Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH40MRY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH40MRY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stofvoorkap
1 321306 3.30 3.99

Ontgrendelgrip
2 321305 4.80 5.81

Borgring
3 318590 1.65 2.00

Naaldhouder
4 321304 22.83 27.62

VEERRING
5 321303 4.80 5.81

Drukveerhouder
6 321302 4.80 5.81

Pakkingbout M6x25
7 981942 1.65 2.00

Voorhuis
8 321300 20.49 24.79

O-ring (1as-60)
9 956996 3.00 3.63

Olie Keerring
10 321301 6.45 7.80

Rubber Ring
11 325229 3.30 3.99

Ringhouder (oud 313406)
12 315868 3.30 3.99

Veerring D35
13 320850 1.65 2.00

Kogellager 6007dduav2s
14 6007DD 14.25 17.24

Lagersluitring
15 321297 3.30 3.99

Naaldrol D8x20
16 313421 5.25 6.35

Opnameschacht
17 321286 128.29 155.23

Naaldpin D6x6
18 313057 4.20 5.08

O-ring (c)
19 313396 4.80 5.81

Tweede Hamer
20 326371 14.71 17.80

Damperring
21 321288 9.30 11.25

Demperring
22 321289 6.45 7.80

Demperhouder
23 321290 10.20 12.34

Slagstuk
24 326373 13.50 16.34

O-ring
25 986104 1.05 1.27

Cylinder
26 326372 69.99 84.68

Borgveer
27 326470 4.80 5.81

Drukveerhouder
28 321293 4.80 5.81

Borgbus
29 321299 8.40 10.16

Koppelings Veer
30 326469 3.30 3.99

Koppeling
31 321295 43.86 53.07

Tandwiel
32 321296 58.44 70.71

Zuigerpin
33 980708 2.40 2.90

Zuiger
34 326369 3.30 3.99

Drijfstang
35 326370 3.30 3.99

Veerring D10 (10 Stuks)
36 939540 1.95 2.36

Inlegspie 3x3x8
37 944109 1.70 2.06

Schroef M5x16
38 994192 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
39 326473 9.60 11.62

O-RING (S-56)
40 317119 1.65 2.00

Krukas
41 326468 35.06 42.43

Veerring D40
42 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
43 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
44 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
45 321274 4.80 5.81

Cilinderhuis
46 326467 69.99 84.68

Slipkoppeling Kompleet
47 321277 137.09 165.88

Konisch Rondsel
48 321278 27.23 32.94

Ring
49 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
50 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
51 6002DD 7.05 8.53

Ring
52 313058 1.05 1.27

Ring (a)
53 313053 3.60 4.36

Tandwiel Houder
54 321281 17.88 21.63

Veer
55 321282 1.65 2.00

Pin
56 320343 3.30 3.99

Tweede Tandwiel
57 321280 28.88 34.94

Vulring
58 321283 14.30 17.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
59 629VVM 5.85 7.08

Ring
60 944525 1.05 1.27

Eerste Tandwiel
61 321276 28.05 33.94

Naaldlager
62 939299 10.65 12.89

Tandwiel Huis
63 326482 26.40 31.94

O-ring (s-32)
64 872767 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
65 321313 1.65 2.00

Bladveer
66 326374 4.80 5.81

Tussenring
67 326375 1.65 2.00

Ring
68 326477 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
69 983162 1.05 1.27

Needle Roller
70 878418 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
71 991690 1.05 1.27

Rubber Strip
72 326486 1.65 2.00

Balansstuk
73 326476 12.15 14.70

Balansstuk
74 326475 8.40 10.16

Kogellager 6201dducmav2s
75 6201DD 6.30 7.62

Stofring
76 302429 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
77 321640 6.45 7.80

Anker 230v
78 360591E 110.83 134.10

ANKER 110-120 VOLT
78 360591U 131.31 158.89

Luchtgeleider
79 321320 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
80 313078

Beugel Voor Zijhandgreep
81 313079 16.09 19.47

Bout Voor Zijhandgreep
82 313080 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
83 971786

Omschakelknop (oud 321309)
85A 331545 3.75 4.54

Handel Houder
86 326471 3.30 3.99

Retaining Ring
87 311229 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
88 321307 16.09 19.47

O-ring (p-16)
89 873095 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
90 986940 1.05 1.27

Veer
91 321310 1.65 2.00

Spindelblokkeeringsknop
92 321311 1.65 2.00

Pin D2 X 10
93 321312 1.65 2.00

Rubber Strip
94 326487 1.65 2.00

Tussenring
95 326376 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
96 326478

