Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CS33EA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CS33EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cir Clip
1A 6685326 1.05 1.27

Zuiger Pin (oud 6685079)
2A 6696764 1.20 1.45

Piston Set (old 030-5631m-90)
3 6685080 22.24 26.91

Zuiger Ring (xr1-1856)
4A 6685331 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
5 6685082

Cylinder Packing
6A 6698697 1.20 1.45

Cylinder Set (old 001-56300-90)
7 6685084 38.26 46.30

Niet meer leverbaar
8A 305583

Bougie (oud 6685085)
9A 6699317 6.76 8.18

Bougie (oud 6685086)
9A 6699319 8.91 10.78

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-56300-90)
10 6685087 2.31 2.80

High Voltage Cord (old 178-20560-20)
11 6685088 2.31 2.80

Bobine
12 6685089 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Bobine (oud 167-20560-90)
14 6685091 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
15A 6698698

Bout ( 10 Stuks )
16A 949812 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
17 6685094

Ring
18A 6698700 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
19A 6698388 1.05 1.27

Olie Keerring
20 6684607 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
21 6685095

Ball Bearing
22A 6685328 3.00 3.63

Krukas
23A 6698693 55.14 66.72

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
24 6684899 2.15 2.60

Shim S T0.2 (old 071-04063-23)
25 6685098 1.15 1.39

Shim S T0.3 (old 071-04063-24)
25 6685099 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
26A 6698694

Niet meer leverbaar
27 6684668

Retaining Ring D4
28A 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor Ass'y (old 155-20544-90)
29 6685102 17.40 21.05

Ring
30 6685103 1.15 1.39

Flywheel Nut (old 066-00000-20)
31 6685104 1.15 1.39

Veer
32A 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
33A 6685334 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-56300-90)
34 6685107 28.14 34.05

Ring
35 6685109 1.15 1.39

Machineschroef M4x10
35 986662 1.05 1.27

Exhaust Pipe (old 734-56300-20)
36 6685110 2.31 2.80

Muffler Special Packing (old 751-56300-20)
37 6685111 3.30 3.99

Gauze Fixing Plate (old 745-56300-20)
38 6685112 3.30 3.99

Muffler Gauze (old 732-56300-20)
39 6685113 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
40 6685114 1.15 1.39

Ring
41 6684661 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-56300-81)
42 6685115 34.19 41.37

Knaldemper (oud 705-56301-90)
42A 6697102 16.19 19.59

Muffler Packing (old 737-56300-20)
43 6685117 3.30 3.99

Brake Support Plate Comp. (old 386-32901-80)
71 6685119 4.45 5.38

Collar (old 031-32901-20)
72 6685120 1.15 1.39

Brake Link Ass'y
73A 6685388 4.05 4.90

Brake Lever Spring
74A 6696783 1.20 1.45

Brake Handle (old 365-72940-80)
75 6685264 6.93 8.38

Brake Link Cover (old 375-72930-20)
77 6685126 1.15 1.39

Oil Adjust Grommet (old 488-72930-20)
78 6685127 1.15 1.39

Oil Pump Adjuster (old 501-72000-20)
79 6685128 1.15 1.39

Adjuster Spring (old 502-72000-20)
80 6685129 1.15 1.39

Ring
81 6685070 1.15 1.39

Oil Pump Adjust Cap (old 503-72000-20)
82A 6685130 1.15 1.39

Pump Gear Spring (old 099-72000-20)
83 6685131 1.15 1.39

Pump Gear Comp. (old 085-72000-80)
84 6685132 11.71 14.17

Machine Screw M3x8 (old 990-11030-081)
85 6685133 1.15 1.39

Oil Pump Case Comp.
86 6685134 13.20 15.97

Oil Pump Case Ass'y (old 088-72000-90)
87A 6685135 19.06 23.07

Seal Lock Bolt M5x15 (old 990-54050-155)
88 6685136 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
89 6685267 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
90 6685139 5.94 7.18

Remband
91 6685140 14.53 17.58

D3 Needle Roller
92A 6685391 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
93A 6685362

Naaldlager
94A 6685361 4.05 4.90

Clutch Housing
95A 6685403 10.20 12.34

Ring
96A 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
97A 6685360 2.10 2.54

Oil Pump Cover (old 097-72930-20)
98 6685147 1.15 1.39

Tapping Screw D4x15 (old 993-41040-151)
99 6685148 1.15 1.39

Ring
100 6685149 1.15 1.39

Oil Pipe (a) (old 515-72000-20)
101 6685150 2.31 2.80

Screw Gear (old 084-72000-20)
102 6685151 9.24 11.18

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
103 6685152 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
104 6685153 1.15 1.39

Fuel Pipe (old 700-07105-02)
105 6685154 1.15 1.39

Chain Catcher (old 125-32710-20)
106 6685155 1.15 1.39

Air Vent Sponge
107 6685156 1.15 1.39

Geleidingsplaat (b) (oud 6685157)
108A 6696784 2.10 2.54

Tapping Screw D3x8 (old 993-11030-801)
109 6685158 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
110 6685294

Niet meer leverbaar
110 6685295

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
111 6685161 1.15 1.39

Geleidingsplaat (a)
112A 6698692 4.20 5.08

Side Cover Comp. (old 039-72930-80)
114 6685165 10.89 13.17

Chain Bar Clamp Nut
115A 6685416 1.05 1.27

Brake Spring (old 6685167)
116A 6685389 1.05 1.27

Gear (a) (old 301-72000-20)
117 6685168 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
118 6685169

