Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH38MS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH38MS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 331542 5.55 6.72

Grip
2 331541 7.43 8.98

Stopper Ring
3 331540 1.88 2.27

Naaldhouder
4 331539 26.05 31.52

Veerring
5 331538 1.88 2.27

Drukveerhouder
6 331537 3.75 4.54

Cylinderhuis
7 331530 60.98 73.78

Inbusbout M6x25
8 991712 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
9 956996 3.00 3.63

Retainer Damper
10 331531 5.55 6.72

Ring
11 331532 7.43 8.98

Opnameschacht
12 331524 81.26 98.33

Naaldroller D8x20
13 331536 1.88 2.27

O-ring (c)
14 313396 4.80 5.81

Tweede Hamer
15 331525 18.63 22.54

Demper Ring
16 331224 4.65 5.63

Demperring
17 321835 6.45 7.80

Demperhouder
18 331225 4.65 5.63

Cylinder
19 331526 57.61 69.71

Drukveerhouder (b)
20 331533 5.55 6.72

Borgveer
21 331534 3.75 4.54

Borgbus
22 331535 3.75 4.54

Koppelings Veer
23 331527 1.88 2.27

Slipkoppeling
24 331528 31.49 38.10

Tandwiel
25 331529 40.70 49.25

Borgring
26 331234 1.05 1.27

Slagstuk
27 331235 6.90 8.35

O-ring
28 986104 1.05 1.27

Piston Pin
29 331221 1.05 1.27

Zuiger
30 326369 3.30 3.99

Drijfstang
31 321285 4.80 5.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
32 983162 1.05 1.27

Omschakelknop (oud 321309)
33 331545 3.75 4.54

Handel Houder
34 331544 3.75 4.54

Retaining Ring
35 311229 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
36 331543 7.43 8.98

O-ring (p-16)
37 873095 1.04 1.26

Pin D2x10
38 331548 1.88 2.27

Veer
39 331546 1.88 2.27

Spindelblokkeeringsknop
40 321311 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
41 6201DD 6.30 7.62

Afdichtring (b)
42 325003 1.05 1.27

Anker 230v
43 360875E 58.99 71.37

Luchtgeleider
44 331252 2.10 2.54

Tapschroef D5x55
45 953174 1.04 1.26

Veld 110 Volt
46 340753C 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
46 340753E 32.31 39.10

Contactpunt Koolborstelhouder
47 930703 2.40 2.90

Behuizing
48 331251 26.68 32.28

Slipkoppeling Kompleet
49 331210 79.89 96.66

Konisch Rondsel
50 331211 12.45 15.06

Inlegspie 3x3x8
51 944109 1.70 2.06

Ring
52 331212 3.15 3.81

Olie Keerring
53 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
54 6002DD 7.05 8.53

Ring
55 331213 1.05 1.27

Ring (a)
56 331214 1.05 1.27

Tandwiel Houder
57 321281 17.88 21.63

Veer (c)
58 331218 1.05 1.27

Naaldroller
59 331217 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
60 331215 19.11 23.13

Afstandsring
61 331219 11.40 13.79

Kogellager 629vvmc2eps2l
62 629VVM 5.85 7.08

Lagerring
63 331220 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
64 992803 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
65 986940 1.05 1.27

Schroef M5x16
67 994192 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
68 331245 12.30 14.88

Cylinder O-ring (b)
69 878713 2.10 2.54

Krukashuis
70 331523 104.98 127.02

Pakking
71 331549 3.75 4.54

Veerring D10 (10 Stuks)
72 939540 1.95 2.36

Krukas
73 331208 19.11 23.13

Veerring D40
74 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
75 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
76 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
77 321274 4.80 5.81

Eerste Tandwiel
78 331209 13.80 16.70

Naaldlager
79 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
80 331253 28.60 34.61

Vleugelschroef M6x12
81 307947 1.35 1.63

Bevestiging
82 331248 8.25 9.98

Moer M6 (10st)
83 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
84 331247 4.20 5.08

Band
85 331246 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
86 330209

Koolborsteldop
87 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
88 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
89 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
90 938477 1.05 1.27

Ring (a)
91 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
92 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
93 331254 2.10 2.54

Afdekrooster
94 331202 7.50 9.08

Tapschroef D5x20 Zwart
95 302089 1.05 1.27

Condensator
96 331203 4.20 5.08

Hendel
97 331204 24.06 29.12

Interne Bedrading 270l
98 330216 1.05 1.27

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
101 500446Z 40.84 49.41

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
101 500454Z 15.54 18.80

Snoertule D10.7
102 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
102 958049 1.04 1.26

BEDRADING
103 981974 1.65 2.00

Schakelaar
104 313093 14.30 17.30

Kroonsteentje
105 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
106 959141 3.75 4.54

Snoerklem
107 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
108 984750

Handgreepdeksel
109 331205 9.00 10.89

Tapschroef D4x25 Zwart
110 307028 1.05 1.27

Stofafdichting
111 331547 1.88 2.27

Ring (fw)
112 331550 7.43 8.98

Niet meer leverbaar
501 331206

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.