Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CS25EPB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CS25EPB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

BOUGIE BMR6A
2 6699315 13.35 16.15

Bougie (oud 6685086)
2 6699319 8.91 10.78

Cylnder Set (old 001-07355-90)
3 6685493 54.30 65.70

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
5 6684896 2.15 2.60

Cylinder Gasket T=1.0 (old 017-07355-20)
5 6685750 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-01700-20)
6 6686121 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07350-90)
7 6685902 20.11 24.34

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219 72.30 87.48

Lead Wire Ass'y (old 191-01680-90)
11 6687965 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
12 6684599 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
12A 6695407 1.15 1.39

Bobine
13 6687684 28.14 34.05

Ignittion Coil Ass'y Mb-65 (old167-21014-90/668768
13 6687688 42.20 51.06

Ring (old 182-0186a-20)
14 6684600 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
22 6687384 16.19 19.59

Maguet Ritir Comb. Fw- (old 155-21014-80)
22 6687385 22.24 26.91

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
23 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
24 6684611 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
25 6684905 54.45 65.88

Olie Keerring
26 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
28 6684904 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
43 6684617 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
45 6691276 1.15 1.39

Choke Lever 1.5 (old 528-07355-22)
45 6691281 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
46 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
47 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690402 10.23 12.37

Luchtfilterkap
48 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
49 6698730 3.15 3.81

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
50 6694914 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
50 6695353 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
51 6684662 2.15 2.60

Ring 5 (oud 992-00050-011)
52 6684864 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-463 (old 455-0740a-90)
53 6690522 80.31 97.18

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
54 6691239 1.15 1.39

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
55 6691602 15.13 18.30

Collar C (old 659-04300-20)
56 6684623 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
57 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
58 6684626 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
59 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
60 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
61 6684618 4.29 5.19

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
62 6684634 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
63 6685049

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
64 6695280 1.15 1.39

Ring
65 6685070 1.15 1.39

Stand (old 940-07350-20)
66 6694787 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
67 6684625

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
68 6684615 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-431 Walbro (old 455-07355-90)
69 6690519 86.36 104.50

Cilinder Afdekkap (oud 016-07350-20)
81 6685690 5.28 6.38

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07500-20)
81 6685693 4.79 5.79

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
82 6695504 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
83 6684638 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
83 6695067 1.15 1.39

Ring
84 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp.
85 6699282 47.04 56.92

Niet meer leverbaar
86 6692888

Tail Pipe Set (old 734-07255-90)
87 6692715 3.30 3.99

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
88 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
89 6692701 2.31 2.80

Muffler Protector (old 738-07350-20)
90 6692813 5.11 6.19

Muffler Protector Blk (old 738-07500-20)
90 6692818 13.04 15.78

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
91A 6695375 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
91 6695508 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-03045-20)
92 6688344 3.30 3.99

Plug Cap (old 257-03046-20)
92 6688345 3.30 3.99

Ring
93 6684642 2.15 2.60

Koppeling Schoen
94 6684643 11.55 13.98

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
95 6684644 2.15 2.60

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
96 6684645 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-0075t-20)
97 6684646 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
98 6684634 2.15 2.60

CLUTCH SET ASS'Y
99 6699640 12.88 15.58

Ring
100 6684648 2.15 2.60

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
101 6684636 2.15 2.60

Warmteschild
102 6687265 4.45 5.38

Muffler Set (old 704-07350-90)
103 6692498 13.86 16.77

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
104 6692732 1.15 1.39

Warmteschild
105 6687264 3.30 3.99

Muffler Set (old 704-07361-90) New Oct
106 6692500 13.86 16.77

Tail Pipe Set (old 721-07361-90) New
107 6692670 3.30 3.99

Muffler Special Gasket (old 751-07020-20) New
108 6692887 1.15 1.39

Spark Arrestor, Usa Only (old 732-0631a-21)
109 6692699 1.15 1.39

Ring
110 6685109 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
121A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
122 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
123 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
124 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
125A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
126 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
127A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
128 6684679 2.15 2.60

Starthendel
129 6684680 2.15 2.60

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
130A 6695375 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
130 6695508 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
131 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
132 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
133 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
134 6684685 4.29 5.19

Cam Plate Ass'y
135 6699691 6.10 7.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
151 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
152 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
153 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
154 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
155 6684690 18.00 21.78

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
155 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
156 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
157 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
158 6684692 29.19 35.32

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
159 6691848 4.45 5.38

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
159 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
160 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
161 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
162 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
163 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
164 6684873 6.44 7.79

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
165 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
166 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
167 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
168 6684700 4.29 5.19

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
169 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
170 6684871 4.29 5.19

Clutch Drum Comp. (old 289-03070-80)
171 6688580 10.89 13.17

Stop Ring C-12 Outer
172 6684664 2.15 2.60

Cushion Rubber (old 599-00980-21)
173 6691823 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x16 (old 990-51050-163)
174 6695046 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
175 6684709 2.15 2.60

Ventilatorhuis
176 6686959 15.13 18.30

Pipe Holder, Tpe (old 360-00996-20/6689650)
177 6689651 5.94 7.18

Ring M5 (oud 992-01050-061)
178 6684918 2.15 2.60

Ring
179 6689159 1.15 1.39

Metal Fitting (old 361-00990-20)
180 6689664 3.30 3.99

Drive Shaft 1829l (old 343-32346-20)
181 6689443 17.55 21.24

Drive Shaft Pipe Comp. (old 6689308)
182 6699653 32.06 38.80

Bush Ass'y (old 6684831)
183 6697839 4.29 5.19

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
184 6684835 2.15 2.60

Loop Handle, 24 Dia.,black (old 500-37286-20)
185 6691046 5.78 6.99

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
186 6691134 2.31 2.80

Handle Grip (old 503-3738e-20)
187 6691098 6.44 7.79

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
188 6684838 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
189 6695255 1.15 1.39

