Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki CS33ET


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Hikoki CS33ET

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cir Clip
1A 6685326 1.05 1.27

Zuiger Pin (oud 6685079)
2A 6696764 1.20 1.45

Piston Set (old 030-5631m-90)
3 6685080 22.24 26.91

Zuiger Ring (xr1-1856)
4A 6685331 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
5 6685082

Cylinder Packing
6A 6698697 1.20 1.45

Cylinder Set (old 001-56300-90)
7 6685084 38.26 46.30

Niet meer leverbaar
8A 305583

Bougie (oud 6685085)
9A 6699317 6.76 8.18

Bougie (oud 6685086)
9A 6699319 8.91 10.78

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-56300-90)
10 6685087 2.31 2.80

High Voltage Cord (old 178-20560-20)
11 6685088 2.31 2.80

Bobine
12 6685089 36.15 43.74

Rubber Beschermkapje
13 6684602 2.15 2.60

Bobine (oud 167-20560-90)
14 6685091 36.15 43.74

Niet meer leverbaar
15A 6698698

Bout ( 10 Stuks )
16A 949812 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
17 6685094

Ring
18A 6698700 1.20 1.45

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
19A 6698388 1.05 1.27

Olie Keerring
20 6684607 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
21 6685095

Ball Bearing
22A 6685328 3.00 3.63

Krukas
23A 6698693 55.14 66.72

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
24 6684899 2.15 2.60

Shim S T0.2 (old 071-04063-23)
25 6685098 1.15 1.39

Shim S T0.3 (old 071-04063-24)
25 6685099 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
26A 6698694

Niet meer leverbaar
27 6684668

Retaining Ring D4
28A 6685336 1.05 1.27

Magneto Rotor Ass'y (old 155-20544-90)
29 6685102 17.40 21.05

Ring
30 6685103 1.15 1.39

Flywheel Nut (old 066-00000-20)
31 6685104 1.15 1.39

Veer
32A 6685335 1.05 1.27

Starter Pawl
33A 6685334 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (old 072-56300-90)
34 6685107 28.14 34.05

Ring
35 6685109 1.15 1.39

Machineschroef M4x10
35 986662 1.05 1.27

Exhaust Pipe (old 734-56300-20)
36 6685110 2.31 2.80

Muffler Special Packing (old 751-56300-20)
37 6685111 3.30 3.99

Gauze Fixing Plate (old 745-56300-20)
38 6685112 3.30 3.99

Muffler Gauze (old 732-56300-20)
39 6685113 2.31 2.80

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
40 6685114 1.15 1.39

Ring
41 6684661 2.15 2.60

Muffler Comp. (old 706-56300-81)
42 6685115 34.19 41.37

Knaldemper (oud 705-56301-90)
42A 6697102 16.19 19.59

Muffler Packing (old 737-56300-20)
43 6685117 3.30 3.99

Brake Support Plate Comp. (old 386-32901-80)
71 6685119 4.45 5.38

Collar (old 031-32901-20)
72 6685120 1.15 1.39

Brake Link Ass'y
73A 6685388 4.05 4.90

Brake Lever Spring
74A 6696783 1.20 1.45

Brake Handle (old 365-72930-80)
75 6685123 6.30 7.62

Brake Link Cover (old 375-72930-20)
77 6685126 1.15 1.39

Oil Adjust Grommet (old 488-72930-20)
78 6685127 1.15 1.39

Oil Pump Adjuster (old 501-72000-20)
79 6685128 1.15 1.39

Adjuster Spring (old 502-72000-20)
80 6685129 1.15 1.39

Ring
81 6685070 1.15 1.39

Oil Pump Adjust Cap (old 503-72000-20)
82A 6685130 1.15 1.39

Pump Gear Spring (old 099-72000-20)
83 6685131 1.15 1.39

Pump Gear Comp. (old 085-72000-80)
84 6685132 11.71 14.17

Machine Screw M3x8 (old 990-11030-081)
85 6685133 1.15 1.39

Oil Pump Case Comp.
86 6685134 13.20 15.97

Oil Pump Case Ass'y (old 088-72000-90)
87A 6685135 19.06 23.07

Seal Lock Bolt M5x15 (old 990-54050-155)
88 6685136 1.15 1.39

Protective Coil
89A 6698699 1.20 1.45

Fuel Pipe 2.5x4x42 (old 700-02504-042 & 6698850)
90 6685138 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
91 6685139 5.94 7.18

