Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS14DFL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS14DFL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 311959 1.50 1.82

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 324503 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
2 322167

Niet meer leverbaar
2 324205

Niet meer leverbaar
2 330733

Slipkoppeling Compleet
3 330801 76.04 92.01

Instelring
4 324114 6.45 7.80

Instelring
4 330804 14.70 17.79

Veerplaat
5 324108 4.80 5.81

Kaphouder
6 324109 3.30 3.99

Veer
7 324110 3.30 3.99

Ring (d)
8 324347 3.30 3.99

Voorhuis
9 330802 42.76 51.74

Voorhuis (oud 324491 & 332026)
9A 333314 16.78 20.30

Stalen Kogel
10 306936 1.05 1.27

Ringtandwiel
11 324111 4.80 5.81

RINGTANDWIEL
11A 332027 5.03 6.08

Tandwielset (c) (3 Stuks)
12A 332028 3.38 4.08

Ring (a)
13 324349 3.30 3.99

TANDWIELHUIS
14 324501 4.80 5.81

KRUISKOPSCHROEVEN D3X12 (4 STUKS)
15 324357 1.65 2.00

Schuifarm
16 324115 3.30 3.99

Sliptandring
17 324351 4.80 5.81

Sliptandring
17A 332030 6.68 8.08

Tandwiel (c)
18 324112 4.80 5.81

TANDWIEL (C)
18A 332029 3.38 4.08

Tandwielset (b) (3 Stuks)
19A 332031 1.73 2.09

TANDWIEL (B)
20A 332032 3.38 4.08

Tandwielset (a) (3 Stuks)
21A 332034 3.38 4.08

EERSTE RINGTANDWIEL
22A 332033 3.38 4.08

Ring (b)
23 324355 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
24 324495

Motor
25 324483 24.75 29.95

Spacer
26 324485 1.05 1.27

Schroef D3 X 16
27 313687 1.04 1.26

Machine Schroef M4x6 (met Ring)
29 317333 1.50 1.82

Behuizing (a+b)
30A 324482 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
30 328498

BEDRADING
31 324484 1.05 1.27

INTERNE BEDRADING ROOD 140L
32 324499 1.05 1.27

Schakelaar Regel-electronic
33 324498 25.30 30.61

Drukknopje
34 324117 1.05 1.27

Stalen Washer
35 323229 1.35 1.63

INTERNAL WIRE FERRITE SET
35A 334856 3.15 3.81

Wisselschuif
36 324116 1.05 1.27

Haak
38 320287 4.80 5.81

Moer M5
39 320288 1.65 2.00

Draagriem (zwart)
40 306952 4.05 4.90

Houder
41 315141 1.20 1.45

HAAKVEER
42 319926 1.65 2.00

Special Screw M5 (a)
43 320881 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
44 327728

Niet meer leverbaar
44 327729

Roller Set
46 330803 6.75 8.17

Borg Ring
47 330805 14.03 16.97

Naaldroller Set (a)
48 330806 6.75 8.17

Meenemer
49 330807 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
502 983006

Niet meer leverbaar
503 327727

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.