Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki ECV-3500N


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki ECV-3500N

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Cj6y (old 6685772)
2 6699323 2.48 2.99

Cylinder Set (old 001-04072-90) New
3 6685466 67.65 81.86

Cylinder Set (old 001-04088-90)
3 6685468 74.41 90.04

Cylinder Gasket (old 017-04063-20)
4 6685731 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x20/s (old 994-61050-205/305583/6
5 6695491 1.15 1.39

Decomp. Valve Gasket (old 028-04063-21 & 6685859)
6 6685860 1.15 1.39

Decompression Comp. (old 004-04063-80)
7 6685589 28.14 34.05

Decomp. Cover (old 020-04063-20)
8 6685800 1.15 1.39

Dust Cover (old 470-3252k-20)
9 6690808 26.16 31.66

Piston Pin Circlip (old 039-01000-20)
10 6686026 1.15 1.39

Piston Ring (old 041-04000-20)
11 6686122 4.45 5.38

Piston Set (old 030-04085-90)
12 6685885 19.96 24.15

Piston Pin 10x30 (old 037-01000-20)
13 6686007 2.31 2.80

Needle Bearing F1010b 1.4x8.6 (old 999-62101-004)
15 6695596 5.78 6.99

Crank Shaft Comp. (old 046-04072-80) New
16 6686185 82.43 99.73

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
17 6684899 2.15 2.60

Side Dumper (old 222-3252k-21/6688163)
31 6688164 1.15 1.39

Hex Hole Screw 5x35 (old 990-53050-353)
32 6695076 1.15 1.39

Oil Pipe A (old 515-3252k-20)
33 6691219 4.45 5.38

Clip 7 (old 680-04019-21)
34 6692312 1.15 1.39

Oil Filter Body Comp. (old 6690914)
35 6697651 2.98 3.60

Shim S T0.2 (old 071-04063-23)
36 6685098 1.15 1.39

Shim S T0.3 (old 071-04063-24)
36 6685099 1.15 1.39

Shim 0.1 (old 071-04063-21)
36 6686474 1.15 1.39

Shim 0.4 (old 071-04063-25)
36 6686475 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-0406g-90) New
37 6686543 120.55 145.87

Knock Pin 4x12 (old 999-05041-203)
38 6695521 1.15 1.39

Olie Keerring
39 6695633 3.30 3.99

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
40 6695295 1.15 1.39

Kogellager 6201 A2c3
41 6685096 5.28 6.38

Kogellager 6201 A2c3
42 6685096 5.28 6.38

Stop Ring C-32, Inner (old 993-51032-002/791058)
43 6695295 1.15 1.39

Olie Keerring
44 6695633 3.30 3.99

Crank Case Gasket (old 090-04063-22/6686709)
45 6686710 1.15 1.39

Air Vent Valve (b) (old 562-04060-20)
46 6685173 2.31 2.80

Air Vent Cover (old 566-04063-20)
47 6691399 4.45 5.38

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
48 6684586 2.15 2.60

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
49 6684786 2.15 2.60

Luchtgeleiding
50 6687207 4.45 5.38

Ring M8 (old 992-01080-011)
51 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
52 6684612 2.15 2.60