Ring
190 6689681 1.15 1.39

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
191 6689277 3.30 3.99

Throttle Lever Ass'y 24 (old 870-38551-90)
192 6693773 44.31 53.62

Gaskabel
193 6693984 40.24 48.69

Throttle Wire 4t (old 887-38551-80)
194 6694026 14.68 17.76

Stop Switch Comp (old 156-38551-80)
195 6687463 9.74 11.78

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
196 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
197 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
198 6684722 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
199 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
200 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
201 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
202 6684804 8.58 10.38

Throttle Lever Ass'y 24 Dia. (old 870-38402-90)
203 6693767 36.15 43.74

Gaskabel
204 6693978 19.51 23.61

Throttle Wire (old 887-38400-80)
205 6694022 8.25 9.98

Stop Switch Comp. (old 156-38400-80)
206 6687459 13.91 16.83

Protection Tube 7x175 (old 164-07017-50)
207 6687526 1.15 1.39

Safety Lever (old 253-38400-20)
208 6684721 6.44 7.79

Return Spring (old 832-38400-20)
209 6684722 2.15 2.60

Blind Plug (old 322-38400-20)
210 6684724 2.15 2.60

Screw M5x20 (old 994-31050-203)
211 6684803 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
212 6684727

Screw M4x20 (black) (old 993-46040-202)
213 6684725 2.15 2.60

Throttle Lever (old 880-38400-20)
214 6684804 8.58 10.38

Olie Tank Omhulsel
221 6686138 2.31 2.80

Collar 3 (old 031-32304-20)
222 6685961 1.15 1.39

Collar 3
222A 6699273 1.15 1.39

Oil Tank Gasket (old 6690084)
223 6699567 2.15 2.60

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
224 6695661 1.15 1.39

Step Bolt A (old 382-32304-20)
225 6689757 4.45 5.38

Oil Pump Comp. (old 071-32344-80)
226 6686487 17.09 20.68

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
227 6695661 1.15 1.39

Oil Pump Spring (old 449-32304-20)
228 6690381 1.15 1.39

Oil Pump Piston Comp. (old 073-32304-81/6686607)
229 6686608 2.31 2.80

Tank Packing Ass'y
230 6699566 2.31 2.80

Fuel Pipe 3x5x60 (old 700-53005-06)
231 6692414 1.15 1.39

Small Screw 4x12ws (old 994-16040-126)
232 6695403 1.15 1.39

Ring
233 6684661 2.15 2.60

Oil Filter (old 487-32345-20)
234 6690917 1.15 1.39

Filter Ass'y (old 486-32345-90)
235 6690913 2.31 2.80

Fuel Pipe 3x5x75 (old 700-53005-07)
236 6692415 1.15 1.39

Oil Pump Adjuster (old 501-32304-21)
237 6691066 4.45 5.38

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
238 6695661 1.15 1.39

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
239 6695311 1.15 1.39

Oil Tank Cap Ass'y (old 624-32304-92)
240 6692050 12.05 14.58

Banjo, Oil Pump (old 082-32304-20)
241 6686637 1.15 1.39

O-ring P-15
242 6698966 1.04 1.26

Push Nut
243 6695239 1.15 1.39

Ring
244 6695187 1.15 1.39

O-ring 1.4 (old 999-67001-413)
245 6695656 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
261 6695492 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
262 6695042 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
263 6695458

Case (old 019-32304-22)
264 6685793 14.35 17.36

Gear Pinion Set Spare (old 301-32344-00)
265 6688836 36.15 43.74

Kogellager 609
266 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
267 6684735 8.58 10.38

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
268 6695281 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
269 6684732 2.15 2.60

Ring
270 6693248 1.15 1.39

Kogellager 627 C3
271 6695568 5.61 6.79

Kogellager 638zz
272 6697603 4.63 5.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
273 6684741 2.15 2.60

Sprocket Comp.,3/8"(old 319-32304-80)
274 6689117 36.15 43.74

Flensmoer
275 6695170 1.15 1.39

Side Cover Comp. (old 039-32304-80)
276 6686038 5.11 6.19

Chain Bar Clamp Nut (old 121-32600-20)
277 6687105 1.15 1.39

Chain Bar Knock Pin (old 122-32344-21)
278 6687130 4.45 5.38

Guide Plate (old 6690726)
279 6697596 3.30 3.99

Chain Bar Tightening Bolt (old 101-32344-21)
280 6686803 4.45 5.38

Chian Tensioner Ass'y (old 116-32304-90)
281 6687063 4.45 5.38

Cam (old 452-32344-20)
282 6690428 1.15 1.39

Collar (old 031-32344-20)
283 6685962 3.30 3.99

Combi Box Spanner 13x19 Minus (old 883-32600-20)
501 6693809 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684766

Chain Cover 10" (old 941-32333-20)
503 6694796 6.28 7.59

Niet meer leverbaar
504 6684813

Niet meer leverbaar
505 6692867

Niet meer leverbaar
506 6699679

Niet meer leverbaar
507 6686882

Symbol Mark Cs25epb(s) (old 929-07368-20)
601 6694667 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
602 6699681

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.