Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki DW25EF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki DW25EF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

BOUGIE BMR6A
2 6699315 13.35 16.15

Bougie (oud 6685086)
2 6699319 8.91 10.78

Cylnder Set (old 001-07355-90)
3 6685493 54.30 65.70

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (oud 017-07350-20)
5 6684896 2.15 2.60

Cylinder Gasket T=1.0 (old 017-07355-20)
5 6685750 2.31 2.80

Piston Ring (old 041-01700-20)
6 6686121 4.45 5.38

Piston Set (old 030-07350-90)
7 6685902 20.11 24.34

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-07350-82)
10 6686219 72.30 87.48

Stop Cord B 190m (old 178-01680-80)
12 6687836 2.31 2.80

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
13 6684599 2.15 2.60

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
13A 6695407 1.15 1.39

Bobine (oud 167-21013-90 & 6687685)
14 6687686 24.20 29.28

Bobine (oud 167-21015-90)
14 6687689 42.20 51.06

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Vliegwiel
22 6687384 16.19 19.59

Maguet Ritir Comb. Fw- (old 155-21014-80)
22 6687385 22.24 26.91

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
23 6684612 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
24 6684611 2.15 2.60

Crank Case Ass'y (old 072-03045-94)
25 6684905 54.45 65.88

Olie Keerring
26 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket(old 090-07350-22)
28 6684904 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
29 6684903 2.15 2.60

Inlaatpakking
41 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
42 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25/ws (oud 994-64050-25)
43 6684617 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
43 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
44 6684616 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-463 (old 455-0740a-90)
45 6690522 80.31 97.18

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
46 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
47 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
48 6690402 10.23 12.37

Luchtfilterkap
48 6690421 13.86 16.77

Cover Fixing Bolt Comp.
49 6698730 3.15 3.81

Screw 5x55 (old 990-11050-552)
50 6694914 1.15 1.39

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
50 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
51 6684864 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
52 6691276 1.15 1.39

Choke Lever 1.5 (old 528-07355-22)
52 6691281 1.15 1.39

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
53 6691239 1.15 1.39

Tank
54A 6601167 8.91 10.78

Tank White (old 591-07350-22/6691519/6691601/04)
54 6691602 15.13 18.30

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
55 6692244 1.15 1.39

Fuel Grommet
56A 6600358 1.04 1.26

Return Grommet (old 6684627)
56 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x65 (old 700-03005-06)
57 6684626 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
58 6684620

Clip D6 (old 680-00070-20)
59 6685198 1.15 1.39

Brandstofleiding
60A 6601181 1.04 1.26

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
60 6684618 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
62 6685049

Niet meer leverbaar
63 6684625

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
64 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
64A 6696574 1.05 1.27

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
65 6695280 1.15 1.39

Ring
66 6685070 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
67 6684662 2.15 2.60

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
68 6684615 2.15 2.60

Caburetor Set Wyj-431 Walbro (old 455-07355-90)
69 6690519 86.36 104.50

Ring
70 6689681 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x20/ps (old 994-63050-204)
71 6684634 2.15 2.60

Bolt (w/flange)
71A 6696574 1.05 1.27

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
72 6695504 1.15 1.39

Bolt (w/flange)
72A 6696574 1.05 1.27

Cilinder Afdekkap (oud 016-07350-20)
91 6685690 5.28 6.38

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07500-20)
91 6685693 4.79 5.79

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
92 6695504 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M6x55 (old 990-51060-553/6696819)
93 6684638 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
93 6695067 1.15 1.39

Ring
94 6684639 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
95A 6699602

Muffler Protector Or (old 738-0735a-20) New
96 6692815 5.78 6.99

Muffler Protector (old 738-0740a-80)
96 6692817 20.11 24.34

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
97A 6695375 1.15 1.39

Deflector (old 132-0735a-20) New
98 6687214 3.30 3.99

Luchtgeleiding
98 6687216 3.30 3.99

Ring
99 6684642 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
99A 6697619

