Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS14DBL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS14DBL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 311959 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
2 331914

Slipkoppeling Compleet
3 331709 117.78 142.51

Slipkoppeling Compleet
3A 334974 103.81 125.61

Voorkap
4 331880 17.40 21.05

Kaphouder
5 331881 1.73 2.09

Blokkeerring
9 331885 5.03 6.08

Blokkeerpin (oud 3335222)
9B 335296 1.80 2.18

Veer
10 331886 1.73 2.09

Veer
10A 333523 1.80 2.18

Voorhuis
11 331887 22.90 27.71

Voorhuis
11A 334434 73.29 88.68

Click Veer
12 331905 1.73 2.09

Click Veer
12A 333516 1.80 2.18

Ring (a)
13 331909 1.73 2.09

Borg Ring
14 331903 7.35 8.89

Lock Cam
15 331904 1.73 2.09

Naaldroller Set (6 Stuks)
16 331888 1.73 2.09

Ringtandwiel
17 331889 6.68 8.08

Ringtandwiel
17A 333519 8.10 9.80

Meenemer
18 331890 6.75 8.17

Meenemer
18A 333517 5.10 6.17

Tandwielset (c) (5 Stuks)
19 331891 3.45 4.17

Tandwielset (c) (5 Stuks)
19A 333518 3.45 4.17

Ring (a)
20 331892 1.73 2.09

Tandwielhuis
21 331893 3.45 4.17

Schroeven D3x12 (6 Stuks)
22 315817 6.45 7.80

Schroeven M3x12 (4 Stuks)
22A 320087 5.10 6.17

Schuifarm
23 331894 1.73 2.09

Sliptandring
24 331896 5.03 6.08

Sliptandring
24A 333521 5.10 6.17

Tandwiel (c)
25 331897 6.68 8.08

Tandwielset (b) (4 Stuks)
26 331898 3.45 4.17

Tandwielset (b) (4 Stuks)
26A 333520 3.45 4.17

Kruiskopschroeven D2x3.5 (2 Stuks)
27 330579 1.88 2.27

Tandwiel (b)
28 331899 5.03 6.08

Tandwiel (b)
28A 333524 3.45 4.17

Naaldlager Set (4 Stuks)
29 331926 8.03 9.71

Tandwielset (a) (4 Stuks)
30 331900 13.95 16.88

Tandwielset (a) (4 Stuks)
30A 334441 6.75 8.17

Eerste Ringtandwiel
31 331901 3.45 4.17

Eerste Ringtandwiel
31A 334435 5.10 6.17

Ring (b)
32 322988 1.50 1.82

Motor Spacer
33 331902 1.73 2.09

Tandwiel Set
34 331710 39.88 48.25

TANDWIEL SET
34A 334975 104.23 126.11

BEHUIZING (A+B)
35 331718 18.84 22.79

Drukknop
36 331907 1.13 1.36

Veld
37 340766 59.05 71.45

WISSELSCHUIF HOOG/LAAG
38B 334267 7.35 8.89

Ledhouder
39 331956 1.80 2.18

Ledhouder
39 339280 4.65 5.63

Schakelaar
40 331715 14.93 18.06

Machineschroef M3x5 Met Ring
41 994532 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
42 313687 1.04 1.26

HITACHI PLAATJE
44 329648 1.88 2.27

Display Sheet
45 330662 3.45 4.17

Haak
46 332824 4.58 5.54

Schroef M4
47 327001 1.80 2.18

Moer M4 ( Zwart)
48 327002 1.80 2.18

Pakking
49 330854 1.80 2.18

Regelaar
50 331722 39.19 47.42

Regelaar
50A 333690 39.19 47.42

Draagriem (zwart)
51 306952 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
52 329083

Niet meer leverbaar
52 329901

Niet meer leverbaar
53 331721

Niet meer leverbaar
54 331720

Bedrading+schakelaar
54A 333437 150.84 182.51

Clutch Parts Set (old 331882/83/84)
55 332546 11.10 13.43

Veer (a)
56 334432 3.45 4.17

Borgring
57 334433 3.45 4.17

Pin Set (6 St)
58 333539 8.10 9.80

KRIMPKOUS
59 336090 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
502 331906

Niet meer leverbaar
503 983006

Beschermkapje Voor Batterij
504 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
505 323230

Niet meer leverbaar
506 336471

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 336475

Niet meer leverbaar
601 303709

Niet meer leverbaar
601 310331

Niet meer leverbaar
602 306927

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.