Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH36DMAWAZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH36DMAWAZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 371151 1.80 2.18

Stopper Ring
2 331540 1.88 2.27

Retainer Washer
3 371138 1.95 2.36

Retainer Damper (a)
4 371152 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
5 330209

Wing Bolt
6 337577 1.04 1.26

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
7 949859 1.20 1.45

Mount
8 371135 3.75 4.54

Moer M6 (10st)
9 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
10 331247 4.20 5.08

Grip
11 371133 3.30 3.99

Bit Lock Holder
12 371157 3.60 4.36

Trust Plate
13 371159 5.10 6.17

Retainer Spring
14 371167 1.04 1.26

Spring Holder (a)
15 371145 1.04 1.26

Band
16 331246 3.15 3.81

Retaining Ring D55
17 371141 1.65 2.00

Kogellager 6907ddu
18 6907DD 3.60 4.36

Bearing Washer
19 371142 1.04 1.26

Oil Seal
20 371148 2.85 3.45

Inbusbout M6x25
21 991712 1.05 1.27

Cylinder Case
22 371125 10.20 12.34

O-ring (1as-60)
23 956996 3.00 3.63

Retainer Damper (b)
24 371153 1.35 1.63

Damper Sleeve
25 371144 1.04 1.26

Retainer Damper Washer
26 371161 1.80 2.18

Bit Lock
27 370654 4.95 5.99

Retainer Sleeve
28 371155 42.49 51.41

O-ring (c)
29 313396 4.80 5.81

Second Hammer
30 371160 7.05 8.53

Damper Washer
31 371163 2.85 3.45

Damper
32 371316 10.95 13.25

Damper Holder
33 371164 1.65 2.00

Striker
34 371165 3.60 4.36

Cylinder
36 371156 24.06 29.12

Drukveerhouder (b)
37 331533 5.55 6.72

Borgveer
38 331534 3.75 4.54

Borgbus
39 331535 3.75 4.54

Clutch Spring
40 371166 1.04 1.26

Clutch
41 371137 1.04 1.26

Slider
42 371147 1.95 2.36

Bevel Gear
43 371158 15.26 18.47

Borgring
44 331234 1.05 1.27

O-ring
45 986104 1.05 1.27

Piston Pin
46 331221 1.05 1.27

Zuiger
47 326369 3.30 3.99

Connecting Rod
48 371175 3.75 4.54

Schroef D4x45
49 981824 1.05 1.27

Bolt Washer M4 (black)
50 323210 1.05 1.27

STATOR FET PCB
52 341000 129.53 156.73

FAN GUIDE (B)
53 373076 1.20 1.45

HOUSING
54 373077 17.05 20.63

Ring (a)
55 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
56 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
57 331254 2.10 2.54

Stofafdichting
58 331547 1.88 2.27

TAIL COVER
59 373090 2.85 3.45

Kogellager 6201dducmav2s
62 6201DD 6.30 7.62

Afdichtring (b)
63 325003 1.05 1.27

FAN GUIDE (A)
64 373075 1.20 1.45

ROTOR
65 361085 101.89 123.28

JOINT
66 373093 3.75 4.54

Afstandsbus
67 991711 1.05 1.27

SEAL LOCK BUTTON BOLT M5
68 373092 1.04 1.26

PROTECTION SHEET
69 373411 1.04 1.26

BACK COVER
70 373409 8.25 9.98

PLATE NEW
71 373091 1.04 1.26

Tapschroef D5x20 Zwart
72 302089 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
73 307028 1.05 1.27

BELLOWS
76 373094 2.70 3.27

Schroef M5x16
77 994192 1.04 1.26

PANEL RUBBER
78 373095 1.04 1.26

Dempingrubber
79 310124 4.20 5.08

Houder
80 310123 11.85 14.34

SWITCH SET
81 373096 29.98 36.27

Handle Shaft
82 338175 1.04 1.26

LEVER SPRING (B)
84 373097 2.10 2.54

STOP LEVER
85 373098 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
86 372120

HANDLE SET (A+B)
87 373100 14.30 17.30

Niet meer leverbaar
88 307811

Crank Shaft
91 371136 13.80 16.70

Veerring D40
93 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
94 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
95 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
96 321274 4.80 5.81

Crank Case Ass'y
97 371173 24.75 29.95

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
98 986940 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
99 371176 42.08 50.91

Konisch Rondsel
100 331211 12.45 15.06

Inlegspie 3x3x8
101 944109 1.70 2.06

Ring
102 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
103 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
104 6002DD 7.05 8.53

Ring
105 331213 1.05 1.27

Ring (a)
106 331214 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
107 331215 19.11 23.13

Tandwiel Houder
108 321281 17.88 21.63

Veer
109 321282 1.65 2.00

Naaldroller
110 331217 1.05 1.27

Afstandsring
111 331219 11.40 13.79

Kogellager 629vvmc2eps2l
112 629VVM 5.85 7.08

Lagerring
113 331220 1.05 1.27

Gear Cover
114 371124 13.20 15.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
115 992803 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M5 (w/flange) New
116 371170 1.04 1.26

CRANK COVER
117 373701 7.05 8.53

Crank Cover
118 371134 6.30 7.62

Lever Spring
119 371168 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
120 959149 1.04 1.26

O-ring (s-18)
121 878885 1.05 1.27

Lever Shaft Holder
122 371126 5.25 6.35

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
123 877315 1.95 2.36

RING D20 (10 STUKS)
124 939547 3.90 4.72

Change Plate
125 371146 1.04 1.26

Felt Packing (a)
126 371178 1.04 1.26

Cap Screw
127 371179 17.46 21.13

Valve
128 995396 1.80 2.18

First Gear
129 371162 7.05 8.53

Naallager
130 371169 1.20 1.45

Seal Packing
131 371143 1.95 2.36

Hood
132 371132 1.95 2.36

FILTER (C)
133 373414 1.50 1.82

Imbusbout Hd M5x12
134 998471 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 373391

Vet (tube 30 Gram)
502 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
503 971786

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.