Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH40MC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH40MC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 371151 1.80 2.18

Stopper Ring
2 331540 1.88 2.27

Retainer Washer
3 371138 1.95 2.36

Retainer Damper (a)
4 371152 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
5 330209

Wing Bolt
6 337577 1.04 1.26

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
7 949859 1.20 1.45

Mount
8 371135 3.75 4.54

Moer M6 (10st)
9 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
10 331247 4.20 5.08

Grip
11 371133 3.30 3.99

Bit Lock Holder
12 371157 3.60 4.36

Trust Plate
13 371159 5.10 6.17

Retainer Spring
14 371167 1.04 1.26

Spring Holder (a)
15 371145 1.04 1.26

Band
16 331246 3.15 3.81

Retaining Ring D55
17 371141 1.65 2.00

Kogellager 6907ddu
18 6907DD 3.60 4.36

Bearing Washer
19 371142 1.04 1.26

Oil Seal
20 371148 2.85 3.45

Inbusbout M6x25
21 991712 1.05 1.27

Cylinder Case
22 371125 10.20 12.34

O-ring (1as-60)
23 956996 3.00 3.63

Retainer Damper (b)
24 371153 1.35 1.63

Damper Sleeve
25 371144 1.04 1.26

Retainer Damper Washer
26 371161 1.80 2.18

Bit Lock
27 370654 4.95 5.99

Retainer Sleeve
28 371155 42.49 51.41

O-ring (c)
29 313396 4.80 5.81

Second Hammer
30 371160 7.05 8.53

Damper Washer
31 371163 2.85 3.45

Damper
32 371316 10.95 13.25

Damper Holder
33 371164 1.65 2.00

Striker
34 371165 3.60 4.36

O-ring
35 986104 1.05 1.27

Cylinder
36 371156 24.06 29.12

Drukveerhouder (b)
37 331533 5.55 6.72

Borgveer
38 331534 3.75 4.54

Borgbus
39 331535 3.75 4.54

Clutch Spring
40 371166 1.04 1.26

Clutch
41 371137 1.04 1.26

Slider
42 371147 1.95 2.36

Bevel Gear
43 371158 15.26 18.47

Borgring
44 331234 1.05 1.27

O-ring
45 986104 1.05 1.27

Piston Pin
46 331221 1.05 1.27

Zuiger
47 326369 3.30 3.99

Connecting Rod
48 371175 3.75 4.54

Fan Guide
49 371172 1.05 1.27

Tapschroef D5x55
50 953174 1.04 1.26

Stator Holder
51 371123 1.04 1.26

Rubber Bush
52 338755 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
53 930703 2.40 2.90

STATOR ASS'Y 110 VOLT
54 340963C 31.21 37.77

Veld 230 Volt
54 340963E 31.08 37.60

Housing Ass'y
55 371174 12.60 15.25

Koolborsteldop
56 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
57 999043 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
57 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
58 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
59 938477 1.05 1.27

Lagerring
60 958915 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
61 629VVM 5.85 7.08

Bearing Holder
62 371139 1.50 1.82

Stofafdichting
63 331547 1.88 2.27

Tail Cover
64 371127 2.10 2.54

Tapschroef D5x20 Zwart
65 302089 1.05 1.27

Kroonsteentje
67 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
68 959141 3.75 4.54

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
70 500440Z 20.49 24.79

Snoertule D10.7
71 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
71 958049 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
72 6201DD 6.30 7.62

Afdichtring (b)
73 325003 1.05 1.27

ARMATURE 110 VOLT
74 361058C 36.99 44.75

Anker 230v
74 361058E 36.71 44.42

Schroef M5x16
75 994192 1.04 1.26

Handle
76 371129 9.15 11.07

Trigger
77 371128 1.04 1.26

Switch
78 371171 8.55 10.35

Handle Cover
79 371130 7.05 8.53

Tapschroef D4x25 Zwart
80 307028 1.05 1.27

Aansluitklem
81 980063 1.04 1.26

Internal Wire Ass'y
82 371149 1.05 1.27

Snoerklem
83 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 984750

Crank Shaft
85 371136 13.80 16.70

Inlegspie 3x3x8
86 944109 1.70 2.06

Veerring D40
87 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
88 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
89 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
90 321274 4.80 5.81

Crank Case Ass'y
91 371173 24.75 29.95

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
92 986940 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
93 371176 42.08 50.91

Konisch Rondsel
94 331211 12.45 15.06

Inlegspie 3x3x8
95 944109 1.70 2.06

Ring
96 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
97 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
98 6002DD 7.05 8.53

Ring
99 331213 1.05 1.27

Ring (a)
100 331214 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
101 331215 19.11 23.13

Tandwiel Houder
102 321281 17.88 21.63

Veer
103 321282 1.65 2.00

Naaldroller
104 331217 1.05 1.27

Afstandsring
105 331219 11.40 13.79

Kogellager 629vvmc2eps2l
106 629VVM 5.85 7.08

Lagerring
107 331220 1.05 1.27

Gear Cover
108 371124 13.20 15.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
109 992803 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M5 (w/flange) New
110 371170 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
111 371131

Crank Cover
112 371134 6.30 7.62

Lever Spring
113 371168 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
114 959149 1.04 1.26

O-ring (s-18)
115 878885 1.05 1.27

Lever Shaft Holder
116 371126 5.25 6.35

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
117 877315 1.95 2.36

RING D20 (10 STUKS)
118 939547 3.90 4.72

Change Plate
119 371146 1.04 1.26

Felt Packing (a)
120 371178 1.04 1.26

Cap Screw
121 371179 17.46 21.13

Valve
122 995396 1.80 2.18

First Gear
123 371162 7.05 8.53

Naallager
124 371169 1.20 1.45

Seal Packing
125 371143 1.95 2.36

Hood
126 371132 1.95 2.36

Imbusbout Hd M5x12
127 998471 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 371122

Vet (tube 30 Gram)
502 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
503 971786

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.