Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CS33EDP


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki CS33EDP

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
1 305812 1.04 1.26

Knaldemper Afdekkap
2 6696821 7.95 9.62

Caution Label (hot)
3 6698864 1.20 1.45

Luchtfilter Element (b)
4 6699969 3.45 4.17

Luchtfilter Element (a)
5 6699968 3.30 3.99

Hex Socket Hd. Bolt M5x45 (10 Pcs)
6 949824 3.90 4.72

Ring
7 6685408 1.05 1.27

Cleaner Support
8 6699966 1.04 1.26

Carburator Ass'y
9 6699976 49.23 59.56

Screw (old 514-25001-20)
10 6685210 1.15 1.39

Idle Adjust Spring (old 463-25006-20)
11 6685297 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
12 6685298 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
13 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
14 6685219 1.15 1.39

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
15 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
16 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
17 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25012-20)
18 6685223 1.15 1.39

Pump Cover
19 6600091 11.05 13.37

Pump Gasket (old 577-25007-20)
20 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
21 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
22 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
23 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25343-20)
24 6685216 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
25 6685217 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M4
26 6698792 1.20 1.45

Intake
27 6699951 4.65 5.63

Pakking
28 6699952 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Bolt M (w/washers)
29 6699044 1.04 1.26

Clutch (old 6696809)
30 6600316 10.95 13.25

Clutch Housing Comp. (old 310-32710-20/6695996)
31 6685144 14.53 17.58

Naaldlager
32 6685361 4.05 4.90

Ring
33 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
34 6685360 2.10 2.54

Oliepomp Deksel
35 6699610 2.80 3.39

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
36 302086 1.05 1.27

Naaldroller
37 6685356 1.05 1.27

Idol Sponge
38 6696793 1.20 1.45

Oil Pump Adjuster
39 6699960 1.65 2.00

Adjuster Spring
40 6699961 1.04 1.26

Bolt Washer M4 (black)
41 323210 1.05 1.27

Adjuster Cap
42 6699959 1.04 1.26

Naaldroller
43 6600046 1.04 1.26

Pump Gear (ed)
44 6699957 1.95 2.36

Pump Gear Spring (ed)
45 6699958 1.04 1.26

Pump Case (old 6685353)
46 6699119 7.50 9.08

Pump Ass'y
47 6600085 15.54 18.80

Air Vent Sponge
48 6685371 1.05 1.27

Olieleiding
49 6696811 2.10 2.54

Pipe Joint
50 6685358 1.05 1.27

Motorhuis
51 6600084 35.61 43.09

Screw M4 (w/washers) Black
52 6600048 1.04 1.26

Packing Plate
53 6698861 1.20 1.45

Muffler Special Packing (s)
54 6698862 1.20 1.45

Exhaust Pipe
55 6696816 1.20 1.45

Muffler Special Packing
56 6696818 1.20 1.45

Gauze Fixing Plate
57 6696817 1.20 1.45

Uitlaatgaasje
58 6696815 1.20 1.45

Muffler
59 6600049 21.45 25.95

Muffler Packing
60B 6600445 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
61 6696819

Ring M6 (10 Stuks)
62 949432 1.05 1.27

Tank Mark Label
63 6698921 1.20 1.45

Protection Sheet
64 6600047 1.04 1.26

Inner Cap Ass'y
65 6685351 4.50 5.44

Tank Dop Compleet
66 6698854 4.20 5.08

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
67 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
68 6698358 4.20 5.08

Bout ( 10 Stuks )
69 949812 2.40 2.90

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
70 6696766 2.10 2.54

Brandstofleiding (fkm)
71 6698907 7.95 9.62

D6 Clip
72 6685311 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
73 6699320

Cylinder
74 6600083 54.59 66.05

Cord Insulation Tube L100
75 6600051 1.04 1.26

Cord Insulation Tube
76 6699175 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
77 6696771

Cord
78 6600052 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M4x18 (w/washers)
79 6696326 1.20 1.45

Metal Fitting Of Plug Cap (a)
80 6696772 1.20 1.45

Ring
81 6698700 1.20 1.45

Bobine
82 6699977 26.26 31.78

Cord (a)
83 6699948 1.04 1.26

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
84 6696765 2.10 2.54

Cir Clip
85 6685326 1.05 1.27

Zuiger
86 6698806 13.36 16.17

Zuiger Ring (xr1-1856)
87 6685331 4.05 4.90

Zuiger Pin (oud 6685079)
88 6696764 1.20 1.45

Crank Worm Ass'y
89 6698853 66.55 80.53

Worm
90 6685330 4.50 5.44

Olie Keerring
91 6685329 2.10 2.54

Ball Bearing
92 6685328 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
93 6696762

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
94 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
95 6698386

Crank Case
96 6696767 5.70 6.90

Magneto Sub Ass'y
97 6600090 36.71 44.42

Retaining Ring D4
98 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor Comp.
99 6600053 8.85 10.71

