Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CR36DAWGZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CR36DAWGZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

UPPER COVER
1 373501 10.20 12.34

SHAFT (A)
2 373488 1.65 2.00

Inbusbout M5x16 (oud 993985)
3 305574 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
4 373497

O-ring (s-5)
5 872822 3.00 3.63

Retaining Ring D6
6 955479 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x12
7 307127 1.05 1.27

Bolt Washer M4 (black)
8 323210 1.05 1.27

CHANGE KNOB
9 373503 1.04 1.26

SPRING (B)
10 373499 1.04 1.26

SPRING CAP
11 373500 1.04 1.26

LEVER PLATE
12 373508 1.04 1.26

SPRING (A)
13 373490 1.04 1.26

PLUNGER HOLDER
14 373487 8.25 9.98

Base
15 371382 4.05 4.90

Base Plate
16 371383 1.04 1.26

Bout M5x12
17 332662 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
18 373502

BASE LEVER
19 373504 1.04 1.26

FRONT COVER
20 373506 14.58 17.64

ADJUSTING PIN
21 373507 1.04 1.26

SEAL WASHER
22 373477 1.04 1.26

DUST SEAL
23 373478 1.65 2.00

SLEEVE PLATE
24 373479 1.04 1.26

FELT WASHER
25 373480 1.04 1.26

SEAL SLEEVE (A)
26 373481 1.05 1.27

O-RING
27 373482 1.04 1.26

SEAL SLEEVE (B)
28 373483 1.04 1.26

METAL (A)
29 373484 1.05 1.27

PLUNGER
30 373486 34.38 41.59

PLATE (A)
31 373489 1.04 1.26

Spiral Retaining Ring D16
32 371368 1.04 1.26

BLADE HOLDER
33 373475 6.60 7.99

Sleeve
34 371381 5.70 6.90

HOLDER PIN (A)
35 374951 1.04 1.26

Blade Spring
36 371379 1.04 1.26

BLADE HOLDER COVER
37 373476 1.04 1.26

Retaining Ring For D13 Shaft
38 371367 1.04 1.26

Pin
39 371380 1.04 1.26

METAL PLATE
40 373491 1.04 1.26

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M6x20
41 371991 1.04 1.26

ORBITAL GUIDE
42 373492 5.55 6.72

GEAR
43 373494 16.09 19.47

Niet meer leverbaar
44 373495

NEEDLE BEARING
45 373959 5.55 6.72

KOGELLAGER 6803
46 6803BB 12.30 14.88

METAL (A)
47 373485 1.65 2.00

PACKING
48 373498 1.50 1.82

GEAR COVER
49 373518 14.85 17.97

O-RING (I.D 31.5)
50 373527 1.04 1.26

Tapschroef D5x30 Met Ring Zwart
51 328707 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
52 6201VV 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
53 301936

SPINDLE
54 373493 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
55 373509

Kogellager 6001vvcmps2l
56 6001VV 6.60 7.99

Veerring D28 (10 Stuks)
57 939555 4.35 5.26

Veerring D12 (10 Stuks)
58 939542 1.50 1.82

UNDER COVER
59 373510 4.95 5.99

Veerring D15 (10 Stuks)
62 939544 2.13 2.57

Kogellager 6002vvcmps2l
63 6002VV 7.35 8.89

WASHER D34.8
64 373511 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65 373512

DAMPER
66 373513 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x8 (10 Pcs)
67 949818 2.40 2.90

BEARING COVER
68 373514 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
69 361096

DUST SEAL (606)
70 373515 1.04 1.26

Kogellager 606zzmc3ps2s
71 606ZZM 15.40 18.63

RUBBER BUSH
72 373516 1.04 1.26

FAN GUIDE
73 373517 1.05 1.27

Schroef D4x45
74 981824 1.05 1.27

STATOR SENSOR PCB
75 341012 19.66 23.79

LED
76 373528 12.75 15.43

CONTROLLER
78 373524 122.38 148.07

BATTERY TERMINAL
79 372228 8.25 9.98

Schakelknop (l+r)
80 319760 1.05 1.27

DC-SPEED CONTROL SWITCH
81 373522 19.25 23.29

HOUSING
83 373519 5.70 6.90

Tapschroef D4x30 Zwart
86 305490 1.04 1.26

Hook
87 371387 12.15 14.70

Seal Lock Hex.socket Hd. Bolt M5x10
88 371992 1.04 1.26

Tapping Screw D4x20 (w/flange)
90 339250 1.04 1.26

HANDLE SET (A+B)
92 373520 30.53 36.94

SWITCH CONTROLLER ASS'Y
93 373523 139.84 169.20

Beschermkapje Voor Batterij
503 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
504 373526

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.