Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G10VE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G10VE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef Met Sluitring D4x23 (zwart)
1 328643 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
2 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y
3 338332 7.50 9.08

Moer M6
4 309191 1.04 1.26

Kogellager 608s
5 338337 2.25 2.72

Gear Cover Ass'y
6 334940 2.10 2.54

Rotor
7 361032 70.68 85.52

Fan Guide
8 338346 1.04 1.26

VELD 220-240 VOLT
9 340917E 24.48 29.61

Niet meer leverbaar
10 370131

Dust Seal
11 338336 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
12 371232

SEAL LOCK SCHROEF M4X12
13 338341 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
14 301943 1.65 2.00

Veerring D12 (10 Stuks)
15 939542 1.50 1.82

Slotted Hd. Screw M4 (seal Lock)
16 334942 1.20 1.45

Kogellager 6001vvcmps2l
17 6001VV 6.60 7.99

Vilt Pakking
18 301946 1.04 1.26

Packing Gland
19 334938 4.20 5.08

Seal Lock Schroef M4x12
20 307127 1.05 1.27

Fringer
21 301945 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
22 338344

Klemring Voor Beschermkap
23 301949 1.04 1.26

Machineschroef M5x16
24 308386 1.05 1.27

Beschermkap
25 301948 5.71 6.91

Binnenflens
26 372737 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
27 316820

Niet meer leverbaar
28 339578

Niet meer leverbaar
28 372735

Gear And Pinion Set
29 338338 7.95 9.62

Housing
30 338329 4.80 5.81

Schroef D4x40
32 306664 1.05 1.27

CONTROLLER 220-240 VOLT (OUD 339143)
33 373789 121.00 146.41

Schakelaarschuif
34 338854 1.04 1.26

Trekstang
36 370130 1.04 1.26

Veer
37 314429 1.04 1.26

Lasdop 50091 (10 Stuks)
38 959140 3.30 3.99

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
39 301653 1.04 1.26

Cord Clip
40 338334 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
41 305720 1.05 1.27

Snoertule D8.8
42 953327 1.04 1.26

Tail Cover
43 339142 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
44 307811

Niet meer leverbaar
45 323974

Niet meer leverbaar
45 500247Z

Niet meer leverbaar
45 500423Z

Niet meer leverbaar
45 500522Z

TUBE
46A 372980 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 313933

Niet meer leverbaar
502 371935

Niet meer leverbaar
503 333919

Niet meer leverbaar
601 314051

Niet meer leverbaar
602 314052

Niet meer leverbaar
603 314053

Niet meer leverbaar
604 314054

Niet meer leverbaar
605 314055

Niet meer leverbaar
606 314056

Niet meer leverbaar
607 314057

Niet meer leverbaar
608 314058

Niet meer leverbaar
609 314059

Niet meer leverbaar
610 314060

Niet meer leverbaar
611 314061

Sluitmoer
612 935513 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
613 936548

Niet meer leverbaar
614 936558Z

Niet meer leverbaar
615 302098

Niet meer leverbaar
616 323918

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.