Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH45MEY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH45MEY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 338155 4.80 5.81

Grip
4 338154 1.80 2.18

Retainer Damper (a)
5 339053 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
6 338153

Thrust Plate
7 339051 13.05 15.79

Retainer Spring
8 339052 1.95 2.36

Spring Holder (a)
9 337557 1.20 1.45

O-RING (S-26)
10 872470 1.65 2.00

Imbusbout Hd M5x12
11 998471 1.05 1.27

Cylinder Case Cover
12 338120 11.55 13.98

Retainer Ring D35
13 318757 6.45 7.80

Veerring D62
14 321839 3.30 3.99

Kogellager 6007dduav2s
15 6007DD 14.25 17.24

Lagersluitring
16 321297 3.30 3.99

Olie Keerring
17 321301 6.45 7.80

Cylinder Case
18 338121 38.91 47.08

Inbusbout M6x25
19 991712 1.05 1.27

O-ring (f)
20 338142 1.05 1.27

Retainer Damper Holder
21 338124 5.85 7.08

Retainer Damper (b)
22 338123 4.35 5.26

Damper Sleeve
23 339047 1.05 1.27

Retainer Washer Damper
24 338122 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
25 337554

Opnameschacht
26 338125 43.86 53.07

Naaldpin D6x6
27 313057 4.20 5.08

O-ring (c)
28 324921 3.30 3.99

Second Hammer
29 338126 17.33 20.96

Damper Washer
30 338127 6.90 8.35

Demperring
31 324923 3.30 3.99

Damper Holder
32 338128 4.65 5.63

Cylinder
33 338129 37.13 44.92

Striker
34 338133 12.30 14.88

Lock Spring Washer
36 338136 1.04 1.26

Spring Holder (b)
37 338130 1.65 2.00

Lock Spring
38 338137 1.50 1.82

Lock Sleeve
39 338135 1.20 1.45

Clutch Spring
40 338131 1.50 1.82

Clutch
41 338132 35.06 42.43

Sleeve
42 338138 1.35 1.63

Slider
43 338157 2.70 3.27

Metal (a)
44 338139 8.25 9.98

Metal Washer
45 338140 1.05 1.27

Bevel Gear
46 338141 13.05 15.79

O-ring (e)
47 338134 1.05 1.27

Zuiger
48 338147 7.20 8.71

Zuigerpin
49 338149 3.75 4.54

Drijfstang (oud 338148)
50 339049 11.70 14.16

Naaldlager
51 335303 4.35 5.26

Tapschroef D5x60
52 961501 1.04 1.26

Lagersluitring
53 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
54 6201VV 6.45 7.80

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
55 340899 41.39 50.08

Stator Fet Pcb Set 100-127 Volt
55A 340921 42.35 51.24

Behuizing
56 338168 22.96 27.78

Stofafdichting
57 333225 1.05 1.27

Achterhuis
58 338170 2.40 2.90

Inbusschroef
59 998485 1.05 1.27

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
60 6202DD 6.75 8.17

Sluitring
61 980700 1.04 1.26

Rotor
62 360992 149.19 180.52

Regelaar 100-127 Volt
63 338182 96.94 117.29

Regelaar 220-240 Volt
63 338183 96.94 117.29

Rubber Sheet (c)
64 339056 2.25 2.72

Rubber Sheet (a)
65 339055 1.04 1.26

Rubber Sheet (d)
66 339057 1.65 2.00

Panel Ass'y
67 338184 14.40 17.42

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
68 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
69 991711 1.05 1.27

Handle (a)
70 338173 5.55 6.72

Filter Pcb Set 100-127 Volt
71 338180 12.45 15.06

Filter Pcb Set 220-240 Volt
71 338181 12.45 15.06

Filter Packing
72 339058 1.20 1.45

Houder
73 310123 11.85 14.34

Dempingrubber
74 310124 4.20 5.08

Onderdeel Hangreep
75 338162 1.04 1.26

Bellows
76 338176 4.80 5.81

Trigger
77 337588 1.04 1.26

Schakelaar
78 337587 13.95 16.88

Handle (b)
79 338174 5.55 6.72

Tapschroef D4x25 Zwart
80 307028 1.05 1.27

Terminal
81 958308Z 5.55 6.72

Snoertule D10.7
82 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
82 958049 1.04 1.26

Snoerklem
83 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 984750

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
85 500446Z 40.84 49.41

AANSLUITSNOER 110 VOLT VOOR ENGELAND
85 500467Z 61.33 74.20

Handle Shaft
86 338175 1.04 1.26

Back Cover
87 338197 7.35 8.89

Schroef M5x16
88 994192 1.04 1.26

Drukknop
90 338171 1.05 1.27

Veer
91 338172 1.05 1.27

On Lock Pcb (a) Ass'y
92 338185 8.70 10.53

Packing (a)
93 339059 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
94 330209

Wing Bolt
95 337577 1.04 1.26

Mount
97 338166 4.35 5.26

Moer M6 (10st)
98 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
99 333227 13.58 16.43

Band
100 338165 6.00 7.26

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
101 949859 1.20 1.45

Veerring D10 (10 Stuks)
102 939540 1.95 2.36

Krukas
103 338144 25.16 30.45

Inlegspie 3x3x20
104 971750 1.05 1.27

Veerring D40
105 948391 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
106 6203DD 7.65 9.26

