Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR18DL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR18DL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zaagbladhouder
1 321132 15.95 19.30

Moer M4
2 322709 1.65 2.00

Zaagas
3 324472 18.56 22.46

Pakking
4 996401 1.05 1.27

Vilt Pakking
5 996400 1.05 1.27

Rubberenring
6 996407 1.05 1.27

Metaal D12x22
7 956589 2.55 3.09

Tandwielhuisdeksel
8 324471 18.56 22.46

Niet meer leverbaar
9 305583

Bout M4
10 322134 1.65 2.00

Afdekdop Voor Cr13vc
11 321130 1.35 1.63

Zijkap
12 321131 9.69 11.72

Veer
13 321135 2.55 3.09

Houderpin
14 321134 12.45 15.06

Veer (b)
15 318483 1.20 1.45

Voetplaat
16 319866 35.06 42.43

Machineschroef M4x12
17 951039 1.05 1.27

Afdekplaat
18 324474 1.05 1.27

Voorhuis
19 324473 18.56 22.46

SEAL LOCK PLATTE SCHROEF M4X12
20 993244 1.05 1.27

LAGERPAKKING (B)
21 319849 1.35 1.63

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
22 6901VV 9.60 11.62

AS
23 319848 8.85 10.71

METAL (B)
24 954789 1.05 1.27

Bout
25 996399 1.04 1.26

SCHROEF D5X30
26 986011 1.04 1.26

Tandwiel Huis
27 319844 35.00 42.35

Bout
28 319875 3.00 3.63

SCHROEF M6X16
29 319851 1.35 1.63

PAKKING
30 319856 3.00 3.63

PAKKING
31 319874 1.35 1.63

Houder
32 983567 5.11 6.19

Verbindingstuk (oud 983568)
33 996405 19.94 24.12

Verbindingsstuk
34 983541 22.00 26.62

NAALDROLLER
35 324470 3.30 3.99

BALANS
36 319852 1.50 1.82

Tandwiel
37 324469 13.65 16.52

Ring
38 670514 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
39 6001VV 6.60 7.99

Lagerpakking
40 319843 1.35 1.63

Anker Dc 18v
41 360703 95.01 114.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
42 608VVM 5.70 6.90

Magneet
43 324468 26.54 32.11

Koolborstelblok
44 324478 4.20 5.08

KOOLBORSTELBLOK
44A 334888 8.55 10.35

Behuizing (a+b)
45 324475 69.99 84.68

Koolborsteldop
46 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
47 999068 4.73 5.72

Terminal Piece Set
50 324517 4.20 5.08

Schakelknop (l+r)
51 319760 1.05 1.27

Schakelaar
52 319861 43.86 53.07

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
54 302086 1.05 1.27

Heat Sink
56 319812 2.85 3.45

Machine Schroef M3x12
57 993963 1.05 1.27

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
58 305574 1.05 1.27

Afdekdop
59 326353 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 318613

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 324313

Niet meer leverbaar
601 326241

Niet meer leverbaar
604 958182

Niet meer leverbaar
605 958183

Niet meer leverbaar
606 959611

Niet meer leverbaar
607 958185

Niet meer leverbaar
608 958188

Niet meer leverbaar
609 996427

Niet meer leverbaar
610 959799

Niet meer leverbaar
611 959800

Niet meer leverbaar
612 318611

Niet meer leverbaar
613 318612

Niet meer leverbaar
615 318614

Niet meer leverbaar
616 318617

Niet meer leverbaar
617 318618

Niet meer leverbaar
618 324818

Niet meer leverbaar
619 324819

Niet meer leverbaar
620 318619

Niet meer leverbaar
621 318620

Niet meer leverbaar
622 318621

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.