Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR18DSL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR18DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zaagbladhouder
1 321132 15.95 19.30

Moer M4
2 322709 1.65 2.00

Zaagas
3 324472 18.56 22.46

Pakking
4 996401 1.05 1.27

Vilt Pakking
5 996400 1.05 1.27

Rubberenring
6 996407 1.05 1.27

Metaal D12x22
7 956589 2.55 3.09

Tandwielhuisdeksel
8 324471 18.56 22.46

Niet meer leverbaar
9 305583

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
10 305574 1.05 1.27

Bout M4
11 322134 1.65 2.00

Afdekdop Voor Cr13vc
12 321130 1.35 1.63

Zijkap
13 321131 9.69 11.72

Veer
14 321135 2.55 3.09

Houderpin
15 321134 12.45 15.06

Veer (b)
16 318483 1.20 1.45

Voetplaat
17 319866 35.06 42.43

Machineschroef M4x12
18 951039 1.05 1.27

Afdekplaat
19 324474 1.05 1.27

Voorhuis
20 324473 18.56 22.46

SEAL LOCK PLATTE SCHROEF M4X12
21 993244 1.05 1.27

LAGERPAKKING (B)
22 319849 1.35 1.63

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
23 6901VV 9.60 11.62

AS
24 319848 8.85 10.71

METAL (B)
25 954789 1.05 1.27

Afdekdop
26 326353 1.05 1.27

Bout
27 996399 1.04 1.26

SCHROEF D5X30
28 986011 1.04 1.26

Tandwiel Huis
29 319844 35.00 42.35

Bout
30 319875 3.00 3.63

SCHROEF M6X16
31 319851 1.35 1.63

PAKKING
32 319856 3.00 3.63

PAKKING
33 319874 1.35 1.63

Houder
34 983567 5.11 6.19

Verbindingstuk (oud 983568)
35 996405 19.94 24.12

Verbindingsstuk
36 983541 22.00 26.62

NAALDROLLER
37 324470 3.30 3.99

BALANS
38 319852 1.50 1.82

Tandwiel
39 324469 13.65 16.52

Ring
40 670514 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
41 6001VV 6.60 7.99

Lagerpakking
42 319843 1.35 1.63

Anker Dc 18v
43 360703 95.01 114.97

Kogellager 608vvmc2eps2l
44 608VVM 5.70 6.90

Magneet
45 324468 26.54 32.11

Koolborstelblok
46 324478 4.20 5.08

KOOLBORSTELBLOK
46A 334888 8.55 10.35

Krimpkous
47 318247 1.05 1.27

BEHUIZING (A+B)
48A 330159 30.45 36.84

Koolborsteldop
49 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
50 999068 4.73 5.72

Hitachi Naamplaat
51 886342 1.80 2.18

Schakelaar
52 319861 43.86 53.07

Schakelknop (l+r)
53 319760 1.05 1.27

Machine Schroef M3x12
54 993963 1.05 1.27

Heat Sink
55 319812 2.85 3.45

Controller Terminal Set
56 330160 32.31 39.10

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
58 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 330067

Niet meer leverbaar
59 330068

Pakking
60 328709 1.80 2.18

Bout M4 Set
61 322708 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 318621

Niet meer leverbaar
503 318613

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 330157

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 318611

Niet meer leverbaar
609 318612

Niet meer leverbaar
610 318614

Niet meer leverbaar
611 318617

Niet meer leverbaar
612 318618

Niet meer leverbaar
613 324818

Niet meer leverbaar
614 324819

Niet meer leverbaar
615 318619

Niet meer leverbaar
616 318620

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.