Chain Puller
118B 6698986 13.35 16.15

Niet meer leverbaar
119A 6697852

Niet meer leverbaar
119A 6697854

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
120 6685161 1.15 1.39

Velkam
121 6685270 7.65 9.26

Air Vent Valve (b) (old 562-04060-20)
122 6685173 2.31 2.80

Engine Case Ass'y (old 560-72940-90)
123 6685271 44.16 53.44

Inner Cap Set (old 629-01750-90)
124A 6685175 6.93 8.38

Niet meer leverbaar
125 6685176

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
128 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
129 6685180 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
130 6684679 2.15 2.60

CAM PLATE (OLD 759-0174M-20)
131 6685182 3.30 3.99

Damper Spring (old 758-01761-20)
132 6685183 4.45 5.38

STARTER PULLEY (OLD 774-01761-20)
133 6685184 4.95 5.99

SPRING CASE ASS'Y (OLD 778-01761-90)
134 6685185 9.24 11.18

Rope (old 783-01761-20)
135 6685186 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
136 6685187

Starthendel
137 6685188 2.31 2.80

Plate (old 795-04063-20)
138 6685189 1.15 1.39

Recoil Starter Ass'y (old 756-56300-90)
139 6685190 25.58 30.95

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
140 6685191 1.15 1.39

Pipe Joint (old 497-32970-20)
162 6685196 1.15 1.39

Shield Tube Ass'y (old 223-72930-90)
163 6685197 7.26 8.79

D6 Clip
164A 6685311 1.05 1.27

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11600-90/6692275/6
165 6685199 4.45 5.38

Fuel Pipe 2.5x4x260 (old 700-02504-260)
166 6685200 1.15 1.39

Cleaner Knob (old 175-72000-20)
167 6685228 2.31 2.80

Luchtfilterkap
168 6685273 4.50 5.44

Rear Handle Grip Comp. (old 227-72940-80)
169 6685274 6.60 7.99

Tapping Screw D5x14 (old 990-72050-144)
170 6685275 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
171 6685114 1.15 1.39

Ring
172 6685226 1.15 1.39

Air Cleaner Base (old 436-56301-20)
173 6685276 1.05 1.27

Cleaner Cap (old 424-56301-20)
174 6685277 1.15 1.39

Luchtfilter Element
175 6685278 4.95 5.99

Trekstang
176A 6698704 1.20 1.45

Schakelaar Blokkering
177A 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
178A 6698701 2.10 2.54

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
179 6685282 1.15 1.39

Throttle Lever (vermilion)
180A 6698916 1.20 1.45

STOP SWITCH (OLD 170-04063-80)
181 6685239 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
182A 6685284

Screw (old 514-25001-20)
183 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25028-20/6696844)
184 6685211 8.41 10.18

Pump Gasket (old 577-25007-20)
185 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
186 6685213 4.45 5.38

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
187 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
188 6685219 1.15 1.39

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
189 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
190 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
191 6685222 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
192 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
193 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25343-20)
194 6685216 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
195 6685217 3.30 3.99

Set Screw (old 548-25012-20)
196 6685223 1.15 1.39

Damper Set Bolt
197A 6698702 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
198 6685236

Tapping Screw D5x45 (old 990-73050-454)
199 6685233 1.15 1.39

Ring 1.0
200A 6698703 1.20 1.45

Collar 28.2 (old 6685235)
201A 6696800 2.10 2.54

Rear Handle (a) Comp. (old 010-72940-80)
202 6685288 22.24 26.91

Hex. Hole Bolt M4
203A 6698792 1.20 1.45

Intake Comp. (old 391-56301-80)
204A 6685289 9.24 11.18

Intake Packing (old 403-56300-20)
205A 6685205 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-56300-20)
207 6685206 1.15 1.39

Engine Case Cover (old 563-72940-20)
208 6685291 4.45 5.38

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
209 6685153 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
210 6685152 1.15 1.39

Knaldemper Afdekkap (oud 737-72933-20)
211 6685245 9.24 11.18

PROTECTIVE COIL (A)
212A 6696806 1.20 1.45

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
213 6685247 2.31 2.80

D6 Clip
214A 6685311 1.05 1.27

Oil Filter Body Ass'y (old 486-32710-90)
215 6685249 2.31 2.80

Ring
216 6684661 2.15 2.60

Oil Filter Body
217A 6685310 1.05 1.27

Tapschroef D5x20 Zwart
218 302089 1.05 1.27

Front Handle (old 209-72940-20)
219 6685292 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
220 6685293

Cord 180mm (old 274-01750-80)
221 6685252 2.31 2.80

Ring 1.0 (old 6685234)
222A 6696799 1.20 1.45

Idle Adjust Spring (old 463-25006-20)
223 6685297 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
224 6685298 2.31 2.80

Inlet Manifold Spacer (old 400-32970-20)
225 6685202 3.30 3.99

Pulse Guide (old 6696842)
226A 6699673 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
227 6698656

Niet meer leverbaar
228 6698657

Lever Set
229 6699138 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
501A 6685401

Niet meer leverbaar
501A 6685439

Combi Box Spanner
502A 6685402 3.15 3.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.