O-ring (s-40)
107 996363 1.65 2.00

Cylinder O-ring (b)
108 878713 2.10 2.54

Ring
109 338191 1.04 1.26

Weight
110 338195 43.31 52.41

On Lock Pcb
111 338179 7.35 8.89

Weight Pin
112 338192 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M5
113 306061 1.05 1.27

Leaf Spring
114 338193 1.05 1.27

Drukveerhouder
115 328906 6.45 7.80

Basisplaat
116 338190 10.35 12.52

Weight Bumper
117 338194 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
118 990079 1.05 1.27

Vilt Pakking (d)
119 339050 2.25 2.72

Crank Cover
120 338161 4.05 4.90

Bout M5x18
121 338177 1.04 1.26

Change Lever
122 338159 2.10 2.54

Lever Spring
123 337567 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
124 959149 1.04 1.26

O-ring (s-18)
125 878885 1.05 1.27

Lever Shaft Holder
126 338158 4.20 5.08

RING D20 (10 STUKS)
127 939547 3.90 4.72

O-ring (i.d. 74.5)
128 326257 3.30 3.99

Change Plate
129 338156 1.20 1.45

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
130 986940 1.05 1.27

Vilt Pakking
131 324544 1.65 2.00

Valve
132 339048 1.20 1.45

Felt Packing (a)
133 339054 1.04 1.26

Crank Case
134 338143 61.33 74.20

Olie Keerring
135 313050 3.90 4.72

Slip Clutch Ass'y
136 338178 51.29 62.06

Bevel Pinion
137 338150 7.65 9.26

Inlegspie 3x3x8
138 944109 1.70 2.06

Collar
139 338151 1.20 1.45

Kogellager 6002dducmps2s
140 6002DD 7.05 8.53

Ring
141 313058 1.05 1.27

Ring (a)
142 313053 3.60 4.36

Tandwiel Houder
143 321281 17.88 21.63

Pin
144 320343 3.30 3.99

Veer
145 321282 1.65 2.00

Tweede Tandwiel
146 338152 13.05 15.79

Vulring
147 321283 14.30 17.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
148 629VVM 5.85 7.08

Ring
149 944525 1.05 1.27

Olie Keerring
150 971745 4.50 5.44

First Gear
151 338145 30.11 36.44

Tweede Tandwiel
152 338146 4.80 5.81

Naaldlager
153 939299 10.65 12.89

Seal Packing
154 338167 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
155 321313 1.65 2.00

Gear Cover
156 338169 32.18 38.93

Vet (tube 30 Gram)
501 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
502 339060

Niet meer leverbaar
503 971786

Vet Tube 70 Gram
601 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
602 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 320859

Niet meer leverbaar
604 318085

Niet meer leverbaar
605 313448

Niet meer leverbaar
606 313456

Niet meer leverbaar
607 313449

Niet meer leverbaar
608 313457

Niet meer leverbaar
609 313450

Niet meer leverbaar
610 313458

Niet meer leverbaar
611 313451

Niet meer leverbaar
612 313459

Niet meer leverbaar
613 313452

Niet meer leverbaar
614 313460

Niet meer leverbaar
615 313453

Niet meer leverbaar
616 313461

Niet meer leverbaar
617 313454

Niet meer leverbaar
618 313462

Niet meer leverbaar
619 313455

Niet meer leverbaar
620 313463

Niet meer leverbaar
621 944460

Niet meer leverbaar
622 944461

Niet meer leverbaar
623 993038

Niet meer leverbaar
624 944500

Niet meer leverbaar
625 944477

Niet meer leverbaar
626 313465

Niet meer leverbaar
627 955994

Niet meer leverbaar
628 955995

Niet meer leverbaar
629 955996

Niet meer leverbaar
630 955997

Niet meer leverbaar
631 955998

Niet meer leverbaar
632 955999

Niet meer leverbaar
633 956000

Niet meer leverbaar
634 956001

Niet meer leverbaar
635 955154

Niet meer leverbaar
636 955166

Niet meer leverbaar
637 955155

Niet meer leverbaar
638 955167

Niet meer leverbaar
639 956002

Niet meer leverbaar
640 956003

Niet meer leverbaar
641 955157

Niet meer leverbaar
642 955168

Niet meer leverbaar
643 956004

Niet meer leverbaar
644 956005

Niet meer leverbaar
645 955159

Niet meer leverbaar
646 955169

Niet meer leverbaar
647 313466

Niet meer leverbaar
648 313467

Niet meer leverbaar
649 956009

Niet meer leverbaar
650 955165

Niet meer leverbaar
651 321813

Niet meer leverbaar
652 313468

Niet meer leverbaar
653 303334

Niet meer leverbaar
654 313469

Niet meer leverbaar
655 313470

Niet meer leverbaar
656 313471

Niet meer leverbaar
657 313472

Niet meer leverbaar
658 313473

Niet meer leverbaar
659 313474

Niet meer leverbaar
660 313475

Niet meer leverbaar
661 313476

Niet meer leverbaar
662 313478

Niet meer leverbaar
663 313477

Niet meer leverbaar
664 313479

Niet meer leverbaar
665 956006

Niet meer leverbaar
666 956007

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.