Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 937807

Niet meer leverbaar
2 319315

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 308542 21.73 26.29

Vilt Sluitring
5 315049 1.20 1.45

Speciale Moer M7
6 301941 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
8 308543 1.04 1.26

Ring (c)
9 980866 1.04 1.26

Kogellager 629t12ddc3ps2-l
10 629T12 9.83 11.89

Rubber Ring (oud 994299)
11 957754 1.20 1.45

Viltpakking
12 994320 1.04 1.26

Lagerdeksel
13 308538 1.50 1.82

ARMATURE ASS'Y 120 VOLT
14 360541U 90.20 109.14

Luchtgeleider (oud 994297)
15 308537 1.50 1.82

Zeskant Hd Schroef D4x70
16 982021 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
17 340485D

Niet meer leverbaar
17 340485E

Stofpakking
18 315877 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
19 608VVM 5.70 6.90

SEAL LOCK SCHROEF M4X10
20 303255 1.04 1.26

Pin Voor Spindelblokkeering
21 301943 1.65 2.00

Seal Lock Schroef M4x8
23 991207 1.04 1.26

Lagerafdekplaat (a)
24 936680 1.04 1.26

Kogellager 6201dducmav2s
25 6201DD 6.30 7.62

Vilt Pakking
26 308546 1.04 1.26

Tandwielhuispakking
27 308547 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
28 308545 7.35 8.89

Seal Lock Schroef M5x16
29 307046 1.04 1.26

Inlegspie 3x3x8
30 944109 1.70 2.06

As
31 994301 14.25 17.24

As (b)
31 994302 13.89 16.80

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
32 949241 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
33 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
34 319656

Ring (c) (oud 937928z)
35B 334456 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
35 937817Z

Niet meer leverbaar
36 316821

Buitenflens
37 937923P 5.40 6.53

Tandwielset
38A 329054 16.36 19.80

Schakelaarschuif
39 314428 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
40 319314

Rubber Ring
43 995662 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
44 319317

Koolborstels (2 Stuks)
46 999088 4.50 5.44

Koolborstelhouder
47 317810 4.80 5.81

Veertje
48 308536 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
49A 329057

Schakelaarhouder
50 319318 2.40 2.90

Bedrading (aarde)
51 314854 1.50 1.82

Condensator (oud 930030/991313)
52 994273 4.29 5.19

Kabelschoentje
53 319320 1.35 1.63

Snoertule D8.8
54 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
55 319316

Niet meer leverbaar
56 307811

Snoer
57 500240Z 13.18 15.94

Niet meer leverbaar
58 305095

Klemstrip (old 994566)
59 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
60 984750

Aansluitklem
61 980063 1.04 1.26

Label
62 311492 1.20 1.45

Vastzetpin
63 311744 1.20 1.45

Hefboom
64 311743 5.75 6.96

Machineschroef M5x25 Zwart
65 880734 1.04 1.26

Beugel Voor Beschermkap
66 311491 4.65 5.63

Stopring
67 874759 1.04 1.26

Beschermkap Kompleet 115mm
68 311745 19.54 23.64

Niet meer leverbaar
501 938332Z

Niet meer leverbaar
502 994322

Niet meer leverbaar
503 321088

Niet meer leverbaar
601 937826Z

Niet meer leverbaar
601 938318

Niet meer leverbaar
602 937825Z

Niet meer leverbaar
602 938317

Niet meer leverbaar
603 994312

Niet meer leverbaar
604 310338

Niet meer leverbaar
605 314095

Niet meer leverbaar
606 314096

Niet meer leverbaar
607 314097

Niet meer leverbaar
608 314098

Niet meer leverbaar
609 314099

Niet meer leverbaar
610 314100

Niet meer leverbaar
611 314101

Niet meer leverbaar
612 314102

Niet meer leverbaar
613 314103

Niet meer leverbaar
614 314104

Niet meer leverbaar
615 314105

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.