Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH38SS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH38SS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 331241

Niet meer leverbaar
2 331243

Rol Pin D4x20
3 991697 1.05 1.27

Pakkingbout M6x25
4 981942 1.65 2.00

Front Cover
5 331238 51.29 62.06

O-ring (s-25)
6 319572 1.65 2.00

O-ring
7 331244 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
8 331242

Rubbertje (b)
9 990134 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
10 331240

Veer
11 331239 1.05 1.27

Cylinderhuis
12 331237 26.68 32.28

Inbusbout M6x25
13 991712 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
14 956996 3.00 3.63

Demperring
15 321843 4.80 5.81

Driver Holder
16 331236 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
17 331222

O-ring (c)
18 313396 4.80 5.81

Tweede Hamer
19 331223 11.40 13.79

Demper Ring
20 331224 4.65 5.63

Demperring
21 321835 6.45 7.80

Demperhouder
22 331225 4.65 5.63

Demperhouder (b)
23 331227 4.20 5.08

Demperring
24 321832 3.45 4.17

Slide Ring
25 331228 7.95 9.62

Cilinder
26 331226 36.16 43.76

Niet meer leverbaar
27 331232

Geleider Bus (b)
28 331230 2.10 2.54

Geleider Bus (a)
29 331229 6.45 7.80

Veer (a)
30 331231 1.05 1.27

Tandwiel
31 331233 18.84 22.79

Borgring
32 331234 1.05 1.27

Slagstuk
33 331235 6.90 8.35

O-ring
34 986104 1.05 1.27

Piston Pin
35 331221 1.05 1.27

Zuiger
36 326369 3.30 3.99

Drijfstang
37 321285 4.80 5.81

Kogellager 6201dducmav2s
38 6201DD 6.30 7.62

Afdichtring (b)
39 325003 1.05 1.27

Anker 230v
40 360875E 58.99 71.37

Luchtgeleider
41 331252 2.10 2.54

Tapschroef D5x55
42 953174 1.04 1.26

Veld 110 Volt
43 340753C 32.31 39.10

Veld 220-230 Volt
43 340753E 32.31 39.10

Contactpunt Koolborstelhouder
44 930703 2.40 2.90

Behuizing
45 331251 26.68 32.28

Slipkoppeling Kompleet
46 331210 79.89 96.66

Konisch Rondsel
47 331211 12.45 15.06

Inlegspie 3x3x8
48 944109 1.70 2.06

Ring
49 331212 3.15 3.81

Olie Keerring
50 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
51 6002DD 7.05 8.53

Ring
52 331213 1.05 1.27

Ring (a)
53 331214 1.05 1.27

Tandwiel Houder
54 321281 17.88 21.63

Veer (c)
55 331218 1.05 1.27

Naaldroller
56 331217 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
57 331215 19.11 23.13

Afstandsring
58 331219 11.40 13.79

Kogellager 629vvmc2eps2l
59 629VVM 5.85 7.08

Lagerring
60 331220 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
61 992803 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
62 986940 1.05 1.27

Schroef M5x16
64 994192 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
65 331245 12.30 14.88

Cylinder O-ring (b)
66 878713 2.10 2.54

Krukashuis
67 331207 58.99 71.37

Pakking
68 331549 3.75 4.54

Veerring D10 (10 Stuks)
69 939540 1.95 2.36

Krukas
70 331208 19.11 23.13

Veerring D40
71 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
72 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
73 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
74 321274 4.80 5.81

Eerste Tandwiel
75 331209 13.80 16.70

Naaldlager
76 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
77 331253 28.60 34.61

Vleugelschroef M6x12
78 307947 1.35 1.63

Bevestiging
79 331248 8.25 9.98

Moer M6 (10st)
80 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
81 331247 4.20 5.08

Band
82 331246 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
83 330209

Koolborsteldop
84 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
85 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
86 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
87 938477 1.05 1.27

Ring (a)
88 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
89 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
90 331254 2.10 2.54

Afdekrooster
91 331202 7.50 9.08

Tapschroef D5x20 Zwart
92 302089 1.05 1.27

Hendel
94 331204 24.06 29.12

Lasdop 50092 (10 Pcs)
96 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
98 500235Z

Niet meer leverbaar
98 500239Z

Niet meer leverbaar
98 500390Z

Niet meer leverbaar
98 500475Z

Niet meer leverbaar
98 500477Z

Snoertule D10.7
99 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
99 958049 1.04 1.26

Schakelaar
101 313093 14.30 17.30

Lasdop 50092 (10 Pcs)
103 959141 3.75 4.54

Snoerklem
104 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
105 984750

Handgreepdeksel
106 331205 9.00 10.89

Tapschroef D4x25 Zwart
107 307028 1.05 1.27

Stofafdichting
108 331547 1.88 2.27

Niet meer leverbaar
501 331206

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.