Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki D13


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki D13

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 930515

Niet meer leverbaar
2A 321810

Niet meer leverbaar
2C 321814

As
3A 981651Z 19.39 23.46

As
3B 981667 32.18 38.93

Veerring D35 (10 Stuks)
4 939556 10.20 12.34

Kogellager 6202vvcmps2s
5 6202VV 7.05 8.53

Veerring D15 (10 Stuks)
6 939544 2.13 2.57

Schroef D5x70
7 957725 1.04 1.26

TANDWIELDEKSEL (OUD 981650Z)
9 981650 31.90 38.60

Tandwiel
10 983448 16.09 19.47

Kogellager 627vvmc2eps2s
11 627VVM 5.55 6.72

Tandwiel
12 981652Z 19.11 23.13

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
13 949426 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
14 608VVM 5.70 6.90

Tandwielhuisdeksel (oud 982791z)
15 982791 41.11 49.75

Ring
16 984357 1.05 1.27

Kogellager 609vvmc2ps2s
17 609VVM 6.00 7.26

ANKER 220-230 VOLT
18 981657E 91.16 110.31

Anker 240 Volt
18 981657F 92.13 111.47

ANKER 110-127 VOLT
18 981657U 109.04 131.94

Luchtgeleider
19 981562 2.55 3.09

Schroef D5x35 (oud 986140)
21 931875 1.05 1.27

Schroef D5x60 (oud 981561)
22A 991007 1.35 1.63

Veld 230-240 Volt
23A 982797F 24.75 29.95

RING (C)
24 984367 1.05 1.27

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
25 946362 1.05 1.27

KOOLBORSTELTERMINAL
26 982798Z 2.40 2.90

Koolborstelterminal
26 982800Z 9.60 11.62

BRUSH TERMINAL
27 982799Z 2.55 3.09

Koolborstelterminal
27 982801Z 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
28A 317447

Huis
28B 332082 32.31 39.10

Handgreep (old 500335)
29 981205 5.85 7.08

Koolborsteldop
30 961781 2.55 3.09

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
31A 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
33 981586 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x6
34 962782 1.04 1.26

Inbusstelschroef M4x6
34A 985114 1.05 1.27

Handgreep
36A 982794Z 21.31 25.79

Bout M10
37 982796Z 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
38 937807

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
39 949424 1.05 1.27

Machineschroef M3,5x5
41 980060 1.05 1.27

Schakelaar
42 957747 14.03 16.97

Schakelaar
42 971667Z 20.21 24.46

Kroonsteen (b)
44 982804Z 7.65 9.26

Terminal
45 982805Z 2.55 3.09

Schakelaar (r+l)
46 982802Z 28.05 33.94

Handgreepset (oud 984360+984361)
47A 331660 20.08 24.29

Tapschroef
48 982095 1.04 1.26

Rubber
49 930153 1.04 1.26

Condensator (oud 971828z)
50 971828 7.05 8.53

Condensator (oud 930030/991313)
50 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
51 930446

Draadeindhuls
52 981373 1.05 1.27

Terminal 50061 (10 Stuks)
53 959146 4.50 5.44

Terminal
53 961419Z 1.04 1.26

Snoerklem
54 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
55 957561

Snoertule D10.1
56 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
56 953327 1.04 1.26

Snoer
57 500240Z 13.18 15.94

Niet meer leverbaar
57A 500423Z

Niet meer leverbaar
57B 500435Z

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
57 500447Z 6.60 7.99

Cord
57 930051 14.30 17.30

Linksschroef M6x20
58B 331966 6.75 8.17

Linkse Schroef M6x22
58 981122 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
58A 995344

Lasdop 50091 (10 Stuks)
59 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
601 930886

Niet meer leverbaar
602 981655Z

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.