Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki EC1433H


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki EC1433H

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M8x16 (10 Stuks) (oud 949622z)
1 949622 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
2 971392

Niet meer leverbaar
3 886800

Niet meer leverbaar
4 886799

Rotor
5 887742 82.36 99.66

Rotor Flange (a)
6 886798 14.70 17.79

Veld 220-230 Volt
7 340787E 332.34 402.13

Niet meer leverbaar
8 887236

Niet meer leverbaar
9 6204LL

Niet meer leverbaar
10 886784

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
11 990079 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 886797

Niet meer leverbaar
13 887283

Schacht
14 887253 29.70 35.94

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x35
15 324056 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
16 887245

Drijfstang
17 887238 88.41 106.98

Niet meer leverbaar
18 887237

Niet meer leverbaar
19 886781

Zuiger
20 887241 22.96 27.78

Niet meer leverbaar
21 887255

RIDER RING NEW
22 886813 20.76 25.12

Zuigerringset (h)
23 887603 22.28 26.95

Zuigerringset (l)
24 887602 33.55 40.60

Rider Ring
25 887266 30.53 36.94

Zuiger (l)
26 887242 16.78 20.30

Niet meer leverbaar
27 887254

Niet meer leverbaar
28 963383

Niet meer leverbaar
29 887256

Bushing (h)
30 887250 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
31 887235

Inbusbout M4x6
32 305735 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
33 887592

Niet meer leverbaar
34 887593

Cylinder (h)
35 887249 64.08 77.53

Cylinder (h) Ass'y
36 887607 73.29 88.68

Packing (h1)
38 886821 13.35 16.15

O-ring (a)
39 887275 3.45 4.17

O-ring (b)
40 887276 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
41 887606

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
42 949426 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
43 887028

Machineschroef M4x12
44 951039 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 887609

Niet meer leverbaar
46 887599

Niet meer leverbaar
47 887605

Valve Plate (l) Ass'y
48 886819 94.60 114.47

Packing (l2)
49 886816 5.10 6.17

Packing (l1)
50 886815 3.45 4.17

Cylinder (l)
51 887591 82.36 99.66

Bushing (l)
52 887251 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
53 887608

Filter
54 886785 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
55 886786

Tap Tight M4 (w/bolt Washer)
56 887015 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
57 886790

Niet meer leverbaar
58 886791

Propeller Fan
59A 887925 14.16 17.14

Inbusbout M6x8
60 958257 1.05 1.27

Schakelaar
81 887578 11.40 13.79

Operation Panel Sheet
82 887743 3.45 4.17

Schroef M4x12 (10 Stuks)
83 949323 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
84 886745

Control Box
85 887582 463.38 560.68

Snoer
86 887579 45.79 55.40

Niet meer leverbaar
87 887021

Niet meer leverbaar
88 886748

Niet meer leverbaar
89 887744

Niet meer leverbaar
90 887279

G 1/4 Nut
91 887274 1.80 2.18

Sensor Holder
92 887247 30.25 36.60

Niet meer leverbaar
93 887262

Pipe (d)
93A 888779 12.90 15.61

Air Socket (euro)
94 887745 33.55 40.60

Manometer (a)
95 887575 36.71 44.42

Regulator Handle (gray)
96 887468 9.75 11.80

Regulator (a) Ass'y
97 887268 97.63 118.13

Fitting Connector (b)
98A 886767 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
99 887248

Truss Hd. Screw M4x8 Black
100 887017 1.80 2.18

Ring
101 875246 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 Zwart
102 935196 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
103 887594

Manometer (c)
104 887577 36.71 44.42

Niet meer leverbaar
105 887018

Rubber Cover
106 887001 3.45 4.17

Cover Ass'y
107 887748 64.08 77.53

Niet meer leverbaar
109 310480

Niet meer leverbaar
110 887278

Niet meer leverbaar
111 887282

Niet meer leverbaar
112 887595

Niet meer leverbaar
113 886794

Niet meer leverbaar
114 887321

O-ring (a)
115 306326 3.00 3.63

Fitting Elbow (c)
116 887320 11.10 13.43

Niet meer leverbaar
117 887023

Niet meer leverbaar
118 887007

Niet meer leverbaar
119 886763

Niet meer leverbaar
120 887261

Pipe (c)
120A 888780 17.88 21.63

Fitting Drain
121A 886764 16.78 20.30

Niet meer leverbaar
123A 888141

Handle
124 886809 11.10 13.43

Niet meer leverbaar
125 307811

Air Socket (b)
126 886758 42.76 51.74

Manometer (b)
127 887576 36.71 44.42

Niet meer leverbaar
128 887746

Niet meer leverbaar
129 887280

Drukschakelaar
130A 887747 118.94 143.91

Regulator Handle (red)
131 887469 9.75 11.80

Regulator (b)
132 887269 118.94 143.91

Niet meer leverbaar
133 887267

Machineschroef M5x12 Zwart
136 996247 1.05 1.27

Rubber Foot Set
137A 887540 20.21 24.46

Ring
138 998987 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
139 887596

Niet meer leverbaar
140 887252

Tap Tight M4 (w/bolt Washer)
141 887015 1.80 2.18

Rubber Foot Set
142A 887539 20.21 24.46

Niet meer leverbaar
143 886795

Niet meer leverbaar
144 886772

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
145 949431 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
146 886796

Niet meer leverbaar
147 887246

Niet meer leverbaar
148 886747

Niet meer leverbaar
149 887013

Niet meer leverbaar
150 888142

OVERHAUL KIT EC1433H (OLD 888715)
151A 889351 116.19 140.59

Rubber Leg (4 Pcs)
152 888907 13.05 15.79

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.