Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH45SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH45SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Front Cap
1 318758 3.00 3.63

Retainer Ring D35
2 318757 6.45 7.80

Front Washer (a)
3 318756 4.80 5.81

Bumper Ring
4 318755 3.30 3.99

Ontgrendelgrip
5 318754 5.85 7.08

Vergrendelpal
6 313069 20.49 24.79

Saddle Key Holder
7 318752 61.33 74.20

Veerring
8 318753 6.45 7.80

Inbusbout M8x30 (nylon)
9 306437 1.35 1.63

Ring
10 986892 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
11 319075

Niet meer leverbaar
12 319074

Stofvanger
13 318759 1.65 2.00

Front Cover
14 318751 201.44 243.74

Damper (b)
15 318762 4.80 5.81

O-ring (1as-60)
16 956996 3.00 3.63

O-ring
17 986882 10.20 12.34

Tweede Hamer
18 318743 71.50 86.52

Konisch Rondsel
19 318551 32.18 38.93

Inlegspie 3x3x8
20 944109 1.70 2.06

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
21 6202DD 6.75 8.17

Ring
22 313058 1.05 1.27

Ring (a)
23 318552 6.45 7.80

Tandwielhouder
24 318554 10.20 12.34

Veer (c)
25 318555 7.95 9.62

Naaldpin D6x6
26 313057 4.20 5.08

Tweede Tandwiel
27 318553 37.95 45.92

Opvulring
28 318556 15.13 18.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
29 629VVM 5.85 7.08

Slipkoppeling Kompleet
30 318550 125.40 151.73

Spie
31 945072 1.35 1.63

Ring
32 944525 1.05 1.27

Nylock Bout M5x16
33 313082 1.05 1.27

Afstandsbus
34 991711 1.05 1.27

Krukashuisdeksel
35 318584 21.31 25.79

Rubber Pakking
36 313084 2.55 3.09

Krukashuis
37 318543 43.86 53.07

Plaat
38 980750 17.05 20.63

Handelrubber
39 980727 14.10 17.06

Inbusbout Hd M5x16
40 878181 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
41 939542 1.50 1.82

Krukas
42 318544 43.86 53.07

Kogellager 6205dducmps2s
43 6205DD 10.35 12.52

Veerring
44 965469 1.05 1.27

Lagerdeksel
45 318548 2.55 3.09

Tweede Tandwiel
46 318545 13.80 16.70

Eerste Tandwiel
47 318546 22.00 26.62

Drukring
48 318547 1.65 2.00

Ring
49 967261 1.05 1.27

Pakking
50 318549 2.55 3.09

Naaldlager
51 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
52 318595 35.06 42.43

Damper Washer
53 993235 12.45 15.06

Niet meer leverbaar
54 318745

Niet meer leverbaar
55 318746

Niet meer leverbaar
56 318748

Niet meer leverbaar
57 318747

Borgring D40
58 318582 5.10 6.17

Kogellager 6008cm
59 6008CM 13.80 16.70

Niet meer leverbaar
60 318749

Nylock Bout M6x35
61 318451 1.65 2.00

O-ring
62 985779 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
64 318741

Niet meer leverbaar
65 318740

Inlegspie 3x3x20
66 971750 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 318742

O-ring (fpm 710)
68 318917 6.45 7.80

Zuiger
69 985772 52.53 63.56

Drijfstang
70 318557 43.86 53.07

Naaldlager Nsk Aj50 1203
71 980756 10.65 12.89

Pin
72 955593 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
73 318574

Beugel Voor Zijhandgreep (oud 318575)
74A 331096 12.23 14.79

Bout Voor Zijhandgreep
75 318576 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
76 971786

Olie Keerring
77 318596 6.45 7.80

Kogellager 6203vvcmps2s
78 6203VV 7.80 9.44

Bus (b)
79 318597 14.03 16.97

Stofring
80 318594 1.65 2.00

Waaier Voor Anker
81 318918 7.95 9.62

Anker 230v
82 360526E 227.43 275.18

Luchtgeleider
83 318633 5.85 7.08

Inbus Hd Tapschroef D5x50
84 953121 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
85 340467E

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
86 958032 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
87 318764

Nylock Bout M6x40
89 318570 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
90 307811

Koolborsteldop
91 318599 3.90 4.72

Koolborsteldop
92 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
93 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
94 980487 5.68 6.87

Inbusstelschroef M5x8
95 938477 1.05 1.27

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
97 305558 1.04 1.26

Lagersluitring
98 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
99 6201VV 6.45 7.80

Afdekrooster
100 318598 35.06 42.43

Tapschroef D5x16 (zwart)
101 303273 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
102 318750