Koppeling Schoen
100 6684643 11.55 13.98

Niet meer leverbaar
100A 6697656

Clutch Spring (old 342-0630b-20)
101 6684644 2.15 2.60

Clutch Spring
101A 6697657 1.04 1.26

Clutch Plate A 0.5 (old 348-0630a-20/6689529)
102 6684645 2.15 2.60

Clutch Plate A (old 348-0602r-20)
102A 6689528 1.15 1.39

Step Bolt (old 357-0075t-20)
103 6684646 2.15 2.60

Step Bolt (old 357-00601-20)
103A 6689627 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
104 6684647 2.15 2.60

Ring
105 6684648 2.15 2.60

Clutch Set
109 6697655 6.76 8.18

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
110 6684682 2.15 2.60

Warmteschild
111 6687265 4.45 5.38

Tapping Screw 4x14 (old 993-48040-142)
112 6684751 2.15 2.60

Ventilatorhuis
113 6687038 16.34 19.77

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
114 6688057 1.15 1.39

Muffler Special Gasket (old 751-06500-20)
115 6692886 1.15 1.39

Tail Pipe Set (old 734-0740a-90)
116 6692716 4.79 5.79

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
117 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-0740a-20) New
118 6692702 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-07365-90) New
119 6692501 14.85 17.97

Warmteschild
120 6687264 3.30 3.99

Muffler Gasket (old 737-0165a-20)
121 6692732 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
131A 6699995

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
132 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
133 6684674 4.29 5.19

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
134 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel
135A 6699997 8.41 10.18

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
136 6684677 8.58 10.38

Cam Plate
137A 6699996 2.55 3.09

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
138 6684679 2.15 2.60

Starthendel
139 6684680 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
140 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
141 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
142 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
143 6684685 4.29 5.19

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
144A 6695375 1.15 1.39

Cam Plate Ass'y
145 6699691 6.10 7.38

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
165 6684690 18.00 21.78

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
165 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
168 6684692 29.19 35.32

Main Jet #43 (old 599-2000w-43/6691847/6691849)
169 6691848 4.45 5.38

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
169 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
173 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
174 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
175 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
176 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
177 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
178 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
179 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
180 6684700 4.29 5.19

Gear Case A Comp. (old 002-32182-80)
201 6685578 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
202 6685593

Clutch Housing Comp. (old 226-71010-80)
203 6688210 19.51 23.61

Gear 2 (old 012-32191-20)
204 6685656 28.44 34.41

Niet meer leverbaar
205 6685702

Wood-ruff Key 3x10x3.7 (old 068-00300-20)
206 6686454 1.15 1.39

Kogellager 6001z
207 6695532 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
208 6695534

Stop Ring C 11, Outer (old 993-50011-002)
209 6695282 1.15 1.39

Gear 4 (old 018-32192-20)
210 6685788 50.21 60.76

Kogellager #7202b
211 6695587 14.21 17.20

Washer C 5.0 (old 040-32120-20)
212 6686065 3.30 3.99

Kogellager 6202z
213 6695559 6.44 7.79

Ring
214 6695206 1.15 1.39

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
215 6695296 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-01006-20)
216 6686455 1.15 1.39

Drive Shaft (old 022-32183-20)
217 6685824 104.51 126.46

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
218 6695339 1.15 1.39

Stop Ring C-13, Outer (old 993-50013-002)
219 6695283 1.15 1.39

Lock Lever Comp. (old 405-32182-81)
220 6689992 8.41 10.18

Lock Lever Spring (old 406-32182-20)
221 6689998 4.45 5.38

Ring
222 6687942 1.15 1.39

Ring
223 6685103 1.15 1.39

Step Bolt (old 793-10200-20)
224 6693366 1.15 1.39

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
225 6695022 1.15 1.39

Ring
226 6695219 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
227 6688643 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
251 6685576

