Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH50MR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH50MR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stofvoorkap
1 313415 3.60 4.36

Grip
2 328900 3.30 3.99

Borgring
3 318590 1.65 2.00

Naaldhouder
4 328899 16.64 20.13

VEERRING
5 313419 3.00 3.63

Veerhouder
6 318589 4.80 5.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x25
7 985479 2.55 3.09

Voorhuis
8 318587 22.83 27.62

O-ring (s-70)
9 878863 2.40 2.90

Olie Keerring
10 318588 6.45 7.80

Kunststofring
11 318586 6.45 7.80

Urethane Ring Houder
12 318585 3.30 3.99

Borgring D40
13 318582 5.10 6.17

Kogellager 6008cm
14 6008CM 13.80 16.70

Lagerbus
15 318581 25.30 30.61

Borgring
16 328884 3.30 3.99

Retainer Damper
17 328883 3.30 3.99

Naaldrol D8x20
18 313421 5.25 6.35

Opnameschacht
19 328882 154.55 187.01

O-ring
20 986104 1.05 1.27

Tweede Hamer
21 328885 19.94 24.12

Demper Ring
22 328886 7.65 9.26

Demperring
23 328887 3.30 3.99

Demperhouder
24 328888 12.15 14.70

Naaldpin D8x6
25 328891 1.65 2.00

Cylinder
26 328889 116.74 141.25

Borgveer
27 328895 4.80 5.81

Borgbus
28 318562 6.45 7.80

Drukveerhouder (b)
29 329330 32.18 38.93

Koppelings Veer
30 328893 3.15 3.81

Slagstuk
31 328890 18.15 21.96

O-ring
32 328880 4.80 5.81

Slipkoppeling
33 328894 61.33 74.20

Zuigerpin
34 328879 4.80 5.81

Zuiger
35 328877 7.05 8.53

Drijfstang
36 328878 7.05 8.53

Cylinderhuis
37 328896 64.21 77.70

Inbusbout M8x35
38 990083 1.05 1.27

O-ring
39 985779 2.40 2.90

Borgring
40 328897 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
41 328898

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
43 983162 1.05 1.27

Omschakelknop (oud 321309)
44A 331545 3.75 4.54

Handel Houder
45 328901 3.30 3.99

Veer
46 321310 1.65 2.00

Spindelblokkeeringsknop
47 321311 1.65 2.00

Pin D2 X 10
48 321312 1.65 2.00

Retaining Ring
49 311229 1.05 1.27

Overbrengings Schacht
50 324934 20.49 24.79

O-ring (p-16)
51 873095 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
52 318574

Achterschild
53 328928 26.26 31.78

Inbusschroef
54 998485 1.05 1.27

Beugel Voor Zijhandgreep (oud 318575)
55A 331096 12.23 14.79

Handgreep (a+b)
56 328920 27.23 32.94

Bout Voor Zijhandgreep
57 318576 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
58 971786

Onderdeksel
59 328909 15.54 18.80

Imbusbout Hd M5x12
61 998471 1.05 1.27

Tapschroef D5x30 Met Ring Zwart
63 328707 1.05 1.27

Plaat
64 980750 17.05 20.63

Handelrubber
65 980727 14.10 17.06

Schroef D5x25 Met Ring (zwart)
66 305558 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
67 990079 1.05 1.27

Afstandsbus
68 991711 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
69 307028 1.05 1.27

Schakelaar (oud 992812)
70 990941 26.40 31.94

Kroonsteentje
71 938307 2.13 2.57

Aansluitklem
72 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.1
73 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
73 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
74 984750

Snoerklem
75 960266 1.04 1.26

Cord Clip
75 981987Z 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
76 500235Z