Magneto Rotor Ass'y (old 155-21541-90)
53 6687395 38.26 46.30

Ring
54 6687942 1.15 1.39

Pawl Spring (old 790-04063-20)
55 6693348 1.15 1.39

Starter Pawl (old 788-01700-20)
56 6693304 2.31 2.80

Step Bolt (old 793-10200-20)
57 6693366 1.15 1.39

Handle Damper (old 217-3252k-20)
58 6688107 1.15 1.39

Slipkoppeling Kompleet
72A 6688490 15.58 18.85

Clutch Housing Comp.3/8 (old 310-32837-80) New
73 6689011 32.86 39.76

Clutch Housing Comp..325 (old 310-3283k-80) New
73A 6689012 34.79 42.09

Needle Bearing (old 999-62101-301)
74 6685143 4.45 5.38

Oil Pump Cover (old 097-3252k-20)
75 6686755 2.31 2.80

Screw Gear (old 084-32837-20) New
76 6686644 8.58 10.38

Oil Pump Comp. (old 145-3252k-81)
77 6687331 32.21 38.98

Small Screw 4x12ws (old 994-16040-126)
79 6695403 1.15 1.39

High Tension Screw 4x18ws (old 994-16040-186)
80 6695407 1.15 1.39

Release Valve (old 086-3252k-20)
81 6686661 1.15 1.39

O-ring S-3 (old 999-67003-012)
82 6695659 1.15 1.39

O-ring P-5 (old 999-67005-000/6698965)
83 6695661 1.15 1.39

Clutch Spring (old 342-04063-21)
84 6689426 3.30 3.99

Koppeling Schoen
85 6689493 7.10 8.59

Clutch Boss (old 346-04072-20) New
86 6689498 3.00 3.63

Ring
87 6689643 2.31 2.80

Clutch Housing Comp.3/8 (old 310-32837-80) New
88 6689011 32.86 39.76

Luchtfilter Element
101 6690335 4.79 5.79

Luchtfilter Element
102 6690325 4.79 5.79

Aircleaner Base Comp. (old 436-04063-80)
103 6690198 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
104 6695055 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
105 6684662 2.15 2.60

Ring 5 (oud 992-00050-011)
106 6684864 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
107 6695512 1.15 1.39

Ring
110 6687943 1.15 1.39

Carb. Insulator, Rubber (old 409-04063-20)
111 6690004 3.30 3.99

Insulator Comp. (old 404-04063-81)
112 6689941 2.31 2.80

Inlet Manifold Comp. (old 391-04063-80)
113 6689789 5.11 6.19

Inlaatpakking
114 6689876 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
115 6684595 2.15 2.60

Inlet Manifold Spacer (old 400-32970-20)
117 6685202 3.30 3.99

Muffler Gasket (old 737-04063-20)
118 6692737 3.30 3.99

Muffler Set (old 704-04063-90)
119 6692459 28.14 34.05

Muffler Stay (old 760-04065-21/6692895/6692941)
120 6692942 4.79 5.79

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
121 6684903 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 4x10 (old 990-51040-106)
122 6695036 1.15 1.39

Wing Bolt 4x15 (old 990-62040-151) New
123 6695101 1.05 1.27

Recoil Starter Ass'y (old 756-04071-92) New
141 6692918 24.20 29.28

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
142 6693633 1.15 1.39

Starter Rope Reel (old 774-01700-20)
143 6693059 7.10 8.59

Recoil Spring Case (old 778-04063-90)
144 6693096 9.90 11.98

Ventilatorhuis
145 6686965 18.29 22.13

Plate (old 795-04063-20)
146 6685189 1.15 1.39

Starthendel
147 6693230 4.45 5.38

Starter Rope (old 783-01700-20)
148 6693158 3.30 3.99

Hex. Hole Bolt 5x15ws (old 994-64050-154)
150 6695512 1.15 1.39

Carburetor Ass'y Wt-550 (old 455-25303-90) New
201 6690648 88.33 106.87

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
202 6684700 4.29 5.19

Pump Body (old 575-25006-20)
203 6691416 8.91 10.78

Screw (old 514-25001-20)
204 6685210 1.15 1.39

Pump Gasket (old 577-25007-20)
205 6685212 2.31 2.80

Pump Diaphragm (old 576-25006-20)
206 6685213 4.45 5.38

Needle Valve (old 603-25012-20)
207 6685215 5.28 6.38

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
208 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
209 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
210 6685222 4.45 5.38

Valve Spring (old 477-25080-20)
211 6690872 2.31 2.80

Hinge Pin Set Screw (old 546-25001-20)
212 6685218 2.31 2.80

Hinge Pin (old 605-25001-20)
213 6685219 1.15 1.39

Control Lever (old 473-25001-20)
214 6685217 3.30 3.99

Set Screw (old 548-25012-20)
215 6685223 1.15 1.39

High/low Adjust Spring (old 623-25032-20)
216 6692048 2.31 2.80

Low Adjustment Screw (old 461-25086-20) New
217 6690719 5.94 7.18

High Adjustment Spring (old 485-25040-20)
218 6690897 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
219 6690697

Cilinder Afdekkap Orange (oud 016-04071-20)
231 6685682 9.58 11.59

Idle Grommet (old 191-32837-20) New
233 6687977 1.05 1.27

Adjuster Cap (old 190-3252k-20)
234 6687954 1.15 1.39

Cylindr Support Rubber (old 599-04063-20) New
236 6691825 1.15 1.39

Bout
238 6690383 1.15 1.39

Insulator Tube, 85l (old 250-0075g-20/6688317)
239 6688315 1.15 1.39

Choke Button Comp. (old 704-3252k-80)
240 6692507 2.31 2.80

Choke Rod Holding Rubber (old 707-32550-20)
241 6692587 1.15 1.39

Stop Switch Comp. (old 162-04063-81/6687505)
242 6687506 6.60 7.99

Control Plate (old 511-04063-20)
243 6691192 1.15 1.39

Stop Cord, B225m (old 179-04063-81/6687928)
245 6687929 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
246 6684667 2.15 2.60

