Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DH52MEY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DH52MEY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 338155 4.80 5.81

Retainer Damper (a)
4 339053 9.75 11.80

Grip
5 338154 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
6 338153

Thrust Plate
7 339051 13.05 15.79

Retainer Spring
8 339052 1.95 2.36

Spring Holder (a)
9 337557 1.20 1.45

O-RING (S-26)
10 872470 1.65 2.00

Cylinder Case Cover
11 338198 14.25 17.24

Imbusbout Hd M5x12
12 998471 1.05 1.27

Borgring D40
13 318582 5.10 6.17

Retaining Ring D68
14 338200 4.95 5.99

Kogellager 6008dducm
15 339063 14.93 18.06

Lagerring
16 338201 1.35 1.63

Olie Keerring
17 318588 6.45 7.80

Cylinder Case
18 338199 21.45 25.95

Inbusbout M8x35
19 990083 1.05 1.27

O-ring (c)
20 338222 1.05 1.27

Retainer Damper Holder
21 338204 5.55 6.72

Retainer Damper
22 338203 4.20 5.08

Damper Sleeve
23 339064 1.05 1.27

Retainer Damper Washer
24 338202 5.40 6.53

Niet meer leverbaar
25 337554

Opnameschacht
26 338205 45.10 54.57

Needle Pin D8
27 338210 1.95 2.36

O-ring
28 986104 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
29 338206

Niet meer leverbaar
30 338207

Demperring
31 328887 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
32 338208

Cylinder
33 338209 44.69 54.07

Striker
34 338214 14.58 17.64

Spring Holder (b)
36 338211 15.54 18.80

Lock Spring Washer
37 338216 1.20 1.45

Lock Spring
38 338217 1.50 1.82

Lock Sleeve
39 338215 1.20 1.45

Clutch Spring
40 338212 1.50 1.82

Clutch
41 338213 37.81 45.75

Sleeve
42 338218 1.04 1.26

Slider
43 338235 3.45 4.17

Metal (a)
44 338219 10.65 12.89

Metal Washer
45 338220 1.05 1.27

Bevel Gear
46 338221 13.80 16.70

O-ring
47 328880 4.80 5.81

Zuigerpin
48 338228 4.35 5.26

Zuiger
49 328877 7.05 8.53

Drijfstang
50 328878 7.05 8.53

Lagersluitring
51 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
52 6201VV 6.45 7.80

Tapschroef D5x60
53 961501 1.04 1.26

Stator Sensor Pcb Set 100-127 Volt
54 340898 41.39 50.08

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
54 340899 41.39 50.08

Stator Fet Pcb Set 100-127 Volt
54 340921 42.35 51.24

Behuizing
55 338168 22.96 27.78

Stofafdichting
56 333225 1.05 1.27

Packing (b)
57 339065 1.04 1.26

Achterhuis
58 338170 2.40 2.90

Inbusschroef
59 998485 1.05 1.27

Sluitring
61 980700 1.04 1.26

Rotor
62 360992 149.19 180.52

Regelaar 100-127 Volt
63 338188 96.94 117.29

Regelaar 220-240 Volt
63 338189 96.94 117.29

Regelaar 100-127 Volt
63 339186 96.11 116.30

Rubber Sheet (c)
64 339056 2.25 2.72

Rubber Sheet (a)
65 339055 1.04 1.26

Rubber Sheet (d)
66 339057 1.65 2.00

Panel Ass'y
67 338184 14.40 17.42

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
68 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
69 991711 1.05 1.27

Handle (a)
70 338173 5.55 6.72

Filter Pcb Set 100-127 Volt
71 338180 12.45 15.06

Filter Pcb Set 220-240 Volt
71 338181 12.45 15.06

Houder
72 310123 11.85 14.34

Dempingrubber
73 310124 4.20 5.08

Onderdeel Hangreep
74 338162 1.04 1.26

Bellows
75 338176 4.80 5.81

Trigger
76 337588 1.04 1.26

Schakelaar
77 337587 13.95 16.88

Handle (b)
78 338174 5.55 6.72

Tapschroef D4x25 Zwart
79 307028 1.05 1.27

Filter Packing
80 339058 1.20 1.45

Terminal
81 958308Z 5.55 6.72

Snoertule D11.2
82 331335 1.20 1.45

Snoertule D10.7
82 940778 2.10 2.54

Snoerklem
83 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 984750

Niet meer leverbaar
85 321537

Niet meer leverbaar
85 337366

Niet meer leverbaar
85 500453Z

Niet meer leverbaar
85 500457Z

Niet meer leverbaar
85 500469Z

Niet meer leverbaar
85 500483Z

Niet meer leverbaar
85 500503Z

Niet meer leverbaar
85 930053

Handle Shaft
86 338175 1.04 1.26

Back Cover
87 338197 7.35 8.89

Schroef M5x16
88 994192 1.04 1.26

Drukknop
90 338171 1.05 1.27

Veer
91 338172 1.05 1.27

On Lock Pcb (a) Ass'y
92 338185 8.70 10.53

Packing (a)
93 339059 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
94 330209