Handgreeppakking
103 318572 1.65 2.00

Afstandsbus
104 991711 1.05 1.27

Handgreep
105 318601 25.30 30.61

Schakelaar
106 313093 14.30 17.30

Handgreepdeksel
107 318602 24.34 29.45

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
108 301653 1.04 1.26

Handgreeppakking (b)
109 318573 2.55 3.09

Snoertule D10.7
110 940778 2.10 2.54

Aansluitklem
111 980063 1.04 1.26

Snoerklem
112 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
113 984750

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
114 500454Z 15.54 18.80

Niet meer leverbaar
115 313142

PLUG (B)
117 318648 12.15 14.70

Kroonsteentje
118 938307 2.13 2.57

PLUG HOLDER
119 318603 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501 318646

Vet (tube 30 Gram)
502 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 944459

Niet meer leverbaar
505 872422

Niet meer leverbaar
506 315871

Niet meer leverbaar
601 985721

Niet meer leverbaar
602 985720

Niet meer leverbaar
603 985722

Niet meer leverbaar
604 991330

Niet meer leverbaar
605 991331

Niet meer leverbaar
606 985724

Niet meer leverbaar
607 985723

Niet meer leverbaar
608 985725

Niet meer leverbaar
609 991332

Niet meer leverbaar
610 991334

Niet meer leverbaar
611 991333

Niet meer leverbaar
612 985727

Niet meer leverbaar
613 985726

Niet meer leverbaar
614 985728

Niet meer leverbaar
615 991335

Niet meer leverbaar
616 985730

Niet meer leverbaar
617 985729

Niet meer leverbaar
618 985731

Niet meer leverbaar
619 991336

Niet meer leverbaar
620 985733

Niet meer leverbaar
621 985732

Niet meer leverbaar
622 985734

Niet meer leverbaar
623 991337

Niet meer leverbaar
624 991338

Niet meer leverbaar
625 985736

Niet meer leverbaar
626 985735

Niet meer leverbaar
627 985737

Niet meer leverbaar
628 991339

Niet meer leverbaar
629 991340

Niet meer leverbaar
630 985739

Niet meer leverbaar
631 985738

Niet meer leverbaar
632 985740

Niet meer leverbaar
633 991341

Niet meer leverbaar
641 985752

Niet meer leverbaar
642 985753

Niet meer leverbaar
643 944477

Niet meer leverbaar
644 985754

Niet meer leverbaar
645 985755

Niet meer leverbaar
646 992813

Niet meer leverbaar
647 985750

Niet meer leverbaar
648 985751

Niet meer leverbaar
649 955994

Niet meer leverbaar
650 955995

Niet meer leverbaar
651 955996

Niet meer leverbaar
652 955997

Niet meer leverbaar
653 955998

Niet meer leverbaar
654 955999

Niet meer leverbaar
655 956000

Niet meer leverbaar
656 956001

Niet meer leverbaar
657 955154

Niet meer leverbaar
658 955166

Niet meer leverbaar
659 955155

Niet meer leverbaar
660 955167

Niet meer leverbaar
661 956002

Niet meer leverbaar
662 956003

Niet meer leverbaar
663 955157

Niet meer leverbaar
664 955168

Niet meer leverbaar
665 956004

Niet meer leverbaar
666 956005

Niet meer leverbaar
667 955159

Niet meer leverbaar
668 955169

Niet meer leverbaar
669 956008

Niet meer leverbaar
670 955163

Niet meer leverbaar
671 956009

Niet meer leverbaar
672 955165

Niet meer leverbaar
673 992814

Niet meer leverbaar
674 992815

Niet meer leverbaar
675 992816

Niet meer leverbaar
676 992817

Niet meer leverbaar
677 992818

Niet meer leverbaar
678 992819

Niet meer leverbaar
679 903901

Niet meer leverbaar
680 985756

Niet meer leverbaar
681 985757

Niet meer leverbaar
682 985758

Niet meer leverbaar
683 985759

Niet meer leverbaar
684 985760

Niet meer leverbaar
685 981929

Niet meer leverbaar
686 981930

Niet meer leverbaar
687 981931

Niet meer leverbaar
688 985761

Niet meer leverbaar
689 944574

Niet meer leverbaar
690 981922

Niet meer leverbaar
691 981923

Niet meer leverbaar
692 981925

Niet meer leverbaar
693 981926

Niet meer leverbaar
694 981924

Niet meer leverbaar
695 956126

Niet meer leverbaar
696 955181

Niet meer leverbaar
697 955183

Niet meer leverbaar
698 955186

Niet meer leverbaar
700 318085

Vet Tube 70 Gram
701 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
702 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
703 320859

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.