Veer
100 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
101 6685334 1.05 1.27

Ring D7
102 6696880 1.05 1.27

Moer
103 6696879 1.05 1.27

Geleidingsplaat (c)
104A 6600346 1.65 2.00

Schroef
105 958715 1.04 1.26

Zijdeksel
121 6600088 13.95 16.88

Brake Support Plate
122 6696782 4.20 5.08

Brake Lever Spring
123 6696783 1.20 1.45

Brake Handle
124 6699972 5.10 6.17

Brake Link Cover
126 6696779 1.20 1.45

Name Plate (euro.a) Cs33edp
127 6600071 1.04 1.26

Chain Bar Clamp Nut (eu)
128 6600057 1.04 1.26

Nut Holder
129 6600058 1.04 1.26

Chain Puller
130 6698986 13.35 16.15

Geleidingsplaat (b) (oud 6685157)
131 6696784 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
132 6697854

Niet meer leverbaar
132 6697889

Niet meer leverbaar
133 6696991

Niet meer leverbaar
133 6696992

Schroef
134 958715 1.04 1.26

Tapschroef D3
135 696352 1.13 1.36

Remveer
136 6600054 1.04 1.26

Brake Link Ass'y
137 6685388 4.05 4.90

Remband
138 6685140 14.53 17.58

D3 Needle Roller
139 6685391 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
140 305812 1.04 1.26

Luchtfilterkap
141 6699970 2.70 3.27

Cleaner Knob
142 6699971 1.04 1.26

Rear Handle Grip
143 6699965 1.65 2.00

Schakelaar Blokkering
144 6685350 1.05 1.27

Throttle Lever Spring (old 6685349)
145A 6600341 1.04 1.26

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
146 6685282 1.15 1.39

Stop Switch
147A 6601275 1.35 1.63

Start Label (cs33ed) Ex
148 6600082 1.05 1.27

Damper (a)
150 6696327 4.20 5.08

Afstandsbus
151 696314 3.45 4.17

Damper Set Bolt
152 6685413 1.05 1.27

Choke Lever (old 495-56300-20)
153 6685206 1.15 1.39

Trekstang
154 6699964 1.05 1.27

Grommet
155 6698787 1.80 2.18

Throttle Lever (vermilion)
156 6698916 1.20 1.45

Motorhuis Kap
157 6699974 1.20 1.45

Grommet
158 6698787 1.80 2.18

Veerhouder
159 6698409 2.10 2.54

Damper Set Bolt (a)
160 6699962 1.05 1.27

Anti-trilveer
161 6698428 2.10 2.54

Fuel Grommet (old 701-72930-20)
162 6696167 1.15 1.39

Brandstofleiding
163 6699975 1.95 2.36

Fuel Pipe
164 6600055 1.05 1.27

Moer M6
165 329934 1.73 2.09

Achtergreep
166 6699963 9.90 11.98

Idle Sponge
167 6600056 1.05 1.27

Fuel Pipe 2.5x4x90 (old 700-02504-09)
168 6685267 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
169 6685139 5.94 7.18

Protection Sheet
170 6600047 1.04 1.26

Fuel Grommet
171 6685308 1.05 1.27

Air Vent Valve (b)
172 6685370 2.10 2.54

Tapschroef D5x15
173 6698456 1.05 1.27

Velkam
174 6699973 1.80 2.18

Tapschroef D5x15
175 6698456 1.05 1.27

Chain Catcher
176 6699950 1.04 1.26

Pomp Filter
177A 6600351 2.70 3.27

D6 Clip
178 6685311 1.05 1.27

Oil Filter Body
179 6685310 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
180 6696804

Ring
181 6685407 1.05 1.27

Brandstofleiding
182 6698715 9.75 11.80

Starter Handle Ass'y
183 6600061 2.55 3.09

Rope Stopper
184 6699465 1.04 1.26

Starter Knob
185 6699467 1.95 2.36

Starter Rope (ns)
186 6600060 1.04 1.26

Ventilatorhuis
187 6600066 17.33 20.96

Luchtkeerschot
188 6600089 2.55 3.09

Set Screw (ns)
189 6600062 1.04 1.26

Cam Plate (ns)
190 6600064 1.95 2.36

Reel (ns)
191 6600065 12.15 14.70

Spiral Spring (ns
192 6600063 5.85 7.08

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
193 305558 1.04 1.26

Ring
194 6685408 1.05 1.27

Front Handle
195 6699967 6.30 7.62

Niet meer leverbaar
196 6698865

Damper Set Bolt
197 6698859 1.20 1.45

Recoil Starter Ass'y
198 6699953 21.45 25.95

Niet meer leverbaar
501 6685439

Niet meer leverbaar
501 6685440

Combi Box Spanner
502 6685402 3.15 3.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.