Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DS36DAWRZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DS36DAWRZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 370909

Niet meer leverbaar
2 339721

Niet meer leverbaar
2 339723

Niet meer leverbaar
2 339724

GEAR BOX ASS'Y
3 372222 139.01 168.21

Retaining Ring For D30 Shaft
4 339736 1.04 1.26

Instelring
5 339740 12.00 14.52

Metal
6 339741 2.25 2.72

As
7 339743 19.25 23.29

Veerplaat
8 339744 1.50 1.82

Nut
9 339745 1.95 2.36

Spring
10 339746 1.95 2.36

Druk Plaat
11 339747 1.65 2.00

Stopper
12 339748 1.50 1.82

Veer
13 331886 1.73 2.09

FRONT CASE
14 372224 44.69 54.07

Sleeve Nut M8
15 371796 2.70 3.27

Sleeve Cap
16 371795 1.80 2.18

Pin Set (6 St)
17 333539 8.10 9.80

Ring (b)
18 328717 1.80 2.18

Lock Ring
19 339752 6.90 8.35

Roller
20 319744 1.65 2.00

Ring Gear
21 339753 5.25 6.35

Carrier
22 339754 6.45 7.80

Planet Gear (b) Set
23 339774 3.45 4.17

Ring (a)
24 331892 1.73 2.09

SHIFT DOG
25 372226 8.85 10.71

Kruiskopschroeven D2 (2 Stuks)
26 331895 1.73 2.09

Shift Arm
27 339755 1.35 1.63

REAR CASE
28 372225 2.25 2.72

Schroeven M3x12 (4 Stuks)
29 320087 5.10 6.17

Tapschroef D4x30 Zwart
30 305490 1.04 1.26

Pinion (c)
31 339757 4.80 5.81

Slide Ring Gear
32 339758 5.40 6.53

Pinion (b)
33 339759 4.80 5.81

Naaldlager Set (4 Stuks)
34 331926 8.03 9.71

Tandwielset (a) (4 Stuks)
35 334441 6.75 8.17

First Ring Gear
36 339760 4.05 4.90

Washer (b)
37 339761 1.04 1.26

Motor Spacer
38 339762 1.50 1.82

ROTOR PINION SET
39 361070 60.78 73.54

HOUSING SET (A+B)
40A 373160 15.26 18.47

WIRING ASS'Y
41 373161 117.70 142.42

Schroef M4
42 327001 1.80 2.18

HAAK
43 372229 2.85 3.45

WISSELSCHUIF HOOG/LAAG
44 334267 7.35 8.89

Moer M4 ( Zwart)
45 327002 1.80 2.18

Draagriem (zwart)
46 306952 4.05 4.90

Schakelaar
47 370151 18.98 22.96

BATTERY TERMINAL
49 372228 8.25 9.98

Pushing Button
50 339768 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
51 313687 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
53 371750

Niet meer leverbaar
53 372118

Niet meer leverbaar
53 372121M

Niet meer leverbaar
54 373221

Side Handle Ds/dv/18dbl2/dbxl Since 10.2016 (old 3
502 371797 15.13 18.30

Beschermkapje Voor Batterij
503 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
504 983006

Niet meer leverbaar
505 339778

Niet meer leverbaar
506 336471

Niet meer leverbaar
507 336472

Niet meer leverbaar
508 336473

Niet meer leverbaar
509 336474

Niet meer leverbaar
510 339776

Niet meer leverbaar
601 303709

Niet meer leverbaar
601 310331

SCREW SET M4
602 370651 4.05 4.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.