.63

FAN GUIDE
74 373517 1.05 1.27

Schroef D4x45
75 981824 1.05 1.27

STATOR SENSOR PCB 110 VOLT
76 341036 42.49 51.41

STATOR SENSOR PCB
76 341037 42.76 51.74

Interne Bedrading
77 313505 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
78 959141 3.75 4.54

PANEL SHEET
79 374950 1.04 1.26

CONTROLLER SWITCH ASS'Y 220-240 VOLT
80 375199 161.15 194.99

CONTROLLER SWITCH ASS'Y 110 VOLT (OLD 375198)
80A 375992 158.13 191.33

Krimpkous
81 334379 4.65 5.63

Snoerklem
82 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
83 984750

Snoertule D10.1
84 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
84 953327 1.04 1.26

Houder (b)
85 322823 1.65 2.00

RUBBER BUSH
86 373516 1.04 1.26

SWITCH
87 374948 19.80 23.96

HOUSING
89A 373519 5.70 6.90

Condensator (oud 987178)
91 930039 1.95 2.36

Cord For Gbr 110 Volt
92 500463Z 24.20 29.28

HANDLE SET (A+B)
93 374949 14.99 18.13

Tapschroef D4x30 Zwart
94 305490 1.04 1.26

HOOK
95 375200 14.58 17.64

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M5x10
96 371992 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
97 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
502 375202

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.