Wing Bolt
95 337577 1.04 1.26

Mount
97 338239 4.35 5.26

Moer M6 (10st)
98 949556 1.05 1.27

Bout Voor Zijhandgreep
99 333227 13.58 16.43

Band
100 338238 6.00 7.26

Veerring D12 (10 Stuks)
101 939542 1.50 1.82

Krukas
102 338224 26.68 32.28

Inlegspie 3x3x25
103 328869 1.65 2.00

Ring D40
104 948227 1.35 1.63

Kogellager 6204dducmps2s
105 6204DD 9.00 10.89

O-ring (f)
106 338227 1.05 1.27

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
107 949859 1.20 1.45

Weight Damper
108 339112 2.25 2.72

Weight Ass'y
109 339067 47.44 57.40

Ring
110 338191 1.04 1.26

On Lock Pcb
111 338179 7.35 8.89

Weight Pin
112 338192 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M5
113 306061 1.05 1.27

Leaf Spring
114 338187 1.05 1.27

Drukveerhouder
115 328906 6.45 7.80

Basisplaat
116 338190 10.35 12.52

Weight Bumper
117 338194 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
118 990079 1.05 1.27

Vilt Pakking (d)
119 339050 2.25 2.72

Crank Cover
120 338237 4.35 5.26

Bout M5x18
121 338177 1.04 1.26

Change Lever
122 338159 2.10 2.54

Lever Spring
123 337567 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
124 959149 1.04 1.26

O-ring (s-18)
125 878885 1.05 1.27

Lever Shaft Holder
126 338236 9.45 11.43

RING D20 (10 STUKS)
127 939547 3.90 4.72

O-ring (a)
128 338160 1.05 1.27

Change Plate
129 338234 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
130 986940 1.05 1.27

Felt Packing (a)
131 339062 1.04 1.26

Cap Screw
132 339061 6.75 8.17

Valve
133 995396 1.80 2.18

Olie Keerring
134 328867 4.80 5.81

Crank Case
135 338223 39.74 48.08

Slip Clutch Ass'y
136 338242 62.84 76.03

Bevel Pinion
137 338229 7.80 9.44

Inlegspie 3x3x8
138 944109 1.70 2.06

Collar
139 338230 1.35 1.63

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
140 6202DD 6.75 8.17

Ring
141 313058 1.05 1.27

Ring (a)
142 338231 2.25 2.72

Tandwielhouder
143 318554 10.20 12.34

Naaldpin D6x6
144 313057 4.20 5.08

Veer (c)
145 329095 1.65 2.00

Tweede Tandwiel
146 338232 13.95 16.88

Spacer
147 338233 12.75 15.43

First Gear
149 338225 31.08 37.60

Tweede Tandwiel
150 338226 5.70 6.90

Kogellager 629vvmc2eps2l
151 629VVM 5.85 7.08

Ring
152 944525 1.05 1.27

Seal Packing
153 338240 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
154 321313 1.65 2.00

Gear Cover
155 338241 17.60 21.30

Vet (tube 30 Gram)
501 981840 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
502 339066

Niet meer leverbaar
503 971786

Vet Tube 70 Gram
601 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
602 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
603 320859

Niet meer leverbaar
604 318085

Niet meer leverbaar
605 313448

Niet meer leverbaar
606 313456

Niet meer leverbaar
607 313449

Niet meer leverbaar
608 313457

Niet meer leverbaar
609 313450

Niet meer leverbaar
610 313458

Niet meer leverbaar
611 313451

Niet meer leverbaar
612 313459

Niet meer leverbaar
613 313452

Niet meer leverbaar
614 313460

Niet meer leverbaar
615 313453

Niet meer leverbaar
616 313461

Niet meer leverbaar
617 313454

Niet meer leverbaar
618 313462

Niet meer leverbaar
619 313455

Niet meer leverbaar
620 313463

Niet meer leverbaar
621 944460

Niet meer leverbaar
622 944461

Niet meer leverbaar
623 993038

Niet meer leverbaar
624 944500

Niet meer leverbaar
625 944477

Niet meer leverbaar
626 313465

Niet meer leverbaar
627 955994

Niet meer leverbaar
628 955995

Niet meer leverbaar
629 955996

Niet meer leverbaar
630 955997

Niet meer leverbaar
631 955998

Niet meer leverbaar
632 955999

Niet meer leverbaar
633 956000

Niet meer leverbaar
634 956001

Niet meer leverbaar
635 955154

Niet meer leverbaar
636 955166

Niet meer leverbaar
637 955155

Niet meer leverbaar
638 955167

Niet meer leverbaar
639 956002

Niet meer leverbaar
640 956003

Niet meer leverbaar
641 955157

Niet meer leverbaar
642 955168

Niet meer leverbaar
643 956004

Niet meer leverbaar
644 956005

Niet meer leverbaar
645 955159

Niet meer leverbaar
646 955169

Niet meer leverbaar
647 956006

Niet meer leverbaar
648 956007

Niet meer leverbaar
649 956728

Niet meer leverbaar
650 956743

Niet meer leverbaar
651 313466

Niet meer leverbaar
652 313467

Niet meer leverbaar
653 956009

Niet meer leverbaar
654 955165

Niet meer leverbaar
655 321813

Niet meer leverbaar
656 313468

Niet meer leverbaar
657 303334

Niet meer leverbaar
658 930515

Niet meer leverbaar
659 313469

Niet meer leverbaar
660 313470

Niet meer leverbaar
661 313471

Niet meer leverbaar
662 313472

Niet meer leverbaar
663 313473

Niet meer leverbaar
664 313474

Niet meer leverbaar
665 313475

Niet meer leverbaar
666 313476

Niet meer leverbaar
667 313478

Niet meer leverbaar
668 313477

Niet meer leverbaar
669 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.