Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH28PMY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH28PMY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Boorhouder Compleet
1 326271 116.74 141.25

Niet meer leverbaar
2 995344

Niet meer leverbaar
3 323898

Afsluitring
4 326527 3.30 3.99

Veerring
5 965469 1.05 1.27

Ring (b)
6 326520 6.45 7.80

Veer
7 326519 7.65 9.26

Grip
8 326387 4.80 5.81

Borg Ring
9 326801 32.18 38.93

As Voor Boorhouder
10 336850 17.19 20.80

Tandwieldeksel
11 335274 19.80 23.96

Tandwieldeksel
11A 335274 19.80 23.96

Stalen Kogel D7.0 (10 Stuks)
12 959156 1.65 2.00

OLIE KEERRING
14 335259 2.85 3.45

Kogellager 6805dd
15 335260 3.30 3.99

Sds Boorhouder Compleet
16 326516 134.20 162.38

Bitadapter
17 336849 18.43 22.29

Niet meer leverbaar
18 306345

Borgring
19 306340 1.35 1.63

Grip
20 324527 3.30 3.99

Kogelhouder (oud 322810)
21 324528 6.45 7.80

Borgplaat (oud 322811)
22 324526 3.30 3.99

Veer
23 322812 1.65 2.00

Drukknop
24 322789 4.80 5.81

Druk Veer
25 317223 1.65 2.00

Omschakelknop
26 334011 2.10 2.54

O-ring (s-18)
27 878885 1.05 1.27

Veer (e)
29 335800 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
30 608VVM 5.70 6.90

Cilinder
31 336845 40.56 49.08

PIN D2.5
32 335264 1.04 1.26

Cylinder Clutch
33 335263 12.45 15.06

Tweede Tandwiel
34 335265 6.15 7.44

Spring (a)
35 335266 1.50 1.82

Ring
36 301679 1.20 1.45

C-type Retaining Ring
37 948310 1.35 1.63

OLIE KEERRING (A)
38 335262 1.80 2.18

Hammer Holder (c)
39 336847 5.85 7.08

Sleeve (fw)
40 335795 4.20 5.08

Tweede Hamer
41 336846 5.25 6.35

Hammer Holder (a)
42 335267 3.00 3.63

DEMPERRING (A)
43 322805 1.65 2.00

O-RING (C)
44 322808 1.65 2.00

Demperhouder
45 324524 6.45 7.80

STOPPER RING
46 322807 1.65 2.00

Striker
47 335246 4.20 5.08

O-ring D17
48 335247 2.55 3.09

Zuiger
49 335255 1.04 1.26

Piston Pin
50 335793 3.15 3.81

Bearing Washer
51 335250 1.04 1.26

Piston Washer
52 335794 1.20 1.45

Pinion Sleeve
53 335275 3.00 3.63

Bearing Cover
54 335276 11.10 13.43

Tweede Tandwiel
55 335278 7.20 8.71

Koppelings Veer
56 323182 1.65 2.00

Clutch
57 335254 3.90 4.72

Ring
58 331315 1.05 1.27

Second Shaft
59 335277 6.60 7.99

Reciprocating Bearing
60 335249 13.65 16.52

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
61 990079 1.05 1.27

Bearing Holder
62 335270 11.40 13.79

Bearing Cover
63 335271 1.04 1.26

Eerste Tandwiel
64 335253 6.75 8.17

O-ring D72.2
65 335245 1.20 1.45

Tandwielhuisdeksel
66 335798 9.75 11.80

Air Cap
67 334008 1.20 1.45

Vilt Pakking
68 324543 1.65 2.00

Spring Damper
69 335284 1.04 1.26

Veerhouder
70 335283 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
71 983162 1.05 1.27

Weight Damper (a)
72 335285 1.04 1.26

Gewicht (a)
73 335280 3.75 4.54

Leaf Spring
74 335282 1.04 1.26

Gewicht (b)
75 335281 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
76 325241 1.65 2.00

