Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki F30A


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki F30A

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Huis
1 958860 84.56 102.32

Niet meer leverbaar
2 958891

Veld 110-115 Volt
4 958862C 57.61 69.71

Veld 220-230 Volt
4 958862E 37.95 45.92

Veld 110-115 Volt
4 958905C 38.50 46.58

Veld 220-230 Volt
4A 958905E 23.65 28.62

Veld 240 Volt
4 958905F 38.50 46.58

Contactpunt Koolborstelhouder
5 930703 2.40 2.90

Schroef D5x65
6 960251 1.05 1.27

Anker 230v
9 958864E 73.01 88.35

Anker 240 Volt
9 958864F 73.01 88.35

Kogellager 608vvmc2eps2l
10 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
11 958865

Kogellager 6200vvcmps2s
12 6200VV 6.15 7.44

Beitelwals (oud 958866)
13A 991256 64.21 77.70

Veer
14 958699 1.05 1.27

Beschermplaat
15 958700 1.05 1.27

As
16 958824Z 12.45 15.06

Kogellager 6201vvcmps2s
17 6201VV 6.45 7.80

Kogellager 629ddmc3ps2l (oud 939465)
18 629DDM 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
19 958867

Beitelhouder
20 958868 1.95 2.36

Machineschroef M4x8 (10 Stuks)
21 949215 1.05 1.27

Beitelhouders (2stuks)
24 958869 11.55 13.98

Bolt
25A 958917 1.05 1.27

Sluitring
26 940391 1.05 1.27

Magnet
27 958839Z 1.05 1.27

Beiteldeksel
28 958902 2.55 3.09

Deksel
29 958899 1.05 1.27

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
30 949218 1.05 1.27

Spaanafvoer
32 958870 2.55 3.09

TAPSCHROEF D4X16
33 954004 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
36 958840Z

Vleugelschroef M5 X 6 (10pcs)
37A 949395 3.90 4.72

Lagerschild
39 958871 23.93 28.95

Tapschroef D4x25 (oud 956636)
42A 306999 1.04 1.26

Poelie (a)
43 958872 7.05 8.53

Poelie (b)
44 958873 11.25 13.61

Aandrijfriem
45 958874 9.30 11.25

Snaardeksel
46 958875 3.90 4.72

Rubberenpakking
47 958876 1.04 1.26

Voorzool (oud 958877)
48A 958918 13.75 16.64

Veer
49 958709 1.95 2.36

Knop
50 942328 5.25 6.35

Schaalverdeling
51 958832Z 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
52 958878

Achterzool
52A 958908Z 40.84 49.41

Koolborstel (2 Stuks)
53 999043 4.50 5.44

Koolborstelhouder
54 958900 6.45 7.80

Koolborsteldop
55 945161 1.20 1.45

Achterdeksel
56 958879 7.65 9.26

Schakelaar (oud 956632)
57 931573 40.43 48.91

Schakelaar
57 953178 37.95 45.92

Switch (b) W/o Lock
57 953249P 23.93 28.95

SCHAKELAAR (OUD 956632H)
57 956632 16.64 20.13

Schakelaar
57A 960280Z 21.31 25.79

Schakelaar (937664)
57 986201 16.64 20.13

Schroef
58 954017 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
60 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
61 960283Z

Condensator (oud 930030/991313)
61A 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
63 958882

Niet meer leverbaar
64C 500235Z

Snoer
64 500240Z 13.18 15.94

Niet meer leverbaar
64A 500424Z

Niet meer leverbaar
64A 500435Z

Snoertule D10.2
65 930026 3.00 3.63

Snoertule D8.2
65 930487 2.25 2.72

Klemstrip (old 994566)
66 937631 1.04 1.26

Handgreepdeksel
67 958883 8.70 10.53

Handgreepdeksel
67A 958907Z 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
69 958886

Niet meer leverbaar
70 958887

Plaat
71 958888 5.25 6.35

Boutje M5 X 22
72A 963492 1.50 1.82

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
73 949424 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
74 949454 1.04 1.26

Vleugelmoer M5
75A 963493 1.04 1.26

SCHROEF
76 940650 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
80A 958916

Niet meer leverbaar
82 940543

Niet meer leverbaar
84 958898

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
85 946362 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
86 958901

Tapschroef D4x20
87 956384 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
88 949453 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
89 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
90A 314837

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
91 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
93 971825

Kroonsteentje
94 938307 2.13 2.57

Niet meer leverbaar
95 949509

Houder
96 963243 1.05 1.27

Draadeindhuls
97 981373 1.05 1.27

Lagerring
98 958915 1.04 1.26

Contactlipje
99 938108 1.20 1.45

Terminal
99 961419Z 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
100 984750

Lagersluitring
101 944954 1.05 1.27

Beitelwals Kompleet
102 308061 163.35 197.65

Set Meshouders (2 Stuks)
103 308060 75.90 91.84

Niet meer leverbaar
104 308107

MESHOUDER (B) F-30A(T) (1 PAAR)
105 308108 10.20 12.34

Bout
107 963472Z 2.40 2.90

Inbusstelschroef M5x8
108 938477 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
109 308062

Houder
110 990665 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
111 308063

Niet meer leverbaar
601 958893Z

Niet meer leverbaar
602 958909Z

Niet meer leverbaar
603 958889

Niet meer leverbaar
604A 940654

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.