Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH40MEY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH40MEY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Grip
2 337560 2.70 3.27

Borgring
3 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
4 337561 3.30 3.99

Retainer Damper (a)
5 337559 1.05 1.27

Bit Lock Holder
6 337558 7.35 8.89

Niet meer leverbaar
7 337555

Retainer Spring
8 337556 1.50 1.82

Spring Holder (a)
9 337557 1.20 1.45

Imbusbout Hd M5x12
10 998471 1.05 1.27

Cylinder Case Cover
11 337553 5.55 6.72

Inbusbout M6x25
12 991712 1.05 1.27

Cylinder Case
13 337552 20.49 24.79

O-ring (1as-60)
14 956996 3.00 3.63

Retainer Damper Holder
15 337549 3.90 4.72

Retainer Damper (b)
16 337548 1.80 2.18

Retainer Damper Washer
17 337547 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
18 337554

Opnameschacht
19 337536 43.45 52.57

O-ring (c)
20 313396 4.80 5.81

Second Hammer
21 337537 7.65 9.26

Damper Washer
22 337538 3.75 4.54

Demperring
23 321835 6.45 7.80

Damper Holder
24 337539 2.55 3.09

Cylinder
25 337540 38.36 46.42

Striker
26 337541 8.10 9.80

Spring Holder (b)
28 337550 2.40 2.90

Borgveer
29 337551 1.50 1.82

Borgbus
30 331535 3.75 4.54

Clutch Spring
31 337542 1.50 1.82

Clutch
32 337543 19.80 23.96

Slider
33 337544 2.40 2.90

Bevel Gear
34 337545 13.89 16.80

Thrust Washer
35 337546 1.05 1.27

O-ring
36 986104 1.05 1.27

Zuigerpin
37 980708 2.40 2.90

Zuiger
38 326369 3.30 3.99

Connecting Rod Ass'y
39 337535 11.25 13.61

Naaldlager
40 335303 4.35 5.26

Tapschroef D5x55
41 953174 1.04 1.26

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
42 340885E 38.50 46.58

Lagerring
43 958915 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
45 986940 1.05 1.27

Stofafdichting
46 333263 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
47 337584

Niet meer leverbaar
48 337582

Regelaar 220-240 Volt
49 337580 85.39 103.32

Vinyl Tube
51 322530 1.65 2.00

Buis
52 321322 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
53 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
54 991711 1.05 1.27

Handle (b)
55 337590 9.90 11.98

Dempingrubber
56 310124 4.20 5.08

Houder
57 310123 11.85 14.34

Filter Pcb Set 220-240 Volt
58 337586 10.35 12.52

Niet meer leverbaar
60 337573

Bellows
61 337591 3.00 3.63

Trigger
62 337588 1.04 1.26

Schakelaar
63 337587 13.95 16.88

Handle (a)
64 337589 9.90 11.98

O-ring
65 320218 1.20 1.45

Schroef M5x16
66 994192 1.04 1.26

Terminal
67 958308Z 5.55 6.72

Snoertule D10.7
68 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
68 958049 1.04 1.26

Snoerklem
69 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
70 984750

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
71 500446Z 40.84 49.41

Cord 4m 2 X 1.0 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e 1
71 500465Z 37.95 45.92

Holder
73 337574 1.35 1.63

Schacht
74 326377 4.80 5.81

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
75 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
76 330209

Wing Bolt
77 337577 1.04 1.26

Mount
78 337576 2.55 3.09

Moer M6 (10st)
79 949556 1.05 1.27

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
80 949859 1.20 1.45

Bout Voor Zijhandgreep
81 331247 4.20 5.08

Band
82 337575 4.95 5.99

Krukas
83 337531 22.00 26.62

Inlegspie 3x3x10
84 940533 1.20 1.45

Veerring D40
85 948391 1.65 2.00

O-ring (s-40)
86 996363 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
87 6203DD 7.65 9.26

Olie Keerring
88 321274 4.80 5.81

Crank Case
89 337530 39.88 48.25

Ring
90 337571 1.04 1.26

Weight
91 337569 13.05 15.79

Weight Spring
92 337572 1.04 1.26

Weight Shaft
93 337570 5.25 6.35

Inlegspie 3x3x8
94 944109 1.70 2.06

Crank Case Cover
95 337592 6.00 7.26

Lever Spring
96 337567 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
97 959149 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
98 307811

Change Lever
99 337566 1.35 1.63

Guide Plate
100 337568 1.05 1.27

Crank Cover
101 337564 5.85 7.08

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
102 877315 1.95 2.36

O-ring
103 338312 1.20 1.45

Lever Shaft
104 337565 1.20 1.45

Change Plate
105 337563 1.35 1.63

Felt (b)
106 338315 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
107 949555 1.05 1.27

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
108 949424 1.05 1.27

Felt (a)
109 338314 1.04 1.26

Cap Screw
110 338313 4.50 5.44

Valve
111 995396 1.80 2.18

Panel
112 337581 8.85 10.71

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
113 983162 1.05 1.27

Slip Clutch Ass'y
114 337533 49.36 59.73

Bevel Pinion
115 337534 8.10 9.80

Ring
116 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
117 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
118 6002DD 7.05 8.53

Ring
119 313058 1.05 1.27

Ring (a)
120 313053 3.60 4.36

Tandwiel Houder
121 321281 17.88 21.63

Pin
122 320343 3.30 3.99

Veer
123 321282 1.65 2.00

Tweede Tandwiel
124 331215 19.11 23.13

Vulring
125 321283 14.30 17.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
126 629VVM 5.85 7.08

Ring
127 944525 1.05 1.27

First Gear
128 337532 13.05 15.79

Naaldlager
129 939299 10.65 12.89

Gear Cover
130 337583 22.00 26.62

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
131 992803 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
132 6201DD 6.30 7.62

Stofring
133 302429 1.05 1.27

Rotor
134 337578 115.78 140.09

Vet (tube 30 Gram)
501 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
502 337594

Niet meer leverbaar
503 971786

Vet Tube 60 Gram
601 335782 13.50 16.34

Vet (500 Gram) Boorhamers
602 335781 67.24 81.36

Niet meer leverbaar
603 320859

Niet meer leverbaar
620 318085

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.