Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH28PD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH28PD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 306345

Borgring
2 306340 1.35 1.63

Grip
3 324527 3.30 3.99

Kogelhouder
4 330192 4.58 5.54

Borgplaat (oud 322811)
5 324526 3.30 3.99

Veer
6 330191 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
7 992803 1.05 1.27

Cylinderhuis
8 330174 8.70 10.53

O-ring (i.d 49.5)
9A 334370 1.20 1.45

Olie Keerring
10 328867 4.80 5.81

Demperring (a)
11 330175 3.75 4.54

Demperhouder
12 330184 3.15 3.81

Vilt Pakking
13 304020 1.05 1.27

Kogellager 6905dducmns7s
14 6905DD 29.56 35.77

Ring (a)
15 330176 1.05 1.27

Borgveer
16 330177 1.05 1.27

Borgbus
17 330178 10.05 12.16

Bevestigingsflens
18 330179 1.05 1.27

Geleider Bus
19 330187 7.28 8.80

Stalen Kogel D7.0 (10 Stuks)
20 959156 1.65 2.00

Cilinder
21 330180 41.80 50.58

O-ring (c)
22 323058 3.30 3.99

Tweede Hamer
23 330181 6.90 8.35

Demper Ring
24 330182 2.10 2.54

Demperring (b)
25 330183 3.75 4.54

Demperhouder (a)
26 331672 2.10 2.54

O-ring (a)
27 330186 1.95 2.36

Demperhouder (b)
28 331673 3.15 3.81

Stopper Ring
29 323062 1.65 2.00

Slagstuk
30 330185 4.20 5.08

O-ring (i.d.19.2)
31 319577 3.30 3.99

Koppelings Veer
32 330188 1.05 1.27

Slipkoppeling
33 330189 34.18 41.35

Tandwiel
34 330190 16.78 20.30

O-ring (i.d.19.2)
35 319577 3.30 3.99

Piston Pin
36A 330173 2.10 2.54

Zuiger
37 330172 7.43 8.98

Drijfstang
38 319585 3.30 3.99

Pijp (c)
39 330236 1.95 2.36

Stofkap
40 330237 2.10 2.54

Pijp (b)
41 330235 1.95 2.36

Rubber Beschermkapje
42 330238 1.05 1.27

Pijp (a)
43 330234 3.75 4.54

Vilt Sluitring
44 330231 3.75 4.54

Inner Pipe (a)
45 330229 3.75 4.54

Inner Pipe (b)
47 330230 3.75 4.54

Dust Casing (a)
48 330221 21.73 26.29

Outer Pipe
49 330233 5.55 6.72

Veer
50 330232 1.05 1.27

Adjusting Rod
51 330242 1.95 2.36

Stopper
52 330246 1.95 2.36

Regelaar (a)
53 330243 1.95 2.36

Veer
54 330245 1.05 1.27

Regelaar (c)
55 330244 3.75 4.54

Bladveer
56 330223 1.05 1.27

Ontgrendelaar
57 330224 1.95 2.36

Pin D3
58 330225 1.05 1.27

Pakking (a)
59 330226 3.75 4.54

Pakking
60 330227 2.10 2.54

Stofbak Voor Dh28pd
61 330228 36.10 43.68

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
63 983162 1.05 1.27

Omschakelknop (oud 321309)
64A 331545 3.75 4.54

Handel Houder
65 330207 1.95 2.36

Veerring D35 (10 Stuks)
66 939556 10.20 12.34

Overbrengings Schacht
67 330206 5.03 6.08

O-ring
68 330205 1.05 1.27

Pin D2x10
69A 331548 1.88 2.27

Veer
70A 331546 1.88 2.27

Spindelblokkeeringsknop
71 321311 1.65 2.00

Kogellager 6001dducmps2s (oud 980925)
72 6001DD 6.45 7.80

Sluitring
73 330249 1.05 1.27

Houder
74 330250 5.55 6.72

Luchtgeleider (b)
75 330248 1.95 2.36

ANKER 110-115 VOLT
76 360859C 39.88 48.25

Anker 230v
76 360859E 39.88 48.25

Luchtgeleider (a)
77 330247 1.95 2.36

Ring (a)
78 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
79 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
80 980864

