Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR24DV


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR24DV

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Borgpin
1 318481 4.80 5.81

Veer (b)
2 318483 1.20 1.45

Houder
3 318478 19.94 24.12

Houder (b)
4 318479 11.85 14.34

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
5 959149 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
6 318480

GELEIDERING
7 318477 1.05 1.27

STOFRING
8 318487 1.05 1.27

Veer (a)
9 318482 1.20 1.45

Ring (e)
10 318484 1.65 2.00

Lagerring
11 318485 6.45 7.80

Ring (d)
12 318486 1.65 2.00

BORGRING D14
13 318453 1.65 2.00

Zaagas
14A 324472 18.56 22.46

Pakking
15 996401 1.05 1.27

Vilt Pakking
16 996400 1.05 1.27

Rubberenring
17 996407 1.05 1.27

Metaal D12x22
18 956589 2.55 3.09

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
19 305574 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
20A 324471 18.56 22.46

Voetplaat
21 319866 35.06 42.43

Machineschroef M4x12
22 951039 1.05 1.27

AFDEKPLAAT
23 319868 2.85 3.45

Plaat
24 319867 25.16 30.45

SEAL LOCK PLATTE SCHROEF M4X12
25 993244 1.05 1.27

LAGERPAKKING (B)
26 319849 1.35 1.63

Kogellager 6901zzcmps2l
27 6901ZZ 8.70 10.53

AS
28 319848 8.85 10.71

METAL (B)
29 954789 1.05 1.27

Bout
30 996399 1.04 1.26

SCHROEF D5X30
31 986011 1.04 1.26

Tandwiel Huis
32 319844 35.00 42.35

Bout
33 319875 3.00 3.63

SCHROEF M6X16
34 319851 1.35 1.63

PAKKING
35 319856 3.00 3.63

PAKKING
36 319874 1.35 1.63

Houder
37 983567 5.11 6.19

Verbindingstuk (oud 983568)
38 996405 19.94 24.12

Verbindingsstuk
39 983541 22.00 26.62

NAALDROLLER
40 324470 3.30 3.99

BALANS
41 319852 1.50 1.82

Tandwiel
42 319850 52.53 63.56

Ring
43 670514 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
44 6001VV 6.60 7.99

Lagerpakking
45 319843 1.35 1.63

Anker 24v
46 360555 126.40 152.94

Kogellager 608vvmc2eps2l
47 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
48 319788

Magneet
49 319846 32.59 39.43

Tapschroef Hex.hd.d4x60
50 960108 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
51 319956

Niet meer leverbaar
52 319808

Koolborstelhouder (b)
54 319814 8.40 10.16

Krimpkous
55 318247 1.05 1.27

Schakelaar
56 319861 43.86 53.07

Handgreep
57 319855 22.96 27.78

Tapschroef D4x30 Zwart
59 305490 1.04 1.26

Grip Cover
60 319790 5.70 6.90

Schroef D4x25 Zwart
61 304035 1.04 1.26

Koolborsteldop
63 319847 1.65 2.00

Koolborstels (2 Stuks) (oud 999058)
64 999068 4.73 5.72

Koolborstelhouder (a)
65 319813 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
66 319865

Heat Sink
67 319812 2.85 3.45

Machine Schroef M3x12
68 993963 1.05 1.27

Terminal Support
69 319894 14.99 18.13

Niet meer leverbaar
70 319805

Niet meer leverbaar
70 319806

Niet meer leverbaar
70 319807

Zaagbladhouder
71 321132 15.95 19.30

Moer M4
72 322709 1.65 2.00

Bout M4
73 322134 1.65 2.00

Afdekdop Voor Cr13vc
74 321130 1.35 1.63

Zijkap
75 321131 9.69 11.72

Veer
76 321135 2.55 3.09

Houderpin
77 321134 12.45 15.06

Zaagas + Houder
79 329726 58.99 71.37

Niet meer leverbaar
501 318613

Niet meer leverbaar
502 318621

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504A 324313

Niet meer leverbaar
602 958182

Niet meer leverbaar
603 958183

Niet meer leverbaar
604 959611

Niet meer leverbaar
605 958185

Niet meer leverbaar
606 958188

Niet meer leverbaar
607 996427

Niet meer leverbaar
608 318611

Niet meer leverbaar
609 318612

Niet meer leverbaar
610 318614

Niet meer leverbaar
611 324818

Niet meer leverbaar
612 324819

Niet meer leverbaar
613 318617

Niet meer leverbaar
614 318618

Niet meer leverbaar
615 318619

Niet meer leverbaar
616 318620

Niet meer leverbaar
617 318621

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.