VILT PAKKING
77 322816 1.65 2.00

PAKKING RING
78 322818 3.30 3.99

O-ring (p-22)
79 876796 1.05 1.27

Kogellager 608ddmc2eps2s
80 608DDM 5.55 6.72

Ring (a)
81 982631 1.04 1.26

Afdekplaat
82 335279 1.04 1.26

ANKER 220-230 VOLT
83 360961E 24.48 29.61

ANKER 110-127 VOLT
83 360961U 28.88 34.94

Weight Damper (b)
84 335286 1.04 1.26

Fan Guide
85 335244 1.04 1.26

Hex.hd. Tapping Screw D4x50
86 961672 1.04 1.26

Veld 110-127 Volt
87 340850C 17.33 20.96

Veld 220-230 Volt
87 340850E 17.33 20.96

Drukknopje
88 322853 1.05 1.27

Schakelaar (oud 331454)
89 335796 17.05 20.63

Handgreepdeksel
90 335242 4.35 5.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
91 301653 1.04 1.26

Behuizing
92 335241 9.60 11.62

SCHROEF
93 301654 1.05 1.27

Koolborstelhouder
94 955203 2.40 2.90

Koolborstel (2 Stuks)
95 999041 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 999
96 999072 14.40 17.42

Bedrading (a) Blauw
97 324538 4.35 5.26

Snoertule D8.8
97 953327 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
98 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
99 984750

Condensator (oud 987178)
100 930039 1.95 2.36

Choke Coil (a) Brown
101 335857 1.95 2.36

Smoorspoel (a) Blauw
102 324551 11.55 13.98

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
103 500446Z 40.84 49.41

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
103 500465Z 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
501 336848

Zijhandgreep
502 335273 8.85 10.71

Niet meer leverbaar
503 303709

Niet meer leverbaar
601 306885

Niet meer leverbaar
602 986802

Niet meer leverbaar
603 986803

Afsluiting
604 986804 3.38 4.08

C-type Retaining Ring
605 948310 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
606 958063

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
607 959150 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
608 986805

Socket
609 986806 5.10 6.17

Socket Adaptor (b)
610 306910 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
611 971787

Niet meer leverbaar
612 931844

Niet meer leverbaar
613 321814

Linksschroef M6x20
614 331966 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
615 321813

Niet meer leverbaar
616 971511Z

Niet meer leverbaar
617 971512Z

Niet meer leverbaar
618 944477

Niet meer leverbaar
619 982684

Niet meer leverbaar
620 982685

Niet meer leverbaar
621 982672

Niet meer leverbaar
622 982673

Niet meer leverbaar
623 982674

Niet meer leverbaar
624 982686

Niet meer leverbaar
625 982675

Niet meer leverbaar
626 982687

Niet meer leverbaar
627 982676

Niet meer leverbaar
628 982688

Niet meer leverbaar
629 982677

Niet meer leverbaar
630 982689

Niet meer leverbaar
631 982678

Niet meer leverbaar
632 982690

Niet meer leverbaar
633 971794

Niet meer leverbaar
634 971795

Niet meer leverbaar
635 971796

Niet meer leverbaar
636 971797

Niet meer leverbaar
637 971798

Niet meer leverbaar
638 971799

Niet meer leverbaar
639 971800

Niet meer leverbaar
640 971801

Niet meer leverbaar
641 971802

Niet meer leverbaar
642 971803

Niet meer leverbaar
643 944460

Niet meer leverbaar
644 944461

Niet meer leverbaar
645 993038

Niet meer leverbaar
647 944500

Niet meer leverbaar
649 944464

Niet meer leverbaar
650 320859

Niet meer leverbaar
651 303046

Niet meer leverbaar
652 303044

Niet meer leverbaar
653 303045

Linkse Schroef M6x22
654 981122 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
655 930515

Niet meer leverbaar
656 302976

Niet meer leverbaar
657 302975

Niet meer leverbaar
658 303621

Niet meer leverbaar
659 302974

Niet meer leverbaar
660 302979

Niet meer leverbaar
661 302978

Niet meer leverbaar
662 303622

Niet meer leverbaar
663 302977

Niet meer leverbaar
664 303332

Niet meer leverbaar
665 303334

Niet meer leverbaar
666 303335

Niet meer leverbaar
667 303617

Niet meer leverbaar
668 303618

Niet meer leverbaar
669 303619

Niet meer leverbaar
670 303620

Niet meer leverbaar
671 303625

Niet meer leverbaar
672 303626

Niet meer leverbaar
673 303627

Niet meer leverbaar
674 303624

Niet meer leverbaar
675 321825

Niet meer leverbaar
676 303623

Niet meer leverbaar
677 306370

Vet (500 Gram) Boorhamers
678 335781 67.24 81.36

Vet Tube 60 Gram
679 335782 13.50 16.34

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.