Veld 110-115 Volt
81 340739C 36.10 43.68

Veld 220-230 Volt
81 340739E 36.10 43.68

Behuizing
82 330201 36.10 43.68

Koolborsteldeksel
83 935829 1.05 1.27

Koolborstel 6x4x10 (2 Stuks)
84A 999004 7.05 8.53

Brush Holder
85 957051 5.25 6.35

Tapschroef D5x20 Zwart
86 302089 1.05 1.27

Inbusstelschroef M5x8
87 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
88 330203 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
89 307811

Demperring (b)
90 331727 6.68 8.08

LAGERBUS (B)
91 310111 8.40 10.16

Top Cover
92 331729 3.15 3.81

Schroef M5x16
93 994192 1.04 1.26

Bout M5x55
94 330251 1.88 2.27

Konisch Rondsel
95A 330196 11.03 13.34

Ring
96 330197 2.10 2.54

Kogellager 6001dducmps2s (oud 980925)
97 6001DD 6.45 7.80

Veerring D12 (10 Stuks)
98 939542 1.50 1.82

Ring
99 992503 1.04 1.26

Tweede Tandwiel
100 330198 11.40 13.79

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
101 959155 1.04 1.26

Koppelingplaat
102 992916 2.10 2.54

Veerplaat
103 992926 1.05 1.27

Veer
104 980877 1.05 1.27

Sluitring
105 330199 2.10 2.54

Kogellager 608vvmc2eps2l
106 608VVM 5.70 6.90

Krukashuis Deksel
107 330204 15.68 18.97

Vilt Pakking
108 324544 1.65 2.00

Vilt Pakking
109 331674 1.73 2.09

Rubberen Pakking
110 331675 3.38 4.08

Krukashuis
111 330169 34.18 41.35

Pakking
112 331676 2.10 2.54

Olie Keerring
113 981851 2.55 3.09

Bus
114 330194 4.20 5.08

Krukas
115A 330170 18.43 22.29

Inlegspie 3x3x8
116 944109 1.70 2.06

Kogellager 6002dducmps2s
117 6002DD 7.05 8.53

O-ring (i.d 31.5)
118A 334369 1.20 1.45

Stopring D32
119 948001 1.20 1.45

Eerste Tandwiel
120A 330171 17.13 20.72

Tandwielhuis
121 330200 14.65 17.73

Hitachi Naamplaat
123 886342 1.80 2.18

Handgreepset
124 330257 17.13 20.72

Drukknopje
125 322853 1.05 1.27

Imbus Hd Bout M10x10
126 316228 1.65 2.00

Tapschroef D4x25 Zwart
127 307028 1.05 1.27

Knob (a)
128 330240 1.95 2.36

Hendel
129 330239 1.95 2.36

Dust Casing (b)
130 330222 9.00 10.89

Knob (b)
131 330241 1.95 2.36

Condensatorhouder
132 317492 1.65 2.00

Condensator (oud 987178)
133 930039 1.95 2.36

Interne Bedrading Blauw 300l
134 330217 2.10 2.54

Interne Bedrading Blauw 300l
134 330254 2.10 2.54

Interne Bedrading Bruin 300l
135 330218 3.15 3.81

Interne Bedrading Bruin300l
135 330255 2.10 2.54

Schakelaar
136 331677 15.81 19.13

Schakelaar (oud 330214)
136A 334371 18.84 22.79

Niet meer leverbaar
137 984750

Snoerklem
138 960266 1.04 1.26

Snoertule D8.8
139 953327 1.04 1.26

Buis
140 321322 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
141A 500432Z

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
141 500446Z 40.84 49.41

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
141 500465Z 37.95 45.92

Slipkoppeling Kompleet
142 330195 39.88 48.25

Stofafzuigset Dh28pd
143 370039 72.33 87.51

Niet meer leverbaar
501 330220

Niet meer leverbaar
502 330208

Niet meer leverbaar
503 330209

Vleugelschroef M6x12
504 307947 1.35 1.63

Bevestiging
505 330210 3.75 4.54

Moer M6 (10st)
506 949556 1.05 1.27

Band
507 330212 2.10 2.54

Houder
508 330211 1.95 2.36

Bout M8x45
509 330213 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
510 982671