Niet meer leverbaar
76 500390Z

Niet meer leverbaar
76 500391Z

Niet meer leverbaar
76 500408Z

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
77 877314 1.95 2.36

Veerring D12 (10 Stuks)
78 939542 1.50 1.82

Krukas
79 328868 46.75 56.57

Inlegspie 3x3x25
80 328869 1.65 2.00

Ring D40
81 948227 1.35 1.63

Kogellager 6204dducmps2s
82 6204DD 9.00 10.89

O-ring (b)
83 985765 1.95 2.36

Olie Keerring
84 328867 4.80 5.81

Schroef M5x16
85 994192 1.04 1.26

Krukashuis Deksel
86 328908 14.99 18.13

Inlegspie 3x3x8
87 944109 1.70 2.06

Konisch Rondsel
88 328873 23.93 28.95

Vulring
89 328874 11.25 13.61

Olie Keerring
90 328867 4.80 5.81

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
91 6202DD 6.75 8.17

Ring
92 313058 1.05 1.27

Ring (a)
93 318552 6.45 7.80

Tandwielhouder
94 318554 10.20 12.34

Veer (c)
95 329095 1.65 2.00

Naaldpin D6x6
96 313057 4.20 5.08

Tweede Tandwiel
97 328875 35.06 42.43

Afstandbusje
98 328876 14.30 17.30

Kogellager 629vvmc2eps2l
99 629VVM 5.85 7.08

Ring
100 944525 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
101 328872

Pakking
102 328881 3.30 3.99

Tandwiel Huis
103 328916 43.86 53.07

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
104 986940 1.05 1.27

Krukashuis
105 328866 84.56 102.32

Eerste Tandwiel
106 328870 29.15 35.27

Tweede Tandwiel
107 328871 12.15 14.70

Naaldlager
108 939299 10.65 12.89

Inbus Hd Tapschroef D5x50
109 953121 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
110 340712E 96.25 116.46

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
111 958032 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
112 321313 1.65 2.00

Plaat
113 980750 17.05 20.63

Handelrubber
114 980727 14.10 17.06

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
115 6202DD 6.75 8.17

Sluitring
116 980700 1.04 1.26

Waaier Voor Anker
117 318918 7.95 9.62

ANKER 110-115 VOLT
118 360819C 198.28 239.91

Anker 230v
118 360819E 198.28 239.91

Luchtgeleider
119 328917 3.30 3.99

Lagersluitring
120 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
121 6201VV 6.45 7.80

Magneet
122 301797 6.75 8.17

Koolborstelhouder (oud 500301)
123 980487 5.68 6.87

Koolborstel (2 Stuks)
124 999044 4.50 5.44

Koolborsteldop
125 940540 1.04 1.26

Behuizing
126 328915 49.64 60.06

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
127 999074 14.40 17.42

Inbusstelschroef M5x8
128 938477 1.05 1.27

Lagerhouder
129 328918 9.30 11.25

Afdekrooster
130 328919 12.15 14.70

Houder Voor Controller Circuit
131 328914 4.80 5.81

Toerenregelaar 110 Volt
132 328911 122.51 148.24

Toerenregelaar 220-240 Volt
132 328913 122.51 148.24

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
134 326541 1.65 2.00

Vet (tube 30 Gram)
501 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
502 328921

Vet Tube 70 Gram
601 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
602 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 320859

Niet meer leverbaar
604 318085

Niet meer leverbaar
605 313448

Niet meer leverbaar
606 313456

Niet meer leverbaar
607 313449

Niet meer leverbaar
608 313457

Niet meer leverbaar
609 313450

Niet meer leverbaar
610 313458

Niet meer leverbaar
611 313451

Niet meer leverbaar
612 313459

Niet meer leverbaar
613 313452

Niet meer leverbaar
614 313460

Niet meer leverbaar
615 313453

Niet meer leverbaar
616 313461

Niet meer leverbaar
617 313454

Niet meer leverbaar
618 313462

Niet meer leverbaar
620 313463

Niet meer leverbaar
628 944477

Niet meer leverbaar
629 313465

Niet meer leverbaar
630 955994

Niet meer leverbaar
631 955995

Niet meer leverbaar
632 955996

Niet meer leverbaar
633 955997

Niet meer leverbaar
634 955998

Niet meer leverbaar
635 955999

Niet meer leverbaar
636 956000

Niet meer leverbaar
637 956001

Niet meer leverbaar
638 955154

Niet meer leverbaar
639 955166

Niet meer leverbaar
640 955155

Niet meer leverbaar
641 955167

Niet meer leverbaar
642 956002

Niet meer leverbaar
643 956003

Niet meer leverbaar
644 955157

Niet meer leverbaar
645 955168

Niet meer leverbaar
646 956004

Niet meer leverbaar
647 956005

Niet meer leverbaar
648 955159

Niet meer leverbaar
649 955169

Niet meer leverbaar
650 956006

Niet meer leverbaar
651 956007

Niet meer leverbaar
652 956728

Niet meer leverbaar
653 956743

Niet meer leverbaar
654 313466

Niet meer leverbaar
655 313467

Niet meer leverbaar
656 956009

Niet meer leverbaar
657 955165

Niet meer leverbaar
658 321813

Niet meer leverbaar
659 313468

Niet meer leverbaar
660 303334

Niet meer leverbaar
661 930515

Niet meer leverbaar
662 313469

Niet meer leverbaar
663 313470

Niet meer leverbaar
664 313471

Niet meer leverbaar
665 313472

Niet meer leverbaar
666 313473

Niet meer leverbaar
667 313474

Niet meer leverbaar
668 313475

Niet meer leverbaar
669 313476

Niet meer leverbaar
670 313478

Niet meer leverbaar
671 313477

Niet meer leverbaar
672 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.