Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH40SC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH40SC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 371899

Rubbertje (b)
2 990134 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
3 331242

Niet meer leverbaar
4 331240

Veer
5 331239 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
6 330209

Wing Bolt
7 337577 1.04 1.26

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
8 949859 1.20 1.45

Mount
9 371135 3.75 4.54

Moer M6 (10st)
10 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
11 331247 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
12 331243

Rol Pin D4x20
13 991697 1.05 1.27

Pakkingbout M6x25
14 981942 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
15 371898

Niet meer leverbaar
16 329061

O-ring
17 331244 1.05 1.27

Band
18 331246 3.15 3.81

Inbusbout M6x25
19 991712 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 371190

O-ring (1as-60)
21 956996 3.00 3.63

Demperring
22 321843 4.80 5.81

Driver Holder
23 331236 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
24 371188

Niet meer leverbaar
25 371900

O-ring (c)
26 313396 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
27 371183

Damper Washer
28 371163 2.85 3.45

Niet meer leverbaar
29 371901

Damper Holder
30 371164 1.65 2.00

Striker
31 371165 3.60 4.36

O-ring
32 986104 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
33 371181

Niet meer leverbaar
34 371185

Niet meer leverbaar
35 371186

Borgring
36 331234 1.05 1.27

O-ring
37 986104 1.05 1.27

Piston Pin
38 331221 1.05 1.27

Zuiger
39 326369 3.30 3.99

Connecting Rod
40 371175 3.75 4.54

Fan Guide
41 371172 1.05 1.27

Tapschroef D5x55
42 953174 1.04 1.26

Stator Holder
43 371123 1.04 1.26

Rubber Bush
44 338755 1.04 1.26

Contactpunt Koolborstelhouder
45 930703 2.40 2.90

STATOR ASS'Y 110 VOLT
46 340963C 31.21 37.77

Housing Ass'y
47 371174 12.60 15.25

Koolborsteldop
48 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
49 999043 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
49 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
50 958900 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
51 938477 1.05 1.27

Lagerring
52 958915 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
53 629VVM 5.85 7.08

Bearing Holder
54 371139 1.50 1.82

Stofafdichting
55 331547 1.88 2.27

Tail Cover
56 371127 2.10 2.54

Tapschroef D5x20 Zwart
57 302089 1.05 1.27

Noise Suppressor (v)
58 371177 2.10 2.54

Lasdop 50092 (10 Pcs)
60 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
62 500457Z

Niet meer leverbaar
62 500475Z

Niet meer leverbaar
62 500477Z

Snoertule D10.7
63 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
63 958049 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
64 6201DD 6.30 7.62

Afdichtring (b)
65 325003 1.05 1.27

ARMATURE 110 VOLT
66 361058C 36.99 44.75

Schroef M5x16
67 994192 1.04 1.26

Handle
68 371129 9.15 11.07

Trigger
69 371128 1.04 1.26

Switch
70 371171 8.55 10.35

Handle Cover
71 371130 7.05 8.53

Tapschroef D4x25 Zwart
72 307028 1.05 1.27

Aansluitklem
73 980063 1.04 1.26

Internal Wire Ass'y
74 371149 1.05 1.27

Snoerklem
75 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
76 984750

Crank Case Ass'y
77 371173 24.75 29.95

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
78 986940 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
79 371176 42.08 50.91

Konisch Rondsel
80 331211 12.45 15.06

Inlegspie 3x3x8
81 944109 1.70 2.06

Ring
82 321279 8.40 10.16

Olie Keerring
83 313050 3.90 4.72

Kogellager 6002dducmps2s
84 6002DD 7.05 8.53

Ring
85 331213 1.05 1.27

Ring (a)
86 331214 1.05 1.27

Tweede Tandwiel
87 331215 19.11 23.13

Tandwiel Houder
88 321281 17.88 21.63

Veer
89 321282 1.65 2.00

Naaldroller
90 331217 1.05 1.27

Afstandsring
91 331219 11.40 13.79

Kogellager 629vvmc2eps2l
92 629VVM 5.85 7.08

Lagerring
93 331220 1.05 1.27

Gear Cover
94 371124 13.20 15.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x20 (oud 992803)
95 992803 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M5 (w/flange) New
96 371170 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
97 371180

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
98 877315 1.95 2.36

Crank Shaft
99 371136 13.80 16.70

Inlegspie 3x3x8
100 944109 1.70 2.06

Veerring D40
101 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
102 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
103 996363 1.65 2.00

Olie Keerring
104 321274 4.80 5.81

Felt Packing (a)
105 371178 1.04 1.26

Cap Screw
106 371179 17.46 21.13

Valve
107 995396 1.80 2.18

First Gear
108 371162 7.05 8.53

Naallager
109 371169 1.20 1.45

Seal Packing
110 371143 1.95 2.36

Hood
111 371132 1.95 2.36

Imbusbout Hd M5x12
112 998471 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 371122

Vet (tube 30 Gram)
502 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
503 971786

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.