Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G10SQ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G10SQ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
3 332529 11.85 14.34

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 628vvc2ps2-l
5 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
6 327887 1.20 1.45

ANKER 110 VOLT
7 360891C 36.10 43.68

Anker 230v
7 360891F 36.10 43.68

Luchtgeleider
8 332527 1.05 1.27

Zeskant Hd Schroef D4x70
9 982021 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
10 340771A

Niet meer leverbaar
10 340771D

Niet meer leverbaar
10 340771H

Niet meer leverbaar
10 340771K

Stofafdichting Voor G12sr2
11 321722 1.35 1.63

Kogellager 626vvmc2erps2s
12 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
13 309929 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
14 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x10
15 987201 1.05 1.27

Lagerdeksel
16 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
17 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
18 301946 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19 316489

Seal Lock Schroef M4x12
20 987203 1.05 1.27

Inlegspie
21 302047 1.05 1.27

As
22 332526 4.20 5.08

Machineschroef M5x16
23 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
24 301949 1.04 1.26

Beschermkap
25 301948 5.71 6.91

Binnenflens
26 372737 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
27 316820

Niet meer leverbaar
28A 339578

Tandwiel Set
29 327888 10.80 13.07

Huis
30 332525 4.20 5.08

Lasdop 50091 (10 Stuks)
32 959140 3.30 3.99

Aansluitklem
33 980063 1.04 1.26

Kroonsteentje
34 938307 2.13 2.57

Achterhuis
35 332523 2.10 2.54

Achterhuis
35 332524 2.10 2.54

Tapschroef D4x30 Zwart
36 305490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
37 301653 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
38 305499 1.05 1.27

PUSHING BUTTON SWITCH
39 376230 7.20 8.71

Aansluitklem
43 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
44 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
45 984750

Koolborstel (2 Stuks)
47 999005 7.80 9.44

Tapschroef D3x8
48 328210 1.20 1.45

KOOLBORSTELHOUDER
49A 333844 2.10 2.54

VEER
50 332531 1.05 1.27

PIN (A) D2.5
51 333136 1.05 1.27

BORGPLAAT
52 332581 3.15 3.81

Veer
53 314429 1.04 1.26

WISSELSCHUIF
54 332580 1.05 1.27

PAL
55 332530 1.05 1.27

SCHAKELAARKNOP
56 332582 1.05 1.27

Achterhuis
57 332521 2.10 2.54

Achterhuis
57 332522 2.10 2.54

VEER
58 332534 1.05 1.27

PIN D2.5
59 332535 1.05 1.27

DRUKKNOP
60 332533 1.05 1.27

Snoertule D10.1
61 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
61 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
62 500409Z

Niet meer leverbaar
62 500435Z

Niet meer leverbaar
62 500439Z

Niet meer leverbaar
501 313933

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 314053

Niet meer leverbaar
602 314054

Niet meer leverbaar
603 314057

Niet meer leverbaar
604 314059

Niet meer leverbaar
605 314061

Niet meer leverbaar
606 314051

Niet meer leverbaar
607 314052

Niet meer leverbaar
608 314055

Niet meer leverbaar
609 314056

Niet meer leverbaar
610 314058

Niet meer leverbaar
611 314060

Sluitmoer
612 935513 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
613 936548

Niet meer leverbaar
614 936558Z

Niet meer leverbaar
615 302098

Niet meer leverbaar
616 323918

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.