Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR18DMR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR18DMR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zaagbladhouder
1 321132 15.95 19.30

Moer M4
2 322709 1.65 2.00

Zaagas
3 324472 18.56 22.46

Pakking
4 996401 1.05 1.27

Vilt Pakking
5 996400 1.05 1.27

Rubberenring
6 996407 1.05 1.27

Metaal D12x22
7 956589 2.55 3.09

Tandwielhuisdeksel
8 324471 18.56 22.46

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
9 305574 1.05 1.27

Bout M4
10 322134 1.65 2.00

Afdekdop Voor Cr13vc
11 321130 1.35 1.63

Zijkap
12 321131 9.69 11.72

Veer
13 321135 2.55 3.09

Houderpin
14 321134 12.45 15.06

Veer (b)
15 318483 1.20 1.45

Voetplaat
16 319866 35.06 42.43

Machineschroef M4x12
17 951039 1.05 1.27

Afdekplaat
18 324474 1.05 1.27

Voorhuis
19 324473 18.56 22.46

SEAL LOCK PLATTE SCHROEF M4X12
20 993244 1.05 1.27

LAGERPAKKING (B)
21 319849 1.35 1.63

Kogellager 6901zzcmps2l
22 6901ZZ 8.70 10.53

AS
23 319848 8.85 10.71

METAL (B)
24 954789 1.05 1.27

Bout
25 996399 1.04 1.26

SCHROEF D5X30
26 986011 1.04 1.26

Tandwiel Huis
27 319844 35.00 42.35

Bout
28 319875 3.00 3.63

SCHROEF M6X16
29 319851 1.35 1.63

PAKKING
30 319856 3.00 3.63

PAKKING
31 319874 1.35 1.63

Houder
32 983567 5.11 6.19

Verbindingstuk (oud 983568)
33 996405 19.94 24.12

Verbindingsstuk
34 983541 22.00 26.62

NAALDROLLER
35 324470 3.30 3.99

BALANS
36 319852 1.50 1.82

Tandwiel
37 324469 13.65 16.52

Ring
38 670514 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
39 6001VV 6.60 7.99

Lagerpakking
40 319843 1.35 1.63

Anker Dc 18v
41 360703 95.01 114.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
42 608VVM 5.70 6.90

Magneet
43 324468 26.54 32.11

Koolborstelblok
44 324478 4.20 5.08

Krimpkous
45 318247 1.05 1.27

Behuizing (a+b)
46 324475 69.99 84.68

Koolborsteldop
47 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
48 999068 4.73 5.72

Terminal Piece Set
51 324517 4.20 5.08

Schakelknop (l+r)
52 319760 1.05 1.27

Schakelaar
53 319861 43.86 53.07

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
55 302086 1.05 1.27

Heat Sink
56 319812 2.85 3.45

Machine Schroef M3x12
57 993963 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 322876

Niet meer leverbaar
58 322877

Niet meer leverbaar
58 322878

Niet meer leverbaar
58 322880

Niet meer leverbaar
501 318613

Niet meer leverbaar
502 318621

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 324313

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 959799

Niet meer leverbaar
609 959800

Niet meer leverbaar
610 318611

Niet meer leverbaar
611 318612

Niet meer leverbaar
612 318614

Niet meer leverbaar
613 324818

Niet meer leverbaar
614 324819

Niet meer leverbaar
615 318617

Niet meer leverbaar
616 318618

Niet meer leverbaar
617 318619

Niet meer leverbaar
618 318620

Niet meer leverbaar
619 318621

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.