Rubber Beschermkapje
511 330238 1.05 1.27

Rubber Beschermkapje
512 331730 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
601 303046

Niet meer leverbaar
602 303044

Niet meer leverbaar
603 303045

Niet meer leverbaar
604 303334

Niet meer leverbaar
605 302976

Niet meer leverbaar
606 930515

Niet meer leverbaar
607 302975

Niet meer leverbaar
608 303621

Niet meer leverbaar
609 302974

Niet meer leverbaar
610 302979

Niet meer leverbaar
611 302978

Niet meer leverbaar
612 303622

Niet meer leverbaar
613 302977

Niet meer leverbaar
614 303617

Niet meer leverbaar
615 303618

Niet meer leverbaar
616 303619

Niet meer leverbaar
617 303620

Linkse Schroef M6x22
618 981122 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
619 303627

Niet meer leverbaar
620 303625

Niet meer leverbaar
621 303626

Niet meer leverbaar
622 303624

Niet meer leverbaar
623 321825

Niet meer leverbaar
624 303623

Niet meer leverbaar
625 321814

Niet meer leverbaar
626 995344

Niet meer leverbaar
627 321813

Vet (pot 500 Gram)
628 980927 73.01 88.35

Vet (tube 30 Gram)
629 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
630 308471 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
631 971511Z

Niet meer leverbaar
632 971512Z

Niet meer leverbaar
633 944477

Niet meer leverbaar
634 982684

Niet meer leverbaar
635 982685

Niet meer leverbaar
636 315921

Niet meer leverbaar
637 982672

Niet meer leverbaar
638 982673

Niet meer leverbaar
639 982674

Niet meer leverbaar
640 982686

Niet meer leverbaar
641 982675

Niet meer leverbaar
642 982687

Niet meer leverbaar
643 982676

Niet meer leverbaar
644 982688

Niet meer leverbaar
645 982677

Niet meer leverbaar
646 982689

Niet meer leverbaar
647 982678

Niet meer leverbaar
648 982690

Niet meer leverbaar
649 982679

Niet meer leverbaar
650 982691

Niet meer leverbaar
651 982680

Niet meer leverbaar
652 982692

Niet meer leverbaar
653 971794

Niet meer leverbaar
654 971795

Niet meer leverbaar
655 971796

Niet meer leverbaar
656 971797

Niet meer leverbaar
657 971798

Niet meer leverbaar
658 971799

Niet meer leverbaar
659 971800

Niet meer leverbaar
660 971801

Niet meer leverbaar
661 971802

Niet meer leverbaar
662 971803

Niet meer leverbaar
663 944460

Niet meer leverbaar
664 944461

Niet meer leverbaar
665 993038

Niet meer leverbaar
667 944500

Niet meer leverbaar
669 944464

Niet meer leverbaar
670 320859

Niet meer leverbaar
671 303571

Niet meer leverbaar
672 303575

Niet meer leverbaar
673 303578

Niet meer leverbaar
674 303576

Niet meer leverbaar
675 303581

Niet meer leverbaar
676 303582

Niet meer leverbaar
677 303584

Niet meer leverbaar
678 303585

Niet meer leverbaar
679 303586

Niet meer leverbaar
680 303591

Niet meer leverbaar
681 303606

Niet meer leverbaar
682 303593

Niet meer leverbaar
683 303595

Niet meer leverbaar
684 303598

Niet meer leverbaar
685 303599

Niet meer leverbaar
686 303611

Niet meer leverbaar
687 303601

Niet meer leverbaar
688 303613

Niet meer leverbaar
689 303614

Niet meer leverbaar
690 303615

Niet meer leverbaar
691 303616

Niet meer leverbaar
692 971787

Niet meer leverbaar
693 318085

Niet meer leverbaar
694 306885

Niet meer leverbaar
695 986802

Niet meer leverbaar
696 986803

Afsluiting
697 986804 3.38 4.08

C-type Retaining Ring
698 948310 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
699 958063

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
700 959150 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
701 986805

Socket
702 986806 5.10 6.17

Socket Adaptor (b)
703 306910 4.50 5.44

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.