Niet meer leverbaar
252 6685593

Niet meer leverbaar
253 6686684

Shift Guide Spring (old 106-32141-20)
254 6686837 1.15 1.39

Shift Lever (old 108-32141-20)
255 6686862 3.30 3.99

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
256 6688643 1.15 1.39

Steel Ball (old 673-35600-20)
257 6692271 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x8 (old 990-51040-083)
258 6695034 1.15 1.39

Ring
259 6685070 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
261 6695591

Gear 4 (old 018-32192-20)
262 6685788 50.21 60.76

Kogellager #7202b
263 6695587 14.21 17.20

Washer C 5.0 (old 040-32120-20)
264 6686065 3.30 3.99

Kogellager 6202z
265 6695559 6.44 7.79

Ring
266 6695206 1.15 1.39

Stop Ring C-35, Inner (old 993-51035-002/791059)
267 6695296 1.15 1.39

Wood-ruff Key 3x13x5 (old 068-01006-20)
268 6686455 1.15 1.39

Drive Shaft (old 022-32183-20)
269 6685824 104.51 126.46

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
270 6695339 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
271 6686378

Niet meer leverbaar
272 6687314

Stop Ring 20, Inner (old 993-57200-002)
273 6695316 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
274 6695522

Veerring
275A 942827 1.04 1.26

Ring
276 6687320 1.15 1.39

Idle Gear (old 059-32141-20)
277 6686373 64.28 77.77

Niet meer leverbaar
278 6695591

Idle Shaft (old 058-32141-20)
279 6686365 44.31 53.62

Niet meer leverbaar
280 6686423

Stop Ring C-24.inner (old 993-51024-002)
281 6684732 2.15 2.60

Kogellager 609z St
282 6684735 8.58 10.38

Ring
283 6687320 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
284 6686411

Niet meer leverbaar
285 6695591

Counter Shaft (old 063-32192-20)
286 6686427 52.34 63.33

Stop Ring C-13, Outer (old 993-50013-002)
287 6695283 1.15 1.39

Clutch Case Comp. (old 150-32141-80)
288 6687336 40.24 48.69

Clutch Housing Comp. (old 226-32141-80)
289 6688199 12.38 14.97

Throttle Wire 370+45.5 (old 885-71010-80)
301 6693987 4.79 5.79

Niet meer leverbaar
302 6687532

Handle Comp.a (old 258-3210a-82)
303 6688369 36.15 43.74

Handle Grip A (old 165-33130-20/6691224)
304 6687624 5.78 6.99

Throttle Lever (old 101-32120-20)
305 6686799 2.31 2.80

Screw 5x25 (old 990-11050-251/6694895)
306 6694896 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
307 6684965 1.04 1.26

Cord Clamp (old 198-33130-20)
308 6688015 1.15 1.39

Plus Bolt 6x16 (old 990-23060-161)
309 6695019 1.15 1.39

Ring
310 6695219 1.15 1.39

Handle Comp. B (old 259-3210a-80)
311 6688372 13.20 15.97

Handle Grip (old 055-32130-20)
312 6686350 5.28 6.38

Ring
313 6695225 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-3210a-80/6687757)
314 6687431 8.41 10.18

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
315 6694589 2.31 2.80

Button Stop (old 258-11650-20)
316 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
317 6684913 2.15 2.60

Chuck Handle Holder (old 155-3210a-20)
318 6687420 4.45 5.38

Handle Support Comp. (old 265-71000-80)
319 6688404 15.88 19.21

Ring
320 6695219 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
321 6684792

