Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CS27EPAP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CS27EPAP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cilinder Afdekkap
1A 6697921 6.10 7.38

Cilinder Afdekkap
1 6698481 6.45 7.80

Screw M4 (black)
3A 6699780 1.04 1.26

Muffler Cover Since 11 2013 (old 6698494)
4A 6600336 6.45 7.80

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
5 6695386 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
6 6695067 1.15 1.39

Ring
7 6684639 2.15 2.60

Muffler (b)
8A 6600004 25.85 31.28

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M5x30
9 6698950 1.20 1.45

Hitteschild
10A 6600324 1.35 1.63

Hex. Hole Bolt M5x20/s (old 994-61050-205/305583/6
11 6695491 1.15 1.39

Bougie Bmr7a
12A 6699316 8.91 10.78

Cover Packing
13 6697684 1.04 1.26

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
14 6698484 2.10 2.54

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
15A 6684595 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
16 6684600 2.15 2.60

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
17 6698485 2.10 2.54

Cilinder Pakking
18 6697681 1.04 1.26

Cylinder Set Pn
19 6697679 33.58 40.63

Swivel (oud 539-25120-20)
20 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
21 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
22 6684695 4.29 5.19

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
23 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
24 6684693 8.58 10.38

Pump Body
25 6699942 14.38 17.39

Metealing Lever Spring
26 6696323 4.63 5.60

Control Lever (old 473-25001-20)
27 6685217 3.30 3.99

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
28 6684691 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
29 6684689 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
30 6684688 8.58 10.38

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
31 6684698 4.29 5.19

Throttle Valve Comp. (old 488-25145-80)
32 6684883 18.75 22.69

Niet meer leverbaar
33 6695670

Main Jet #32
34 6699943 5.11 6.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
35 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
36 6685215 5.28 6.38

Niet meer leverbaar
37 6691305

Hinge Pin (old 605-25001-20)
38 6685219 1.15 1.39

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
39 6684690 18.00 21.78

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
40 6684687 16.34 19.77

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
41 6684699 2.15 2.60

Intake Packing
42 6697691 1.04 1.26

Carburetor Insulator Set Pn
43 6698954 4.45 5.38

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
44 6698844 1.20 1.45

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
45 6684616 2.15 2.60

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
46 6684629 4.29 5.19

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
47 6684615 2.15 2.60

Carburetor Ass'y
48 6698960 40.24 48.69

Niet meer leverbaar
49 6684628

Plus Screw 5x60ws (old 994-16050-601)
50 6695431 1.15 1.39

Mark Plate (t)
51 6600327 1.04 1.26

Luchtfilter Element
52 6690347 4.45 5.38

Air Cleaner Cap (old 424-00025-20)
53 6690139 4.45 5.38

Luchtfilter
54 6698961 5.45 6.59

Piston Set Pn
55 6697683 11.05 13.37

Piston Ring (old 041-01700-20)
56 6686121 4.45 5.38

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
57 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
58 6684591 4.29 5.19

Needle Bearing Hk0810b (old 999-62081-277)
59 6695590 3.30 3.99

Crank Shaft Ass'y
60 6698969 21.78 26.35

Crank Case Ass'y
61 6697687 25.11 30.39

Crank Case Packing
62 6697688 1.04 1.26

Olie Keerring
63 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
64 6684608 3.80 4.60

Crank Shaft Washer
65 6697685 1.04 1.26

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
66 6695521 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
67 6684681 13.20 15.97

Stop Ring E-5 (old 993-55050-000)
68 6684683 2.15 2.60

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
68 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
69 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
70 6684685 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
71A 6699995

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
72 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
73A 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
74 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
75A 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
76A 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
77 6684673 19.06 23.07

Starthendel
79 6684680 2.15 2.60

Cam Plate Ass'y
81 6699691 6.10 7.38

Muffler Rear Cover
82 6600335 8.55 10.35

Tapping Screw D4 Since 11 2013
83 6600332 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 6600323

Muffler Heat Cover
84A 6600422 5.70 6.90

Tapping Screw D4x10
85 6600325 1.04 1.26

Primer Label
86 6699000 1.04 1.26

Tapping Screw D4
101 6697190 1.04 1.26

Handle (b)
102 6696487 3.45 4.17

Lock Lever
103 6696490 1.04 1.26

Lever
104 6696488 1.04 1.26

Spring
105 6698819 1.04 1.26

STOP SWITCH (OLD 170-04063-80)
106 6685239 3.30 3.99

Stop Switch Cord
107 6698820 2.80 3.39

Protection Tube
108 6698822 1.04 1.26

Throttle Wire
109 6698821 4.13 4.99

Handle (a)
110 6696486 3.45 4.17

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
111 6684667 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
112 6684709 2.15 2.60

Anti-viberatie rubber
113 6684666 4.29 5.19

Pipe Holder (a)
114 6698643 2.10 2.54

Pipe Holder (b)
115 6698644 2.10 2.54

Anti-viberatie rubber
116 6684665 4.29 5.19

Stop Ring C-12 Outer
117 6684664 2.15 2.60

Ventilatorhuis (oud 6698486)
118A 6697922 11.71 14.17

Niet meer leverbaar
118 6698486

Clutch Drum Comp. (old 289-52200-80)
119 6684663 19.06 23.07

Step Bolt (old 357-00601-20)
120 6689627 1.15 1.39

Ring
121 6684648 2.15 2.60

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
122 6689528 1.15 1.39

Clutch Set
123 6697655 6.76 8.18

Niet meer leverbaar
124 6697619

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
125 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
126 6684611 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
127 6695508 1.15 1.39