Remband
92 6685140 14.53 17.58

D3 Needle Roller
93A 6685391 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
94A 6685362

Naaldlager
95A 6685361 4.05 4.90

Clutch Housing
96A 6685403 10.20 12.34

Ring
97A 6685414 1.05 1.27

Krukas Ring
98A 6685360 2.10 2.54

Oil Pump Cover (old 097-72930-20)
99 6685147 1.15 1.39

Tapping Screw D4x15 (old 993-41040-151)
100 6685148 1.15 1.39

Ring
101 6685149 1.15 1.39

Oil Pipe (a) (old 515-72000-20)
102 6685150 2.31 2.80

Screw Gear (old 084-72000-20)
103 6685151 9.24 11.18

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
104 6685152 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
105 6685153 1.15 1.39

Fuel Pipe (old 700-07105-02)
106 6685154 1.15 1.39

Chain Catcher (old 125-32710-20)
107 6685155 1.15 1.39

Air Vent Sponge
108 6685156 1.15 1.39

Geleidingsplaat (b) (oud 6685157)
109A 6696784 2.10 2.54

Tapping Screw D3x8 (old 993-11030-801)
110 6685158 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
111 6685294

Niet meer leverbaar
111 6685295

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
112 6685161 1.15 1.39

Geleidingsplaat (a)
113A 6698692 4.20 5.08

Side Cover Comp. (old 039-72930-80)
115 6685165 10.89 13.17

Chain Bar Clamp Nut
116A 6685416 1.05 1.27

Brake Spring (old 6685167)
117A 6685389 1.05 1.27

Gear (a) (old 301-72000-20)
118 6685168 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
119 6685169

Chain Puller
119B 6698986 13.35 16.15

Niet meer leverbaar
120A 6697852

Niet meer leverbaar
120A 6697854

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
121 6685161 1.15 1.39

Air Vent Valve (b) (old 562-04060-20)
123 6685173 2.31 2.80

Engine Case Ass'y (old 560-72930-90)
124 6685174 44.16 53.44

Inner Cap Set (old 629-01750-90)
125A 6685175 6.93 8.38

Niet meer leverbaar
126 6685176

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
129 6685179 1.15 1.39

Tank Dop Compleet
130 6685180 3.30 3.99

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
131 6684679 2.15 2.60

CAM PLATE (OLD 759-0174M-20)
132 6685182 3.30 3.99

Damper Spring (old 758-01761-20)
133 6685183 4.45 5.38

STARTER PULLEY (OLD 774-01761-20)
134 6685184 4.95 5.99

SPRING CASE ASS'Y (OLD 778-01761-90)
135 6685185 9.24 11.18

Rope (old 783-01761-20)
136 6685186 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
137 6685187

Starthendel
138 6685188 2.31 2.80

Plate (old 795-04063-20)
139 6685189 1.15 1.39

Recoil Starter Ass'y (old 756-56300-90)
140 6685190 25.58 30.95

Tapping Screw D4.5x20 (old 990-72045-204)
141 6685191 1.15 1.39

Engine Case Cover (old 563-72930-20)
161 6685194 4.45 5.38

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
162 6685152 1.15 1.39

Pipe Joint (old 497-32970-20)
164 6685196 1.15 1.39

Shield Tube Ass'y (old 223-72930-90)
165 6685197 7.26 8.79

D6 Clip
166A 6685311 1.05 1.27

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11600-90/6692275/6
167 6685199 4.45 5.38

Fuel Pipe 2.5x4x260 (old 700-02504-260)
168 6685200 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
169 6685153 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 155-72930-80)
170 6685201 7.26 8.79

Inlet Manifold Spacer (old 400-32970-20)
171 6685202 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt M4
172A 6698792 1.20 1.45