Bumper Spike (old 460-3252k-20)
247 6690705 3.30 3.99

Chain Catcher (old 125-32710-20)
248 6685155 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x12/s (old 994-61050-124)
249 6684667 2.15 2.60

Fuel Pipe (old 700-07105-02)
250 6685154 1.15 1.39

Damper Comp. (old 219-32600-82/6688112/6688115)
251 6688113 4.45 5.38

Tapping Screw 5x18 (old 990-73050-184)
252 6695106 1.15 1.39

Tapping Screw 5x35 (old 990-73050-354)
252A 6695107 1.15 1.39

Collar 15 (old 659-37922-20)
253 6692248 1.15 1.39

Oil Tank Cap Ass'y (old 6685178)
254 6697756 3.80 4.60

OIL TANK CAP PACKING (OLD 6685177)
255 6697888 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
256 6687701

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
257 6684599 2.15 2.60

Grommet A (old 052-3252m-20) New
258 6686324 1.05 1.27

Front Hand Guard (old 805-3252k-20)
271 6693454 7.10 8.59

Chain Bar Clamp Nut (old 121-32600-20)
272 6687105 1.15 1.39

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
273 6695280 1.15 1.39

Side Case Ass'y (old 040-3285a-91)
277 6686093 28.14 34.05

Niet meer leverbaar
280 6699263

Cleaner Fixing Collar (old 470-10246-20)
281 6690805 1.15 1.39

Hand Guard Stopper (old 807-3252k-20) New
282 6693477 2.10 2.54

Brake Lever Spring (old 388-3252k-21)
283 6689781 2.31 2.80

Brake Link Cover (old 375-3252y-21) New
288 6689709 2.31 2.80

Tapping Screw D4x10 (old 993-41040-101)
289 6685161 1.15 1.39

Guide Plate B (old 6690750)
290 6697598 3.30 3.99

Screw 4x8 (old 990-11040-081)
291 6694861 1.15 1.39

Guide Plate A (old 6690727)
292 6697597 3.30 3.99

Chain Bar Stud Bolt (old 101-32530-20)
293 6686804 2.31 2.80

Chain Tension Bolt Assy (old 116-3283k-90)
294 6687073 3.30 3.99

Tapping Screw 5x18 (old 990-73050-184)
311 6695106 1.15 1.39

Rear Handle Grip (old 227-3252k-22 & 6688211)
312 6688212 4.45 5.38

Safety Lever (old 257-3284a-20) New
313 6688360 2.31 2.80

Throttle Rod Comp. (old 490-3252k-81/6690966)
314 6690967 5.61 6.79

Throttle Lever (old 060-3252k-20)
315 6686381 2.31 2.80

Throttle Lever Spring (old 061-3252k-20)
316 6686412 2.31 2.80

Rear Handle Ass'y (old 012-3285b-91)
317 6685663 34.19 41.37

Spring Pin 5x25 (old 993-26005-254)
318 6685282 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
319 6688079

Tapping Screw 5x18 (old 990-73050-184)
320 6695106 1.15 1.39

Air Vent Valve Ass'y (old 646-3252l-90)
321 6692172 4.95 5.99

Airvent Pipe (old 565-04063-20/6692166)
322 6691391 6.28 7.59

Front Damper (old 232-3252k-20)
323 6688241 2.31 2.80

Damper Comp. (old 244-3252k-80)
324 6688261 4.45 5.38

Dapmper Collar (old 275-3252k-20)
325 6688478 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x20 (old 990-51040-203)
326 6695039 1.15 1.39

Clip 5.2 (old 680-04001-20)
327 6692311 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y L=195 (old 223-0622u-90)
328 6688173 3.30 3.99

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
329 6684619 2.15 2.60

Pump Filter Body Ass'y (old 675-11657-90/6692282/6
330 6692285 7.26 8.79

Tank Dop Compleet
331 6692111 3.30 3.99

Tank Cap Packing (old 630-3252k-20/6685386)
332 6685179 1.15 1.39

Rear Handle A Ass'y (old 010-32834-90) New
333 6685619 38.36 46.42

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 13x19 Minus (old 883-32600-20)
502 6693809 4.45 5.38

Screw Driver Ass'y (old 901-32600-90) New
503 6694054 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
504 6686844

Niet meer leverbaar
505 6697890

Niet meer leverbaar
506 6694810

Niet meer leverbaar
507 6686854

Niet meer leverbaar
507A 6686855

Niet meer leverbaar
508A 6687296

Niet meer leverbaar
508 6697889

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.