Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki DA200E'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DA200E


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DA200E

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bougie (oud 6685775)
1A 6699326 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-07031-91/6685486)
2 6685487 52.34 63.33

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
3 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07020-20)
4 6685746 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
5 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
6 6685898 24.20 29.28

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
7 6686008 2.31 2.80

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
9 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
10 6684899 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
11 6695407 1.15 1.39

Insulator Tube, 110l (old 250-07020-20)
12 6688319 1.15 1.39

Ignition Coil Ass'y (old 6687665/6699774)
13A 6699772 17.85 21.60

High Tension Cord 140l (old 178-20549-20/6687887)
14 6687888 2.31 2.80

Rubber Beschermkapje
15 6684602 2.15 2.60

Stop Cord B160m (old 178-0703b-80)
16 6687874 2.31 2.80

Ring (old 182-0186a-20)
17 6684600 2.15 2.60

Cylinder Set (old 001-07250-90)
20 6685491 60.35 73.02

Cylinder Gasket (old 017-07250-20)
21 6685749 1.15 1.39

Bobine (oud 167-22012-90)
22 6687719 28.14 34.05

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
23 6687468 2.31 2.80

Olie Keerring
24 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
25 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-07020-20)
26 6686721 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
27 6686723

Crank Case Gasket
27A 6699280 1.04 1.26

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
28 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
28 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
29 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
30 6684612 2.15 2.60

Ring
31 6695184 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
32 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
33 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
33A 6684903 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-07020-90)
34 6686580 38.26 46.30

Niet meer leverbaar
35 6686586

Crank Case Ass'y
35A 6699279 29.80 36.06

Inlaatpakking
41 6689864 1.15 1.39

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Carburetor Insulator Set,spare (old 404-0143c-90)
42 6689924 6.60 7.99

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Hex.hole Bolt 5x22/ws (old 994-64050-224)
43 6695514 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Wire Return Spring (old 902-10243-20)
45 6694055 1.15 1.39

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
46 6691276 1.15 1.39

Choke Plate 1.0 (old 528-07020-22/6691277)
46 6691278 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
47 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
48 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
49 6690402 10.23 12.37

Luchtfilterkap
49 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
50 6698730 3.15 3.81

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
51 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
52 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
53 6690501 86.36 104.50

Carburateurset
53 6690515 86.36 104.50

Carburateurset
53 6690516 68.36 82.72

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
55 6691239 1.15 1.39

Tank Comp. Wht (old 591-07039-80/6691587)
56 6691588 11.71 14.17

Tank F T (old 6697747)
57 6699336 24.20 29.28

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
58 6692244 1.15 1.39

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
59 6688156 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
60 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
61 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
62 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (old 223-0162v-90)
63 6688169 2.31 2.80

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
64 6695504 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
65 6685049

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
67 6695280 1.15 1.39

Ring
68 6685070 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
70 6684625

Return Grommet (old 6684627)
75 6697846 1.04 1.26

Ring M5 (oud 992-01050-061)
76 6684918 2.15 2.60

Tank Fixing Collar (old 649-07250-20)
77 6692183 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
79 6684709 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
80 6695504 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
84 6684662 2.15 2.60

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
85 6684618 4.29 5.19

Muffler Protector (old 738-07031-20)
91 6692804 7.75 9.38

Niet meer leverbaar
92 6692497

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
93 6684638 2.15 2.60

Ring
94 6684639 2.15 2.60

Warmteschild
95 6687260 3.30 3.99

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
96 6692732 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
97 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
98 6689420 2.31 2.80

Ring
99 6689645 1.15 1.39

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
100 6688482 12.88 15.58

RING
101 6695203 1.15 1.39

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
102 6689628 2.31 2.80

Screw 4x14/ps (old 994-15040-142)
103A 6695372 1.15 1.39

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-0720a-90)
104 6687478 5.28 6.38

Deflector (old 132-0720a-20)
105 6687211 3.30 3.99

Screw 5x20/ws (old 994-16050-202) New
106A 6695421 1.05 1.27

Ventilatorhuis
107 6687022 18.75 22.69

Niet meer leverbaar
107A 6697733

Stud Bolt 6x36 (old 100-04001-20)
108 6686772 1.15 1.39

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
109 6688057 1.15 1.39

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07250-21)
110 6685689 5.78 6.99

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
112A 6695386 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
113 6695067 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
114 6699602

Tail Pipe Set (old 734-0740a-90)
115 6692716 4.79 5.79

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
116 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-0740a-20) New
117 6692702 2.31 2.80

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
118 6692886 1.15 1.39

Muffler Protector Blk (old 738-0725a-20)
119 6692812 10.40 12.58

Warmteschild
120 6687263 4.45 5.38

Luchtgeleiding
121 6687213 3.30 3.99

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
122 6684751 2.15 2.60

Recoil Starter Body Ass'y (old 762-0720f-92/669298
131 6692991 20.11 24.34

Recoil Starter Body Comp. (old 772-0720f-80)
132 6693040 7.75 9.38

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
133 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
134 6684675 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
135 6693081