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
322 6695022 1.15 1.39

Ring
323 6695219 1.15 1.39

Handle A Comp (old 258-71020-80) New Jun
324 6688370 30.25 36.60

Throttle Lever (old 060-71020-20)
325 6686401 1.15 1.39

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
326 6695280 1.15 1.39

Screw 4x6 (old 990-11040-061)
327 6694860 1.15 1.39

Throttle Body B (old 884-71020-20)
328 6693818 3.30 3.99

Throttle Body A (old 875-71020-20)
329 6693795 3.30 3.99

Stop Switch Comp. (old 170-71020-80)
330 6687776 8.58 10.38

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
331 6694588 1.15 1.39

Throttle Lever Spring (old 061-71020-20)
332 6686421 1.15 1.39

Throttle Wire 400+30 (old 885-71021-80)
333 6693988 6.28 7.59

Protection Tube 345l (old 164-07034-50)
334 6687535 1.15 1.39

Plus Bolt 6x30 (old 990-23060-301)
351 6695022 1.15 1.39

Ring
352 6695219 1.15 1.39

Handle Comp.a (old 258-3210a-82)
353 6688369 36.15 43.74

Handle Grip A (old 165-33130-20/6691224)
354 6687624 5.78 6.99

Throttle Lever (old 101-32120-20)
355 6686799 2.31 2.80

Screw 5x25 (old 990-11050-251/6694895)
356 6694896 1.15 1.39

Hex. Nut 5 (old 991-01050-011)
357 6684965 1.04 1.26

Cord Clamp (old 198-33130-20)
358 6688015 1.15 1.39

Plus Bolt 6x16 (old 990-23060-161)
359 6695019 1.15 1.39

Ring
360 6695219 1.15 1.39

Handle Comp. B (old 259-3210a-80)
361 6688372 13.20 15.97

Handle Grip (old 055-32130-20)
362 6686350 5.28 6.38

Ring
363 6695225 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 156-3210a-80/6687757)
364 6687431 8.41 10.18

Stop Button Mark (old 925-33176-20)
365 6694589 2.31 2.80

Button Stop (old 258-11650-20)
366 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
367 6684913 2.15 2.60

Throttle Wire 370+45.5 (old 885-71010-80)
368 6693987 4.79 5.79

Niet meer leverbaar
369 6687532

Chuck Handle Holder (old 155-3210a-20)
370 6687420 4.45 5.38

Handle Support Comp. (old 265-71000-80)
371 6688404 15.88 19.21

Ring
372 6695219 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
373 6684792

Screw 5x18/s (old 994-14050-181)
374 6695339 1.15 1.39

Handle A Comp (old 258-71020-80) New Jun
375 6688370 30.25 36.60

Throttle Lever (old 060-71020-20)
376 6686401 1.15 1.39

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
377 6695280 1.15 1.39

Screw 4x6 (old 990-11040-061)
378 6694860 1.15 1.39

Throttle Body B (old 884-71020-20)
379 6693818 3.30 3.99

Throttle Body A (old 875-71020-20)
380 6693795 3.30 3.99

Stop Switch Comp. (old 170-71020-80)
381 6687776 8.58 10.38

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
382 6694588 1.15 1.39

Throttle Lever Spring (old 061-71020-20)
383 6686421 1.15 1.39

Throttle Wire 400+30 (old 885-71021-80)
384 6693988 6.28 7.59

Protection Tube 345l (old 164-07034-50)
385 6687535 1.15 1.39

Combi Box Spanner 10x19 (old 036-29710-11/6685998)
501 6685999 5.11 6.19

Niet meer leverbaar
502 6686379

Niet meer leverbaar
503 6686780

Handle Adaptor (old 076-71020-20)
504 6686620 13.53 16.37

Niet meer leverbaar
505 6693647

Chuck Handle Set (old 059-32120-91)
506 6686372 44.31 53.62

Drill Chuck Ass'y (old 060-32120-91)
507 6686377 80.31 97.18

Chuck Handle Comp. (old 061-32120-81)
508 6686410 4.45 5.38

Symbol Dw25ef(sk) (old 929-0736f-20) New
601 6694670 1.15 1.39

Symbol Mark Dw25ef(sr) (old 929-0736j-20) New
602 6694673 1.05 1.27

Symbol Mark Dw25ef(skp) (old 929-0740k-20) New
603 6694684 1.05 1.27

Symbol Mark Dw25ef(srp) (old 929-0740l-20) New
604 6694685 1.05 1.27

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.