Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS18DVF3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS18DVF3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Speciale Schroef M6x23 (linkse Draad)
1 311959 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
2 324205

Niet meer leverbaar
3 324490

Instelring
4 324114 6.45 7.80

Veerplaat
5 324108 4.80 5.81

Kaphouder
6 324109 3.30 3.99

Veer
7 324110 3.30 3.99

Ring (d)
8 324347 3.30 3.99

Voorhuis (oud 324491 & 332026)
9A 333314 16.78 20.30

Stalen Kogel
10 306936 1.05 1.27

RINGTANDWIEL
11A 332027 5.03 6.08

Tandwielset (c) (3 Stuks)
12A 332028 3.38 4.08

Ring (a)
13 324349 3.30 3.99

TANDWIELHUIS
14 324501 4.80 5.81

KRUISKOPSCHROEVEN D3X12 (4 STUKS)
15 324357 1.65 2.00

Schuifarm
16 324115 3.30 3.99

Sliptandring
17A 332030 6.68 8.08

TANDWIEL (C)
18A 332029 3.38 4.08

Tandwielset (b) (3 Stuks)
19A 332031 1.73 2.09

TANDWIEL (B)
20A 332032 3.38 4.08

Tandwielset (a) (3 Stuks)
21A 332034 3.38 4.08

EERSTE RINGTANDWIEL
22A 332033 3.38 4.08

Ring (b)
23 324355 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
24 324495

Niet meer leverbaar
25 324497

Schroef D3 X 16
26 313687 1.04 1.26

Machine Schroef M4x6 (met Ring)
28 317333 1.50 1.82

Behuizing (a+b)
29 324496 20.90 25.29

BEHUIZING (A+B)
29B 329177 22.83 27.62

Bedrading Zwart 100l
30 319759 1.05 1.27

INTERNE BEDRADING ROOD 140L
31 324499 1.05 1.27

Schakelaar Regel-electronic
32 324498 25.30 30.61

Schakelaar Regel-electronic Voor Ds14dvf3/18dvf3
32B 332807 32.31 39.10

SW TERMINAL SET NEW
32C 334887 32.31 39.10

Drukknopje
33 324117 1.05 1.27

Drukknopje
33A 329181 1.05 1.27

Stalen Washer
34 323229 1.35 1.63

Wisselschuif
35 324116 1.05 1.27

Haak
37 320287 4.80 5.81

Moer M5
38 320288 1.65 2.00

Draagriem (zwart)
39 306952 4.05 4.90

Houder
40 315141 1.20 1.45

HAAKVEER
41 319926 1.65 2.00

Special Screw M5 (a)
42 320881 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
43 322882

Niet meer leverbaar
43A 333161

INTERNAL WIRE FERRITE SET
44 334864 7.35 8.89

Niet meer leverbaar
502 983006

Niet meer leverbaar
505A 327727

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.