Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G10SQ2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G10SQ2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332 7.50 9.08

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337 2.25 2.72

Lagerhouder
6 338850 1.04 1.26

ANKER 110 VOLT
7 361082B 19.66 23.79

ANKER 230 VOLT
7 361082F 19.66 23.79

ANKER 240 VOLT
7 361082G 19.39 23.46

Luchtgeleider
8 338853 1.04 1.26

VELD 110-120 VOLT
9 340997B 16.23 19.63

VELD 220 VOLT
9 340997D 15.81 19.13

VELD 230-240 VOLT
9 340997E 16.23 19.63

Pin Voor Spindelblokkeering
10 301943 1.65 2.00

Ring D11
11 316487 1.65 2.00

Tandwielhuisdeksel
12 338849 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
13 328628 1.05 1.27

VILTPAKKIING
14 373384 1.04 1.26

FRINGER
15 373383 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
16 373295

Machineschroef M5x16
17 308386 1.05 1.27

Wheel Guard Ass'y (old 338856)
18 370066 3.30 3.99

Binnenflens
19 372737 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
20 316820

Niet meer leverbaar
21 339578

Gear And Pinion Set
22 339265 7.26 8.79

Stofafdichting Voor G12sr2
23 321722 1.35 1.63

Kogellager 626zz
24 339145 1.50 1.82

Rubber Ring
25 309929 1.04 1.26

HOUSING
26 373167 4.80 5.81

Schakelaar
28 339149 2.70 3.27

TAIL COVER (B)
30 373169 1.20 1.45

Tapschroef D4x30 Zwart
31 305490 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
32 301653 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
34 999067 2.85 3.45

Tapschroef D3x8
35 328210 1.20 1.45

Terminal
36 339185 1.04 1.26

KOOLBORSTELHOUDER
37 333844 2.10 2.54

TAIL COVER (A)
38 373168 1.20 1.45

SPRING
39 373175 1.04 1.26

SWITCH LEVER
40 373170 1.05 1.27

OFF LOCK LEVER
41 373171 1.04 1.26

NEEDLE PIN
42 373173 1.04 1.26

Aansluitklem
43 980063 1.04 1.26

Cord Clip
44 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
45 305720 1.05 1.27

Snoertule D10.1
46 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
46 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
47 500201Z

Niet meer leverbaar
47 500436Z

Niet meer leverbaar
47 500468Z

Niet meer leverbaar
501 313933

Zijhandgreep M10
502 318312 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
601 314051

Niet meer leverbaar
602 314052

Niet meer leverbaar
603 314053

Niet meer leverbaar
604 314054

Niet meer leverbaar
605 314055

Niet meer leverbaar
606 314056

Niet meer leverbaar
607 314057

Niet meer leverbaar
608 314058

Niet meer leverbaar
609 314059

Niet meer leverbaar
610 314060

Niet meer leverbaar
611 314061

Sluitmoer
612 935513 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
613 936548

Niet meer leverbaar
614 936558Z

Niet meer leverbaar
615 302098

Niet meer leverbaar
616 323918

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.