Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS14DBL2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS14DBL2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1A 370909

Niet meer leverbaar
2 339721

Niet meer leverbaar
2 339723

Gear Box Ass'y Ds14/18dbl2 Since 10.2016 (old 3397
3A 371792 109.86 132.93

Retaining Ring For D30 Shaft
4 339736 1.04 1.26

Instelring
5 339740 12.00 14.52

Metal
6 339741 2.25 2.72

As
7 339743 19.25 23.29

Veerplaat
8 339744 1.50 1.82

Nut
9 339745 1.95 2.36

Spring
10 339746 1.95 2.36

Druk Plaat
11 339747 1.65 2.00

Pin Set (6 St)
12 333539 8.10 9.80

Stopper
13 339748 1.50 1.82

Veer
14 331886 1.73 2.09

Rubber Beschermkapje
15 339749 2.70 3.27

Sleeve Cap
15A 371795 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
16 339751

Front Case (old 339751)
16A 371794 35.61 43.09

Ring (b)
17 328717 1.80 2.18

Lock Ring
18 339752 6.90 8.35

Roller
19 319744 1.65 2.00

Ring Gear
20 339753 5.25 6.35

Carrier
21 339754 6.45 7.80

Planet Gear (b) Set
22 339774 3.45 4.17

Ring (a)
23 331892 1.73 2.09

Kruiskopschroeven D2 (2 Stuks)
24 331895 1.73 2.09

Shift Arm
25 339755 1.35 1.63

Tapschroef D4x30 Zwart
26 305490 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
27 339756

Schroeven M3x12 (4 Stuks)
28 320087 5.10 6.17

Pinion (c)
29 339757 4.80 5.81

Slide Ring Gear
30 339758 5.40 6.53

Pinion (b)
31 339759 4.80 5.81

Naaldlager Set (4 Stuks)
32 331926 8.03 9.71

Tandwielset (a) (4 Stuks)
33 334441 6.75 8.17

First Ring Gear
34 339760 4.05 4.90

Washer (b)
35 339761 1.04 1.26

Motor Spacer
36 339762 1.50 1.82

Rotor Pinion Set
37 339763 61.19 74.04

Housing Set (a b) (old 339765)
38B 378274 13.75 16.64

Housing Set (a b) (old 339765)
38A 378274 13.75 16.64

Schroef D3 X 16
39 313687 1.04 1.26

Bedrading+schakelaar
41A 370833 109.31 132.27

Schroef M4
42 327001 1.80 2.18

Haak
43 332824 4.58 5.54

WISSELSCHUIF HOOG/LAAG
44 334267 7.35 8.89

Moer M4 ( Zwart)
45 327002 1.80 2.18

Draagriem (zwart)
46 306952 4.05 4.90

Pushing Button
47 339768 1.04 1.26

Battery Terminal
48 339769 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
49 329083

Niet meer leverbaar
49 335786

Schakelaar
55 370151 18.98 22.96

Bedrading+schakelaar (oud 339765+339767)
56 370837 129.80 157.06

Sleeve Nut M8
57 371796 2.70 3.27

Gear Box Ass'y Ds14dbl2 Till 9.2016 (old 339738)
58 371786 109.86 132.93

Side Handle Set Ds14dbl2 Till 9.2016 (old 339771)
59 371790 44.41 53.74

Side Handle Ds/dv14dbl2 Since 10.2016 (old 339771)
502A 371798 14.55 17.61

Beschermkapje Voor Batterij
503 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
504 983006

Niet meer leverbaar
505 339778

Niet meer leverbaar
506 336471

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 339776

Niet meer leverbaar
601 955657

Niet meer leverbaar
602 955659

Niet meer leverbaar
603 955674

Niet meer leverbaar
604 983004

Niet meer leverbaar
605 983011

Niet meer leverbaar
606 303709

Niet meer leverbaar
607 306927

SCREW SET M4
608 370651 4.05 4.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.