Stofbeschermer
97 326378 3.30 3.99

Inbusschroef M5x35
98 319589 1.65 2.00

Tapschroef D5x20 Zwart
100 302089 1.05 1.27

Dempingrubber
101 310124 4.20 5.08

Houder
102 310123 11.85 14.34

Handgreep (a+b)
103 326485 18.70 22.63

Afstandsbus
104 991711 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
105 991690 1.05 1.27

Onderdeksel
106 326472 6.45 7.80

Tapschroef D4x25 Zwart
108 307028 1.05 1.27

Dempingrubber
109 310124 4.20 5.08

Schacht
110 326377 4.80 5.81

Houder
111 326479 3.30 3.99

Schakelaar (oud 992812)
112 990941 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
113 984750

Snoerklem
114 960266 1.04 1.26

Cord Clip
114 981987Z 1.05 1.27

Aansluitklem
115 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
116 938307 2.13 2.57

Snoertule D8.8
117 953327 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
118 500446Z 40.84 49.41

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
118 500454Z 15.54 18.80

Koolborsteldeksel
119 935829 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
120 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
121 971001 6.45 7.80

Imbusbout Hd M5x12
122 998471 1.05 1.27

Behuizing
123 326481 37.95 45.92

Inbusstelschroef M5x8
124 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
125 326483 6.45 7.80

Tapschroef D5x20 Zwart
126 302089 1.05 1.27

Tapschroef D5x55
127 953174 1.04 1.26

Veld 110 Volt
128 340680C 75.90 91.84

Veld 230 Volt
128 340680E 75.90 91.84

Contactpunt Koolborstelhouder
129 930703 2.40 2.90

Ring (a)
130 982631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
131 608VVM 5.70 6.90

Lagerhouder
132 326484 4.80 5.81

Magneet
133 318721 17.60 21.30

Basisplaat
134 326474 3.30 3.99

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
135 326541 1.65 2.00

Toerenregelaar 110 Volt
136 326490 110.83 134.10

Toerenregelaar 220-240 Volt
136 326491 105.05 127.11

Bedrading
137 326492 3.30 3.99

Afdekplaatje
138 326488 1.65 2.00

Vet (tube 30 Gram)
501 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
502 326489

Vet Tube 70 Gram
601 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
602 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 320859

Niet meer leverbaar
604 313448

Niet meer leverbaar
605 313456

Niet meer leverbaar
606 313449

Niet meer leverbaar
607 313457

Niet meer leverbaar
608 313450

Niet meer leverbaar
609 313458

Niet meer leverbaar
610 313451

Niet meer leverbaar
611 313459

Niet meer leverbaar
612 313452

Niet meer leverbaar
613 313460

Niet meer leverbaar
614 313453

Niet meer leverbaar
615 313461

Niet meer leverbaar
616 313454

Niet meer leverbaar
617 313462

Niet meer leverbaar
618 313455

Niet meer leverbaar
619 313463

Niet meer leverbaar
620 318085

Niet meer leverbaar
621 944460

Niet meer leverbaar
622 944461

Niet meer leverbaar
623 993038

Niet meer leverbaar
625 944500

Niet meer leverbaar
628 944477

Niet meer leverbaar
629 313465

Niet meer leverbaar
630 955994

Niet meer leverbaar
631 955995

Niet meer leverbaar
632 955996

Niet meer leverbaar
633 955997

Niet meer leverbaar
634 955998

Niet meer leverbaar
635 955999

Niet meer leverbaar
636 956000

Niet meer leverbaar
637 956001

Niet meer leverbaar
638 955154

Niet meer leverbaar
639 955166

Niet meer leverbaar
640 955155

Niet meer leverbaar
641 955167

Niet meer leverbaar
642 956002

Niet meer leverbaar
643 956003

Niet meer leverbaar
644 955157

Niet meer leverbaar
645 955168

Niet meer leverbaar
646 956004

Niet meer leverbaar
647 956005

Niet meer leverbaar
648 955159

Niet meer leverbaar
649 955169

Niet meer leverbaar
650 313466

Niet meer leverbaar
651 313467

Niet meer leverbaar
652 956009

Niet meer leverbaar
653 955165

Niet meer leverbaar
654 321813

Niet meer leverbaar
655 313468

Niet meer leverbaar
656 303334

Niet meer leverbaar
657 930515

Niet meer leverbaar
658 313469

Niet meer leverbaar
659 313470

Niet meer leverbaar
660 313471

Niet meer leverbaar
661 313472

Niet meer leverbaar
662 313473

Niet meer leverbaar
663 313474

Niet meer leverbaar
664 313475

Niet meer leverbaar
665 313476

Niet meer leverbaar
666 313478

Niet meer leverbaar
667 313477

Niet meer leverbaar
668 313479

Niet meer leverbaar
669 317341

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.