Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR18DBL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR18DBL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
1 305574 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
2 371365 8.85 10.71

PAKKING
3 319874 1.35 1.63

Spiral Retaining Ring D16
4 371368 1.04 1.26

BLADE HOLDER SET (OLD 371376 + 371378)
5 376619 6.75 8.17

Sleeve
6 371381 5.70 6.90

HOLDER PIN (A)
7 374951 1.04 1.26

Blade Spring
8 371379 1.04 1.26

Blade Holder Cover
9 371377 1.04 1.26

Retaining Ring For D13 Shaft
10 371367 1.04 1.26

Packing Washer
11 371371 1.04 1.26

Felt Packing
12 371370 1.04 1.26

Seal Sleeve
13 371363 1.04 1.26

O-ring
14 371369 1.04 1.26

Metal (b)
15 371362 1.04 1.26

Plunger (a)
16 371366 33.69 40.76

Pin
17 371380 1.04 1.26

Base
18 371382 4.05 4.90

Blade Lever Shaft
19 371374 1.04 1.26

Blade Lever Spring
20 371375 1.04 1.26

Blade Lever
21 371373 1.65 2.00

Front Cover
22 371386 14.70 17.79

Base Plate
23 371383 1.04 1.26

Bout M5x12
24 332662 3.45 4.17

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
25 949216 1.05 1.27

Afstandsbus
26 371929 1.04 1.26

Front Plate (a)
27 371385 1.04 1.26

Base Lever
28 371384 2.85 3.45

SCHROEF D5X30
29 986011 1.04 1.26

Holder Cover (b)
30 371364 1.04 1.26

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M5x14
31 371989 1.04 1.26

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M4x12
32 371990 1.04 1.26

Bearing Cover (b)
33 371360 1.04 1.26

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
34 6901VV 9.60 11.62

Spindle
35 371359 4.05 4.90

Seal Packing (a)
36 371372 1.04 1.26

Verbindingsstuk
37 983541 22.00 26.62

NAALDROLLER
38 324470 3.30 3.99

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M6x20
39 371991 1.04 1.26

Gear
40 371361 13.50 16.34

Gear Cover
41 371358 14.44 17.47

Tapping Screw D4x20 (w/flange)
42 339250 1.04 1.26

Hook
43 371387 12.15 14.70

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M5x10
44 371992 1.04 1.26

Rotor Ass'y
45 361062 37.54 45.42

Kogellager 606zzmc3ps2s
46 606ZZM 15.40 18.63

Veld
47 340968 112.75 136.43

Machineschroef M4x12
48 951039 1.05 1.27

Controller Terminal Set
49 371357 109.18 132.10

Schakelknop (l+r)
50 319760 1.05 1.27

Handle Damper
51 371356 1.04 1.26

Housing Set
53 371994 15.54 18.80

Handle Set
54 371995 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
55 335790

Niet meer leverbaar
55 336265

Niet meer leverbaar
55 338890

Niet meer leverbaar
55 338891

Niet meer leverbaar
501 370683

Niet meer leverbaar
501 371902

Niet meer leverbaar
503 371355

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 959611

Niet meer leverbaar
602 958185

Niet meer leverbaar
603 959799

Niet meer leverbaar
604 959800

Niet meer leverbaar
605 318611

Niet meer leverbaar
606 318612

Niet meer leverbaar
607 318613

Niet meer leverbaar
608 318614

Niet meer leverbaar
609 318617

Niet meer leverbaar
610 318618

Niet meer leverbaar
611 324818

Niet meer leverbaar
612 324819

Niet meer leverbaar
613 318619

Niet meer leverbaar
614 318620

Niet meer leverbaar
615 318621

Niet meer leverbaar
616 370684

Niet meer leverbaar
617 370685

Service Kit (cr18dbl)
618 372971 15.54 18.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.