Bobine
128 6698492 22.83 27.62

Earth Cord
130 6699940 2.15 2.60

Clip
131 6699939 1.98 2.39

Flensmoer M4
132 6699938 1.04 1.26

Cord
134 6698964 1.98 2.39

Cord
135 6697690 1.98 2.39

Magneto Rotor
136 6698396 8.70 10.53

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
137 6684618 4.29 5.19

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
138 6684880 2.15 2.60

Tank Dop Compleet
139A 6698402 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
140 6684625

Return Grommet (old 6684627)
141A 6697846 1.04 1.26

Spacer
142 6698496 1.05 1.27

Tank
143A 6600317 7.95 9.62

Stand (old 940-07350-20)
144 6694787 3.30 3.99

Flange Bolt
145 6696557 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
146 6684620

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
147 6684619 2.15 2.60

Bout L27.8
148 6698991 1.20 1.45

Loop Handle Ass'y Anti-vib. (old 500-37286-90)
161 6696088 14.35 17.36

Handle Grip (old 503-3738e-20)
162 6691098 6.44 7.79

Hex.nut 6 (old 6684792/991-01060-041/790444)
163 6684835 2.15 2.60

Ring
164 6689681 1.15 1.39

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
165 6695255 1.15 1.39

Cap (a)
166 6698515 2.10 2.54

Level Mark (old 923-33700-20)
167 6684851 2.15 2.60

Level Mark(old 923-3738f-20)
169 6684852 2.15 2.60

Main Pipe Comp.
170A 6699654 48.25 58.38

Drive Shaft 1829l (old 343-32346-20)
171 6689443 17.55 21.24

Lifting Metal Ass'y (old 335-37526-90)
172 6689277 3.30 3.99

Handle Bracket A (old 506-37300-20)
173 6691134 2.31 2.80

Bolt 6x43/p (black) (old 994-23060-432)
174 6684838 2.15 2.60

Oil Adjustment Mark (old 922-32345-20)
175 6694578 1.15 1.39

Olie Tank Omhulsel
176 6686138 2.31 2.80

Oil Tank Gasket (old 6690084)
177 6699567 2.15 2.60

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
178 6695661 1.15 1.39

Push Nut
179 6695239 1.15 1.39

Step Bolt A (old 382-32304-20)
180 6689757 4.45 5.38

Oil Pump Comp. (old 071-32344-80)
181 6686487 17.09 20.68

Niet meer leverbaar
182 6698965

O-ring 1.4 (old 999-67001-413)
183 6695656 1.15 1.39

Ring
184 6695187 1.15 1.39

Oil Pump Spring (old 449-32304-20)
185 6690381 1.15 1.39

Oil Pump Piston Comp. (old 073-32304-81/6686607)
186 6686608 2.31 2.80

O-ring P-15
187 6698966 1.04 1.26

Oil Tank Cap Ass'y (old 624-32304-92)
188 6692050 12.05 14.58

Niet meer leverbaar
189 6695458

Hex. Hole Bolt 5x22/s (old 994-61050-224)
190 6695492 1.15 1.39

Manual Lable (old 957-32304-20) New
191 6694831 1.05 1.27

Pinion
192 6698967 14.19 17.17

Kogellager 609
193 6684734 8.58 10.38

Kogellager 609z St
194 6684735 8.58 10.38

Stop Ring C-9, Outer (old 993-50009-002)
195 6695281 1.15 1.39

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
196 6684732 2.15 2.60

Ring
197 6693248 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x10 (old 990-51050-103)
198 6695042 1.15 1.39

Kogellager 627 C3
199 6695568 5.61 6.79

Cam (old 452-32344-20)
200 6690428 1.15 1.39

Gear
201 6698968 18.45 22.32

Kogellager 638zz
202 6697603 4.63 5.60

Stop Ring C-28.inner (old 993-51028-002)
203 6684741 2.15 2.60

Collar (old 031-32344-20)
204 6685962 3.30 3.99

Sprocket Comp.,3/8"(old 319-32304-80)
205 6689117 36.15 43.74

Flensmoer
206 6695170 1.15 1.39

Side Cover Comp. (old 039-32304-80)
207 6686038 5.11 6.19

Symbol Mark Hitachi (old 929-72302-20)
208 6694763 1.15 1.39

Small Screw 4x12ws (old 994-16040-126)
209 6695403 1.15 1.39

Filter Ass'y (old 486-32345-90)
211 6690913 2.31 2.80

Oil Filter (old 487-32345-20)
212 6690917 1.15 1.39

Ring
213 6684661 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x60 (old 700-53005-06)
214 6692414 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x75 (old 700-53005-07)
215 6692415 1.15 1.39

Banjo, Oil Pump (old 082-32304-20)
216 6686637 1.15 1.39

Oil Pump Adjuster (old 501-32304-21)
217 6691066 4.45 5.38

Stop Ring E-6 (old 993-55060-001)
218 6695311 1.15 1.39

Oil Mark (old 921-32345-20)
219 6694576 1.15 1.39

Case (old 019-32304-22)
220 6685793 14.35 17.36

Chian Tensioner Ass'y (old 116-32304-90)
221 6687063 4.45 5.38

Chain Bar Tightening Bolt (old 101-32344-21)
222 6686803 4.45 5.38

Guide Plate (old 6690726)
223 6697596 3.30 3.99

Chain Bar Knock Pin (old 122-32344-21)
224 6687130 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
225A 6699679

Niet meer leverbaar
226 6686882

Chain Bar Clamp Nut (old 121-32600-20)
227 6687105 1.15 1.39

Combi Box Spanner 13x19 Minus (old 883-32600-20)
501 6693809 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684766

Niet meer leverbaar
503 6684813

Chain Cover 10" (old 941-32333-20)
504 6694796 6.28 7.59

Niet meer leverbaar
505 6692867

Reparatieset
603 6600037 40.98 49.58

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.