Pulse Guide (old 431-32970-20)
173 6685203 1.15 1.39

Intake Comp. (old 391-56300-80)
174 6685204 9.24 11.18

Intake Packing (old 403-56300-20)
175 6685205 1.15 1.39

Choke Lever (old 495-56300-20)
176 6685206 1.15 1.39

Choke Lever (green)
176 6698349 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
177 6685207

Carburetor Ass'y Wt-940 (old 455-25344-90)
178 6685208 102.40 123.90

Carburetor Ass'y Wt-949 For Aus & Rus (old 455-253
178 6685209 102.40 123.90

Screw (old 514-25001-20)
179 6685210 1.15 1.39

Pump Body (old 575-25028-20/6696844)
180 6685211 8.41 10.18

Pump Gasket (old 577-25007-20)
181 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
182 6685213 4.45 5.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
183 6684700 4.29 5.19

Needle Valve (old 603-25012-20)
184 6685215 5.28 6.38

Valve Spring (old 477-25343-20)
185 6685216 2.31 2.80

Control Lever (old 473-25001-20)
186 6685217 3.30 3.99

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
187 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
188 6685219 1.15 1.39

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
189 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
190 6684690 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
191 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25012-20)
192 6685223 1.15 1.39

Idle Sponge (old 191-32970-20)
193 6685224 1.15 1.39

Air Cleaner Base (old 436-56300-20)
194 6685225 1.15 1.39

Ring
195 6685226 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x50 (old 990-51050-503)
196 6685114 1.15 1.39

Luchtfilterkap
197 6685227 4.05 4.90

Cleaner Knob (old 175-72000-20)
198 6685228 2.31 2.80

Reinigingsspons (b) (old 470-72930-20)
199 6685229 1.15 1.39

Luchtfilter Element
200 6685230 3.30 3.99

Luchtfilter Element
201 6685231 3.30 3.99

Reinigingsspons
202 6685232 2.31 2.80

Tapping Screw D5x45 (old 990-73050-454)
203 6685233 1.15 1.39

Ring 1.0 (old 6685234)
204A 6696799 1.20 1.45

Collar 28.2 (old 6685235)
205A 6696800 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
206 6685236

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-73045-144)
207 6685153 1.15 1.39

Hook Holder Plate
208A 6698695 2.10 2.54

Hook
209A 6698696 2.10 2.54

STOP SWITCH (OLD 170-04063-80)
210 6685239 3.30 3.99

Rear Handle (b) Comp. (old 011-72930-80)
211 6685240 10.89 13.17

Gaskabel
212 6685241 7.26 8.79

Throttle Lever (old 060-72930-20)
213 6685242 1.15 1.39

Regulateur Groen
213 6698346 1.20 1.45

Throttle Lever Spring
214A 6698691 1.20 1.45

Schakelaar Blokkering
215 6685244 1.15 1.39

Trigger Lock Out (green)
215 6698347 1.20 1.45

Tapping Screw D4.5x14 (old 990-75045-144)
216 6685152 1.15 1.39

Knaldemper Afdekkap (oud 737-72933-20)
217 6685245 9.24 11.18

PROTECTIVE COIL (A)
218A 6696806 1.20 1.45

Shield Tube Ass'y (old 223-06500-90)
219 6685247 2.31 2.80

D6 Clip
220A 6685311 1.05 1.27

Ring
221 6684661 2.15 2.60

Oil Filter Body
222A 6685310 1.05 1.27

Oil Filter Body Ass'y (old 486-32710-90)
223 6685249 2.31 2.80

Tapping Screw D4x15 (old 993-41040-152)
224 6685250 1.05 1.27

Cord 325mm (old 178-56301-80)
225 6685251 2.31 2.80

Cord 180mm (old 274-01750-80)
226 6685252 2.31 2.80

Rear Handle (a) Comp. (old 010-72930-80)
227 6685253 6.44 7.79

Tapping Screw D5x16 (old 990-73050-164)
228 6685074 1.15 1.39

Front Handle (old 209-72930-20)
229 6685254 8.41 10.18

Idle Adjust Spring (old 463-25006-20)
230 6685297 2.31 2.80

Idle Adjust Screw (old 462-25016-20)
231 6685298 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
501A 6685401

Niet meer leverbaar
501A 6685439

Combi Box Spanner
502A 6685402 3.15 3.81

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.