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
136 6684677 8.58 10.38

Niet meer leverbaar
137 6692938

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
138 6684679 2.15 2.60

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Ring
140 6689645 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
141 6684681 13.20 15.97

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
142 6695375 1.15 1.39

Hex Hole Bolt 4x20ps (old 994-63040-205)
142 6695503 1.15 1.39

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
143 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
144 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
145 6684685 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
165 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
169 6691848 4.45 5.38

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
169 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
173 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
174 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
175 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (old 614-25245-20)
176 6692009 4.95 5.99

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
177 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
178 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
179 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
180 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
201 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
202 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
203 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
204 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
205 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
206 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
207 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
208 6691457 7.10 8.59

Stop Ring (oud 489-25100-20)
209 6684696 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
210 6684874 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
211 6684697 6.44 7.79

Throttle Valve (old 488-25199-90)
212 6690947 36.15 43.74

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
213 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
214 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
215 6684872 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
216 6697616

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
217 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
218 6684699 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
219 6690700

High/low Adjust Spring (old 623-25032-20)
220 6692048 2.31 2.80

Ring
221 6691317 1.05 1.27

O-ring (old 550-25137-20) New
222 6691322 2.10 2.54

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
223 6684700 4.29 5.19

Clutch Housing Comp. (old 226-32466-80)
241 6688203 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
242 6688029

Gear Case Gasket B (old 204-32401-20)
243 6688059 1.15 1.39

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
244 6695475 1.15 1.39

Gear 2 (old 221-32465-20)
245 6688136 28.14 34.05

Kogellager 6202z
246 6695559 6.44 7.79

Niet meer leverbaar
247 6695557

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
248 6695285 1.15 1.39

Gear Case B (old 201-32401-20)
250 6688035 24.20 29.28

Gear Case Gasket C (old 205-32401-20)
251 6688063 1.15 1.39

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
252 6695345 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5.0 (old 068-11000-20)
253 6686459 1.15 1.39

Gear 3 (old 222-32465-20)
254 6688162 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
255 6695524

Ring
256 6684639 2.15 2.60

Screw 6x8 (old 990-11060-081)
257 6694923 1.15 1.39

Stop Ring C-17, Outer (old 993-50017-002)
258 6695286 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
271 6688179

Drive Shaft (old 225-32465-20)
272 6688189 36.15 43.74

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
273 6695521 1.15 1.39

Gear Case C (old 202-32465-20)
274 6688043 19.51 23.61

Screw 5x50 (old 990-11050-501)
275 6694910 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
276 6684662 2.15 2.60

Screw 5x30/s (old 994-14050-301)
277 6695345 1.15 1.39

Thrust Bearing 2035 (old 999-62203-572)
278 6695617 16.94 20.49

Gear Shaft Collar A (old 230-32465-20)
279 6688223 3.30 3.99

Kogellager 6904zz C3
280 6695584 13.70 16.58

Stop Ring C-37, Inner (old 993-51037-002)
281 6695297 1.15 1.39

Gear Shaft Collar B (old 231-32465-20)
282 6688234 5.11 6.19

Pin (old 820-32203-20)
283 6693553 1.15 1.39

Snap Pin 8 (old 821-32203-20)
284 6693558 1.15 1.39

Ring M8 (old 992-01080-011)
285 6684611 2.15 2.60

Handle Ass'y (old 049-32475-92/6696505)
291 6686254 144.60 174.97

Ring
292 6695219 1.15 1.39

Plus Bolt 6x18 (old 990-23060-181)
293 6695020 1.15 1.39

Cord Clamp (old 198-33130-20)
294 6688015 1.15 1.39

Throttle Lever Ass'y (old 870-32475-90)
295 6693695 14.35 17.36

Stop Switch Ass'y (old 156-32475-90)
296 6687434 9.90 11.98

Stop Button Bracket (old 640-32465-21)
297 6692138 3.30 3.99

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
298 6694589 2.31 2.80

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
299 6695022 1.15 1.39

Ring
300 6684639 2.15 2.60

Ring
301 6684822 2.15 2.60

Throttle Lever Band (old 883-32475-20)
302 6693808 2.31 2.80

Square Nut 6 (old 991-91060-061)
303 6696512 1.04 1.26

Throttle Arm (old 880-32475-20)
304 6693801 4.95 5.99

Protection Tube 10x420l (old 164-10042-00)
305 6687577 1.15 1.39

Protection Tube 10x42 (old 164-10042-01)
305 6687578 2.31 2.80

Split Protection Tube 13x150l (old 164-13015-01)
306 6687602 1.15 1.39

Gaskabel
307 6693926 5.28 6.38

Throttle Wire 640+45 (old 885-0725a-80)
307 6693927 7.93 9.59

Button Stop (old 258-11650-20)
308 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
309 6684913 2.15 2.60

Spanner 10x13 (old 808-20000-20) New
501 6693479 2.31 2.80

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Symbol Mark Da200e(s) (old 929-0720p-20) New
601 6694657 1.15 1.39

Symbol Mark Da200e(sp) (old 929-0725c-20) New
602 6694660 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
603 6694474

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.