Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12S2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12S2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

Beschermrand
2 317807 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 316484 18.98 22.96

Speciale Moer M7
5 301941 1.04 1.26

Kleine Tandwiel
6 317820 14.70 17.79

Kogellager 628vvc2ps2-l
7 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
8 316480 3.30 3.99

ANKER 110 VOLT
9 360497C 54.45 65.88

Anker 230v
9 360497E 56.24 68.05

Anker 230v
9 360497F 56.24 68.05

Luchtgeleider
10A 319898 1.05 1.27

Zeskant Hd Schroef D4x70
11 982021 1.04 1.26

Stator (a) 110v
12 340441C 14.25 17.24

Veld 220-230 Volt
12 340441E 14.03 16.97

Stator (a) 240v
12 340441F 14.25 17.24

Stofpakking
13 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
14 608VVM 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
15 301943 1.65 2.00

Naaldlager Hk0709
16 673422 6.15 7.44

Grote Tandwiel
17 317821 20.49 24.79

Schroef M4x8
18A 323556 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
18 997263 1.05 1.27

Lagerdeksel
19 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
20 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
21 301946 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel (oud 317823)
22A 333839 2.85 3.45

Seal Lock Schroef M4x12
23 307127 1.05 1.27

Inlegspie
24 302047 1.05 1.27

As
25 317804 9.30 11.25

Fringer
26 301945 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
27 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
28 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
29 319656

Ring (c) (oud 937928z)
30B 334456 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
30 937817Z

Niet meer leverbaar
31 316821

Niet meer leverbaar
32A 337329

Niet meer leverbaar
32B 339579

Buitenflens
32 937923P 5.40 6.53

Tandwielset (groot + Klein)
33 317819 34.24 41.43

Schakelaarschuif
34 314428 1.04 1.26

Behuizing
35 317802 12.00 14.52

Rubber Ring
37 995662 1.04 1.26

Koolborstels (2 Stuks)
39 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
40 317810 4.80 5.81

Veertje
41 308536 1.65 2.00

Trekstang
42 317806 1.05 1.27

Veer
43 314429 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
44A 321208

Niet meer leverbaar
45 984750

Bedrading (aarde)
46 314854 1.50 1.82

Condensator (oud 930030/991313)
47 994273 4.29 5.19

Draadeindhuls
48 981373 1.05 1.27

Snoertule D10.1
49 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
49 953327 1.04 1.26

Achterkap
50 317808 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
51 307811

Snoer 7.5 Meter
52 323559 5.55 6.72

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
52 500237Z 11.40 13.79

Snoer
52 500240Z 13.18 15.94

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
52 500447Z 6.60 7.99

Schakelaarhouder
53 317811 1.95 2.36

Klemstrip (old 994566)
54 937631 1.04 1.26

Draadeindhuls
55 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 302142

Niet meer leverbaar
502 302739

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 937825Z

Niet meer leverbaar
601 938317

Niet meer leverbaar
602 937826Z

Niet meer leverbaar
602 938318

Niet meer leverbaar
604 314095

Niet meer leverbaar
605 314096

Niet meer leverbaar
606 314097

Niet meer leverbaar
607 314098

Niet meer leverbaar
608 314099

Niet meer leverbaar
609 314100

Niet meer leverbaar
610 314101

Niet meer leverbaar
611 314102

Niet meer leverbaar
612 314103

Niet meer leverbaar
613 314104

Niet meer leverbaar
614 314105

Niet meer leverbaar
615 994312

Niet meer leverbaar
616 332786

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.