Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS18DVB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS18DVB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 311959 1.50 1.82

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 324503 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
2 319766

Niet meer leverbaar
2A 320684

Niet meer leverbaar
2 322167

Slipkoppeling Compleet (oud 320926)
3C 323013 87.18 105.48

Niet meer leverbaar
3A 323017

Instelring
4 319755 6.45 7.80

Veerplaat
5 319754 3.30 3.99

Binnenring
6 319743 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
7A 323015

Borgring
8 319741 1.65 2.00

Kaphouder (old 320927)
9B 323014 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
9A 323018

Roller
10 319744 1.65 2.00

Stalen Kogel
11 306936 1.05 1.27

Afstandsring
12 319746 1.65 2.00

Ringtandwiel
13 319745 3.30 3.99

Meenemer
14 319747 3.45 4.17

Meenemer
14A 320929 3.30 3.99

Tandwielset (c) (3 Stuks)
15 319769 1.80 2.18

Ring (a)
16 312704 1.95 2.36

Tandwielhuis
17 319748 3.30 3.99

KRUISKOPSCHROEVEN D3X12 (4 STUKS)
18A 324357 1.65 2.00

Schuifarm
19 319753 3.30 3.99

Sliptandring
20 319750 4.80 5.81

Tandwiel (c)
21 319749 3.30 3.99

Tandwielset (b) (3 Stuks)
22 319768 1.65 2.00

Tandwiel (b)
23 319751 3.30 3.99

Tandwielset (a) (3 Stuks)
24 319767 1.65 2.00

Eerste Ringtandwiel
25 319752 4.80 5.81

Ring (b)
26 312716 1.95 2.36

Motor Spacer
27 316955 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
28 319756

Schroef D3x16
29 991672 1.05 1.27

Machine Schroef M4x6 (met Ring)
31 317333 1.50 1.82

Behuizing (oud 319761)
32C 322503 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
32B 322733

Bedrading Zwart 100l
33 319759 1.05 1.27

Bedrading Zwart 160l
33 320159 1.35 1.63

Bedrading Rood 130l
34 319758 1.05 1.27

Dc-speed Schakelaar (oud 319757)
35A 320091 26.40 31.94

Schakelknop (l+r)
36 319760 1.05 1.27

Krimpkous
37 318247 1.05 1.27

Wisselschuif
38 318234 1.05 1.27

Houder
40 315141 1.20 1.45

Draagriem (zwart)
41 306952 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
42 319762

Niet meer leverbaar
42 319763

Niet meer leverbaar
42 319764

Niet meer leverbaar
42 319765

Niet meer leverbaar
42 322046

LOCK RING
43 320928 10.20 12.34

Haak
44 320287 4.80 5.81

Haak
44 321918 17.60 21.30

Tapschroef D2x6
45 321672 1.65 2.00

Moer M5
46 320288 1.65 2.00

HAAKVEER
47 319926 1.65 2.00

Special Screw M5 (a)
48 320881 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
502 318236

Niet meer leverbaar
503A 322611

Niet meer leverbaar
503B 327727

Niet meer leverbaar
601 873929

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.