Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH40FR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH40FR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stopsluitring
1 983242 1.05 1.27

Stopveer (oud 980724)
2 981937 1.05 1.27

Knop
3 983241 35.06 42.43

Naaldroller D4x20
4 943364 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
5 322159

Pakkingbout M6x25
6 981942 1.65 2.00

Beitelpal
7A 985372 58.44 70.71

O-ring (1as-60)
8 956996 3.00 3.63

O-ring (c)
9 981857 5.85 7.08

Tweede Hamer
10 985370 93.36 112.97

Sluitring
11 981862 10.20 12.34

Damper
12 322497 2.85 3.45

Cylinder Kap
13 981860 26.68 32.28

Kunststofring
14 981859 3.00 3.63

Kogellager 6007dduav2s
15 6007DD 14.25 17.24

Lagersluitring
16 321297 3.30 3.99

Cylinder
17 322156 110.83 134.10

Niet meer leverbaar
18 322158

Koppelings Veer
19 321294 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
20 322157

O-ring
21 986104 1.05 1.27

Koppeling
22 321295 43.86 53.07

Zuiger
23 321284 6.45 7.80

Zuigerpin
24 980708 2.40 2.90

Drijfstang
25 321285 4.80 5.81

Tandwiel
26 321296 58.44 70.71

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
27 986940 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
28 983162 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
30 321315 13.75 16.64

Rubber Seal (old 321314)
32A 335023 1.04 1.26

Veerring D10 (10 Stuks)
33 939540 1.95 2.36

Krukas
34 321275 55.41 67.05

Inlegspie 3x3x8
35 944109 1.70 2.06

Veerring D40
36 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
37 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
38 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
39 321274 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
40 322155

Konisch Rondsel
41 321278 27.23 32.94

Ring
42 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
43 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
44 6002DD 7.05 8.53

Ring
45 313058 1.05 1.27

Ring (a)
46 313053 3.60 4.36

Tandwiel Houder
47 321281 17.88 21.63

Veer
48 321282 1.65 2.00

Pin
49 320343 3.30 3.99

Tweede Tandwiel
50 321280 28.88 34.94

Vulring
51 321283 14.30 17.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
52 629VVM 5.85 7.08

Slipkoppeling Kompleet
53 321277 137.09 165.88

Ring
54 944525 1.05 1.27

Eerste Tandwiel
55 321276 28.05 33.94

Naaldlager
56 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
57 321319 40.84 49.41

Niet meer leverbaar
58 313078

Beugel Voor Zijhandgreep
59 313079 16.09 19.47

Bout Voor Zijhandgreep
60 313080 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
61 971786

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
63 983162 1.05 1.27

Omschakelknop (oud 321309)
64A 331545 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
65 322160

Retaining Ring
66 311229 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
67 321307 16.09 19.47

O-ring (p-16)
68 873095 1.04 1.26

Veer
69 321310 1.65 2.00

Spindelblokkeeringsknop
70 321311 1.65 2.00

Pin D2 X 10
71 321312 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
72 6201DD 6.30 7.62

Stofring
73 302429 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
74 321640 6.45 7.80

Anker 230v
75 360591E 110.83 134.10

ANKER 110-120 VOLT
75 360591U 131.31 158.89

Luchtgeleider
76 321320 3.30 3.99

Tapschroef D5x55
77 953174 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
78 340542E 69.99 84.68

Ring (a)
79 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
80 608VVM 5.70 6.90

Magneet
81 318721 17.60 21.30

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
82 321313 1.65 2.00

Koolborsteldeksel
83 935829 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
84 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
85 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
86 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
87 321321 10.20 12.34

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
88 877839 1.05 1.27

Contactpunt Koolborstelhouder
89 930703 2.40 2.90

Buis
90 321322 1.65 2.00

Behuizing
91 321318 102.16 123.62

Niet meer leverbaar
92 321317

Toerenregelaar 220-240 Volt
93 321327 177.93 215.29

Bedrading
94 317113 3.30 3.99

Inbusschroef
96 998485 1.05 1.27

Schakelaar
97 313093 14.30 17.30

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
99 301653 1.04 1.26

Aansluitklem
101 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.7
102 940778 2.10 2.54

Snoerklem
103 960266 1.04 1.26

Cord Clip
103 981987Z 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
104 984750

Niet meer leverbaar
105 500390Z

Niet meer leverbaar
105 500391Z

Kroonsteentje
106 938307 2.13 2.57

Handle Set (old 321323)
107 335738 16.91 20.46

Niet meer leverbaar
501 322152

Vet (tube 30 Gram)
502 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 944458

Niet meer leverbaar
505 944459

Stofvanger
506 993245 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
601 985374

Niet meer leverbaar
602 985375

Niet meer leverbaar
603 985376

Niet meer leverbaar
604 985377

Niet meer leverbaar
605 985378

Niet meer leverbaar
606 944477

Niet meer leverbaar
607 984029

Niet meer leverbaar
608 985379

Niet meer leverbaar
609 985380

Niet meer leverbaar
610 985388

Niet meer leverbaar
611 955159

Niet meer leverbaar
612 955169

Niet meer leverbaar
613 955165

Niet meer leverbaar
614 985383

Niet meer leverbaar
615 985381

Niet meer leverbaar
616 985382

Niet meer leverbaar
617 985384

Niet meer leverbaar
618 985385

Niet meer leverbaar
619 985386

Niet meer leverbaar
620 320859

Niet meer leverbaar
621 318085

Vet Tube 70 Gram
622 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
623 980927 73.01 88.35

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.